Įkraunama...
Įkraunama...

Atiros istorijos įkvėptos - 26 tema

Sveikos 4u.gif
Egliukasz-pabare,tai susigedau,nugi reikia koki zodi tart,nors ir neryju,nenuodemiauju,bet tyliadienis vat uzlaukes,neturiu ka pasakyti blush2.gif meniukai priduodami pries save pacia-jokiu grybavimu per sias dienas,priesingai lengvas maistas,nes skrandis streikavo.Sportas-baseinas,pratimu vis pritingiu padaryt-bet jau tema kazi ar uzmotyvuos,kad juos daryciau,su savimi susitart reikia.. doh.gif schmoll.gif


foto isemiau visas,kas norejo mate-pakomentavo,o laikyt nera noro,nes slaptazodziai senai nekeisti.

saunuoles merginos visos graziai isivaziavot ir atkakliai siekiat tikslu thumbup.gif

as nesenai tik is baseino,oras pas mus stebetinai grazus buvo,silta-tai ir pasivaiksciojimu buvo,ir parke prazaidem ir paplaukiojom. Super diena,kad tokiu tik daugiau butu ax.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*k.a.c.i.u.s* @ 2012 06 11, 22:51)


Sveika, smagu, kad grazia diena apturejai thumbup.gif 4u.gif Kaip reikalai su skranduku, ar pasitaise, ar buvai pas daktara? 4u.gif Zinau, buna nekalbadieniu, man irgi daznai nesinori rasyti, bet tiesiog taip graziai buvom ysuke viska jau, a dabar stoja - nors ir graziai valgo panos, bet tylios 4u.gif Del slapuko keitimo, tai anksciau irmulia periodiskai jy vis atnaujindavo, as kai neseniai su jumis vistiek, nesinori griebt ir keist 4u.gif Tikiuosi vistiek desi foto, nors ir neilgam 4u.gif
Atsakyti
Egliuk-foto tai tikrai desiu,ir tikslai nepakite,siekiu atkakliai ohoho,tik vat kazko tyliai siom dienom blush2.gif tas skrandis man kai sustreikavo,tai ir per makaule(nuotaikas ) gerai kirto...Dabar aciu D,viskas pasitaise,nors gerokai apkarpiau savo pomegius,bandau kava mest sonan,ir semenis vis pakramtyt,pagert plykala toki..Na kaip ir gereja reikalai,nors mesos dar nevalgiau blush2.gif pas gyd ir nebuvau,nes turiu dar biski nemaloniu bedeliu,tai jau tas skrandis,vos ne dalampacki..nebeskauda ir gerai blush2.gif lotuliukas.gif


na o tu,saunuole,kad palaikai cia fronta,gaivini visas thumbup.gif ar pasiemei jau vyruka savo?pagyre,pastebejo pokycius? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 06 11, 22:20)
Na ka, greit laikas bus y aerouosta lekt, savisky pasiimt rolleyes.gif Tikiuosi bent vienu zodziu yvertins mano 2,5 savaiciu triusa biggrin.gif

Laba 4u.gif
jau murkiat su saviskiu mirksiukas.gif ar ivertino triusa tavo g.gif
Vakar prirasiau daug, ir dingo internautas, tai jau tingejau is naujo rasyti,
Egliukasz, tu aisku daug sportuoji, o kai krosiuka begi, tai 40 min be sustojimo? as jau siandien padidinau iki 25min, nu bet tuoj ir as leksiu ax.gif
Duodi kunui pailset? ar sportuoji be iseiginiu, mano planas tai iki atostogu kasdien begti, bet vyras iskrenda keliom dienom, tai nezinau kaip isbegsiu doh.gif blogai. Valgau graziai, vakar griekas, 9 val obuolys, o plane tai nuo 6 niekooo.

Egliukasz, nors fotki, mano foto nei vienos, cool.gif bet manau reikia keisti slapuka, kaip manot panos g.gif

