Įkraunama...
Įkraunama...

Atiros istorijos įkvėptos - 26 tema

Gerai gerai, aš tai galiu ir viena čia bendrauti biggrin.gif

Irgi noriu pasigirti biggrin.gif . Šiandien pirkau maudymosi kostiumėlį, savaitgalį nusimato maudynių ir man tikrai buvo pakankamai malonu į save žiūrėti rolleyes.gif . Anksčiau tokie matavimaisi man tik nuotaiką gadindavo, šiandien taip nebuvo. Tik šiaip matyti, kad kojų pratimų aš nemėgstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2012 06 13, 15:53)
Aš, neskaitant vaikystės, visada +/- buvau tokio paties sudėjimo, tad nėra tokių rūbų iš praeities, į kuriuos norėčiau tilpti smile.gif. Labai norėčiau, kad jie man būtų laisvoki ax.gif


Aš ir neturiu savo tokių rūbų, tas sijonas padovanotas kaimynės, kuri du vaikus turi. Ji dažnai atiduoda savo gražių rūbelių, nes jai netinka ar nepatinka. O man būna didžiausia tragedija, kai į juos neįlendu doh.gif

Labai džiaugiuosi, kad jau patinka tau tavo pačios atvaizdas veidrodyje bigsmile.gif Tikiuosi, kad savaitgalio maudynės bus super thumbup.gif

Mano vakarykštis meniu:
Pusryčiai: duonos riekutė su neriebiu kumpiu ir agurku, bei pusė riekutės duonos užteptos arbatiniu šaukšteliu džemo.
Pietūs: meksikietiškai ruošta vištiena
Pavakariai: 3 ruginiai sausainiai
Vakarienė: 80 g. varškės sumaišytos su žalumynais, pomidoras agurkas, salotos 3 lapai, duoniukas.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Ech, vakar neisejo jau cia ylyst, o ir siandien daug laiko neturiu - daug interviu del darbu blush2.gif Tai visur ir varineju, atstumai nemazi, laiko dar lieka sportui ir siek tiek MB bei knygu skaitymui 4u.gif Ir amzinos grumtynes pas mus del kompo - as noriu SM sedet, o jis EURO2012 futbola ziuret doh.gif lotuliukas.gif Tai va tokia ta mano buitis, tikiuos kita savaitele bus ramiau ir galesiu daugiau cia su jumis pasidziaugti 4u.gif
Flooding - saunuole, dziaugiuos del sijono thumbup.gif Vat taip ir atsiperka musu pastangos thumbup.gif
Liebchen - as irgi laukiu dieneles, kai apsivilksiu maudoma ir sau patiksiu wub.gif Tiksliau jy nusipirksiu pirmiausiai, nes 4 metai neturejau tokio daikto biggrin.gif Tikiuosi maudynes bus smagios thumbup.gif
Mano siandienos meniukas, kad nebutu tik tuscios kalbos:

Pusryciai: 1 bananas, 2 abrikosai, sauja melyniu
Pietus: vistiena su agurkais ir pomidoru
Vakariene: varske, trinta su kokosu drozlem ir vaniles ekstrakto ylasinau - skonis super, saldu ir medaus nereik thumbup.gif

Geros dieneles visoms, varau pabegiot ir vel y trasa 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ateinu prisiduoti smile.gif

Meniu
Pusryčiai - avižinė košė su priedais, kava su pienu
Priešpiečiai - obuolys
Pietūs - javainis, Moca kava (degalinės pietūs)
Pavakariai - obuolys
Vakarienė - troškinta kiaulienos išpjova su salotomis
Po vakarienės sekė obuolių pyrago gabalas - mamos keptas pagal naują receptą, privalėjau paragauti, vertas nuodėmės cool.gif

Po to - valanda su dviračiu, 8 min abs, 8 min arms, 20 min lanko sukimo smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Atejau paziuret, kas ka parase, kol temuke radau blink.gif Ypratus visada pirmam psl. matyt ax.gif
Liebchen - kas ten per receptas? bigsmile.gif Ydomu net smile.gif Vienintelis obuoliu pyragas, koky moku daryt, tai susliuoksniuot obuolius su manais ir sviesto uzdejus iskept lotuliukas.gif Gaunas skanus biggrin.gif

Mano siandienos meniukas:

Pusryciai: bananas, vynuoges
Pietus: pomidorai su mocarella ir pilno grudo duonos riekute
Vakariene: kiausinis, veliau saldi varskyte

Gal dar kas nors uzsuks siandien, jei ne - gero savaitgalio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Atnešu meniu:
Pusryčiai: sumuštinis su kalakutienos dešra ir agurku
Pietūs: 3 avižiniai sausainiai
Vakarienė: braškės su pienu.


Meniu nei penki nei devyni, bet labai ilgai miegojau, tai viskas kažkaip išsivažinėjo ir nebesukontroliavau blush2.gif
Norėtųsi ką nors trumpai šiandien pasportuot, bet nežinau ką biggrin.gif

Egliuk, gražus tavo meniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Mano meniu:
Pusryčiai - grūdėta varškė, pora šaukštelių uogienės, kava su pienu
Priešpiečiai - obuolys
Pietūs - studentų maistas, maža riekelė varškės sūrio, kava su pienu
Pavakariai - javinis batonėlis
Vakarienė - troškinta kiaulienos išpjova su salotomis

Žiūriu, kad aš čia daugiausiai valgau doh.gif biggrin.gif

Neseniai buvo pratimų rankoms ir pilvui.