Kaciau, tikiuosi nieko rimto su sveikata, bet visuomet zmogus, susirupini kai pradedi byret, o senatve visvien ateis, o tada remontuoji save is paskutiniuju, nes viskas klibet pradeda, ale kol sveikas nieko nemastai, as ir kazkada ir kava meciau ir t,t, bet kai reikalai pasitaiso, pamirsti apie saves tausojima. ax.gif
Pvz, mano brolis, ruke 20 metu, alu gere, pilvas buvo kaip pas dieda, svere gal 130, bet kai susirupino, kad ilgai to pilvo nepanes, tai mete rukyt, negeria visiskai jau 4 metai, sulieknejo kaip pacanas, o dabar dar ir kiekviena sekmadieni nieko nevalgo ir zmona itrauke, tai keista atvaziuoja i svecius, jei sekmadienis, tai tik vandeni geria. Va buvo mazes gimce, tai jie tik vandeni gere, ir nesuka galvos kaip atrodo, o mes valgom ir nervuojames, a kaip jie taip gali lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bos: 12 birželio 2012 - 06:35
Sveikos 4u.gif Labiau plauku spalva pasviesejusia yvertino, toks laimingas, kad vel blondine, kad jau visa kita nelabai rupejo doh.gif lotuliukas.gif O siaip jo, uz uzpakalio ciupt, uz liemens ciupt, tik sumurke, vadinas gerai biggrin.gif
Bos - as turiu savaitej viena ar dvi dienas, kai nesportuoju, bet kelis kartus per diena darau tempimo pratimus, nes raumuo taip pailsi ir grazeja mirksiukas.gif Jei sportuoju kasdien, tai tik jauciu, kaip jie ysitempe visa laika, kas manau ner gerai schmoll.gif Poilsio viskam reikia, kaip sakant yra laikas sportuoti, yra laikas ir ilsetis, nes to nusipelnei mirksiukas.gif
Del slapuko pritariu, visgi kas norejo, tas issieme foto, kaip pvz. irmulia, kam noresis slapuka turet ir kazka parodyt, tai prasom 4u.gif Ka kitos manot? g.gif
Oho, kokie tavo giminaicio pokyciai thumbup.gif Labai saunu thumbup.gif Vadinas vyrai atkaklesni su savo planais, jei jau nevalgo, tai nesugundysi niekuo, ne taip kaip mus biggrin.gif
k.a.c.i.u.s. - tas plikalas gerai, tikiuosi sveikatyte pasitaisys 4u.gif 4u.gif
Na ka, lekiu y darbuka, anksti pas mus dar, akys limpa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flooding @ 2012 06 11, 22:11)
Liebchen, kaip aš tau pavydžiu dviračio, čia mano svajonių svajonė, tik po miestą aš bijočiau važinėti lotuliukas.gif


Flooding, nepavydėk man dviračio, nes jis ne mano, o skolinys biggrin.gif. Kažkaip aš jį ne taip myliu, kad nusipirkčiau savo smile.gif. Vakar visą laiką myniau neatsisėsdama, nes sėdynės siluetą dar jaučiau ir jaučiu šiandien stipriai


QUOTE(Egliukasz @ 2012 06 11, 22:20)
Liebchen, neblogai pasportavai thumbup.gif  As tai dievinu pratimus kojoms, nekenciamiausi - presui biggrin.gif Nors dabar sitie is nuorodu tikrai patinka ir naudingi smile.gif As pati zinok ne karta video ir ziurejau, ir sportuodama atsukinejau, stabdziau, vel atsukinejau, kol supratau, kaip atlikti, bet po savaite jau ok, viska prisimenu smile.gif Zinok noreciau eksperimenta atlikti - jeigu ytelpant y 1200 kcal per diena svorio metimui suvalgyciau per diena 200 gr. sokolado - svoris nukristu kiek nors ar ne? biggrin.gif Man sitas kirba jau ilga laika biggrin.gif Manau esme irgi ne tik kalorijose, bet riebalu kiekyje, angliavandeniu, proteinu smile.gif Man pvz. valgant vakare riesutus niekas nekrenta, o jogurto ar vistienos - judinasi svoris. O cia proteinai, tik skirtingu saltiniu, aisku riesutai daug sociuju naudingu riebalu turi, gal del to smile.gif Tavo meniukas neatrodo pergrustas, viskas ok, na spurga ysoko, tai ysoko, svarbu issportavai thumbup.gif
flooding - na greit jau pabaigsi, atsipusi 4u.gif Cia tau, kad turetum ka veikt, neatsipalaiduotum taip po vargu baigimo biggrin.gif  4u.gif
Na ka, greit laikas bus y aerouosta lekt, savisky pasiimt rolleyes.gif Tikiuosi bent vienu zodziu yvertins mano 2,5 savaiciu triusa biggrin.gif


Aš tai tokia - ateinu, darau ir einu toliau. Nepatinka man tie atsisukinėjimai, tad pirmi kartai dėl to ir gaunasi sportuojant gal pusę laiko. Bet pirmiems kartams to visai ir pakanka. Hmmm, man šokoladinė mityba būtų labai sudėtinga, nes saldumynai man visiškai nesuteikia ilgesnio sotumo, vis tiek būčiau stipriai alkana. Na, čia jau reikia bandyti toms, kurios laaabai mėgsta šokoladą. Na aš ir stengiuos vakare užkrimsti kažką lengvesnio, bet ne visuomet taip gaunasi. Kažkaip tikiuosi, kad nevalgymas nuo 18 val pagelbės, jei vakarais užkrimsiu riešutų smile.gif. Man kažkaip krisdavo svoris ir su riešutais. Kiekvienai skirtingai smile.gif

Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif

Liebchen, tada nepavydžiu biggrin.gif Nemėgstu skolintų daiktų, net knygų iš biblės nemėgstu skaityti, nors šiaip skaitymas vienas iš didžiausių hobių biggrin.gif


Bos, ot ir valia vyručio bigsmile.gif Kaip jis ją išsiugdė tokią?

Kaciau, saugok savo sveikatėlę 4u.gif Kaip tavo karalaitės gyvena? smile.gif

Egliukasz, ar patiko taviškiui pagamintas desertas?
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2012 06 12, 08:52)
Na aš ir stengiuos vakare užkrimsti kažką lengvesnio, bet ne visuomet taip gaunasi. Kažkaip tikiuosi, kad nevalgymas nuo 18 val pagelbės, jei vakarais užkrimsiu riešutų smile.gif. Man kažkaip krisdavo svoris ir su riešutais. Kiekvienai skirtingai smile.gif


As nevalgau po 18 val. todel vakarienei renkuosi baltymus - ilgam sotuma jauciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(flooding @ 2012 06 12, 10:32)
Egliukasz, ar patiko taviškiui pagamintas desertas?


Nea, ryte 5 val. ismyne y darba, as 6 val. tai susitiksim tik pavakarej biggrin.gif Siandien jau paragavau, ka parveze maniskis, grieztai susitariau su savim, kad iki 14 val. o veliau juodas sportas viska isdegint smile.gif Tai dabar ramu, nes uz pusvalandzio iseinu ir nebegalesiu jau valgyt biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakarelis 4u.gif

su arbatele ilindau paskaityt ka priplepejot ax.gif

Bos-tavo brolio pokyciai thumbup.gif pagirtina,ir tikrai zmogus kol nenutinka kas,ne nesusimastai,kaip reikia saugoti ir tausoti savo sveikata 4u.gif o tu tikra saunuole,del sporto,meniuku thumbup.gif jau gal jauti kaip "tirpsti"? wub.gif

Flooding-dekui,gerai auga mano panelytes.Didzioji laukia nesulaukia kada sese paaugs ir gales abi dukti,o mazoji auga irgi kaip ant mieliu.Jau du dantukus turim,atkakliai mokinames sliauziot wub.gif

pas mus siandien diena visa lietinga,vesi-tai nieko daug ir nenuveikem,ryte prasiejom palei upe,veliau po namucius.Mastau vakarui padaryti kokiu pratimu lengvu,puikiu video matau imesta cia yra thumbup.gif

Atsakyti
Mano meniu:

Pusryčiai: riekė duonos užtepta varške su dviem ridikėliais, pusė riekutės duonos užteptos varške su arbatiniu šaukšteliu džemo
Pietūs: marokietiškai paruošta vištiena
Pavakariai: 75 g. varškės sumaišytos su puse greipfrukto
Vakarienė: duonos riekės su faršu ir pomidorais apkeptos orkaitėje

Kaciau, kaip faina, maži vaikai pats smagumėlis smile.gif Kai grįžtu namo, tai negaliu atsidžiaugti, kad turiu 2 metukų pusseserę wub.gif žaidžiam mes tada, praeitą kartą nubučiavo taip, kad gripu užkrėtė biggrin.gif
Atsakyti
Ar pasiutot, merginos, kur jūs visos dingot? unsure.gif

Atbėgau pasidžiaugti, kad įlendu į sijoną, o jūsų čia nei vienos nėra... verysad.gif
Atsakyti
Flooding, džiaugiuosi su tavimi thumbup.gif

Aš, neskaitant vaikystės, visada +/- buvau tokio paties sudėjimo, tad nėra tokių rūbų iš praeities, į kuriuos norėčiau tilpti smile.gif. Labai norėčiau, kad jie man būtų laisvoki ax.gif

Liko man vienas pavalgymas, tad jau galiu rašyt meniu:

Pusryčiai: grūdėta varškė su pora šaukštelių uogienės + balinta kava
Priešpiečiai: obuolys
Pietūs: varškės sūris + balinta kava
Pavakariai: javinis batonėlis
Vakarienė: bus studentų maisto

Keista, anksčiau savo pietų neįsivaizdavau be derinio mėsa + daržovės ar bulvinis patiekalas, nes tik tai man atrodė pietų maistas. Dabar laiminga būnu ir su varške ar riešutais
Atsakyti