Egliukai, žinau aš ir tą receptą, skanu man ir toks pyragas. Apskritai obuolių pyragai man skanu. Vakar tik pavalgius paklausiau, kas į jį dedasi biggrin.gif . Šiandien kepėm dar vieną, vešiuosi pas draugę ryt į svečius, kvepia namai puikiai wub.gif

Receptas
200 g cukraus
200 g miltų
200 g sviesto
800 g nuluptų pjaustytų obuolių
4 kiaušiniai
truputis citrinos
1 a.š. vanilinio cukraus
2 a.š. kepimo miltelių
šiek tiek druskos

Iš pradžių cukrus išsukamas su iki kambario temperatūros atšilusiu sviestu. Baltymai atskiriami nuo trynių. Tryniai sukami su cukraus - sviesto mišiniu. Miltai sumaišomi su kepimo milteliais ir druska. Sumaišomi su trynių mase.
Obuoliai sumaišomi su vaniliniu cukrumi ir aplaistomi citrinos sultimis, išmaišoma (citrinos sulčių nenaudojom daug, gal viso labo iš vienos riekelės). Po to į torto formą (patogiausia) sluoksniuoti (prieš tai forma patepama sviestu) - dedama tešla (tešlos nesigauna daug, apačiai jos dėti mažiau), sudedami obuoliai ir likusi tešla (tešlą iškart šaukštu dėti įvairiose vietose, kad būtų paprasčiau paskirstyti). Viskas išlyginama ir kepama prižiūrint procesą 180 laipsnių temperatūroje apie valandą smile.gif. Viršus po to pabarstomas cukraus pudra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liebchen: 15 birželio 2012 - 21:53
Sveikos 4u.gif Siandien dienele nekokia, su MB susipykom, tai noris gryzt prie senu yprociu ir est biggrin.gif Bet bandysiu atsispirt, pastebejau, kai nesportuoju, ta viena diena per savaite labai nuotaika kinta greit ir noris valgyt labai blink.gif Bet raumenukams reikia duot pailset, bandysiu pamiegot dienos metu, vakare lengviau susitvardyt bus smile.gif
Liebchen - aciu uz receptuka, gal iskepsiu kada thumbup.gif Siandien ziurineju naminiu Bounty receptuku, galvoju kazka padarysiu palepint savisky ax.gif Aisku ir pati paragausiu, ne prisivalgysiu, bet paragausiu bigsmile.gif
A jus turbut visos laika gerai leidziat, tikiuos oras geras Lietuvelej 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes. Zinokit tikrai pas jus negrisiu nei lieknintis nei ka,nes turiu problemeliu su sveikata,pasirodo turiu per maza cukraus kieki kraujyje,todel visada blogai jausdavausi ir jeigu nepavalgydavau budavo labai prastai..,svaigdavo ir skaudedavo galva,visa tiesiog drebedavau,aptemdavo akyse,ismusdavo prakaitas ir sirdute aisku greiciau plakdavo.. tai dabar labai ziuriu mityba,valgau daugiau angliavandeniu turinti maista,o jei uzeita "priepuoliukas" turiu butinai suvalgyti kazkas saldaus.. Turbut ilgai tokia mityba ir bus.Tai vat,teks man rimtai ziureti mityba... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atni9: 18 birželio 2012 - 20:08
Sveikos mielosios smile.gif

atni, vajėj, ne kokios problemėlės.. Jau sveikatos geriau žiūrėkis, lieknintis tau tikrai nereikia.. Žiūrėkis ir valgyk maistą, kuris tau labiau tinka.. Svarbu visokių nesamonių, pusfabrikačių nevalgyk, pati manau supranti, kad jie nei sveikatai nei figūrai neduoda pliusų. mirksiukas.gif Na ir žinoma juk niekas nedraudžia sportuoti, kūnas padėkos, ir veidrodis labiau džiugins. mirksiukas.gif Neapleisk aišku mūsų, užsuk pasilabinti ir motyvuončių nuotraukų užnešk. tongue.gif Linkiu, kad susitvarkytų viskas. 4u.gif

Egle, kas per pykčiai? Tik spėjo grįžti ir prasidėjo, negerai. unsure.gif Spręskit kartu nesantaikas, negerai taip. smile.gif O valgyti neskubėk, būsi dar labiau irzlesnė ir nepatenkinta. 4u.gif Geriau pamiegok, pasirelaksink, skirk sau laiko.. Man labai padeda veikla vonioje, visokios kaukės, procedūros, tada arbatos puodelis, lova ir mėgstama muzika. wub.gif Na o jei namie tvyro nekokia atmosfera, tai griebk sportbatukus ir marš krosiuko arba iiiilgo pasivaikščiojimo. wub.gif Tas žinoma problemų neišspręs, bet nervai atslūgs. 4u.gif O kaip dabar? Gal išsiaiškinot?

Kaip kitos mergytės? Visai išsibarstėm mes.. Aš ir pati ne aktyviausia čia.. Dirbu, vakarais vis stengiuosi kur nors ištrūkti, ar į kiną, ar į parduotuves, ar į kavinukę.. Na ir dar žinoma čia futbolas futbolas futbolas.. biggrin.gif

Man svoris labai po truputi krenta, bet ir gerai.. Tikiu, kad užtikrintai.. Nes jau su maistu susidraugavau, nebekovoju.. Pasilepinu kartais ir saldžiai, bet normos ribose. rolleyes.gif Krosiuka pamilau.. Vienu žodžiu - PAGALIAU.. Įžengiau į savo kelią..

O šiaip su gyvenimu tai keistai aš.. Problemų milijonai, o aš apie jas išvis negalvoju, tiek pozityvo mano galvoje, kad net tada kai gyvenau ramiai nebuvau tokia laiminga. bigsmile.gif Dar plius vienas žmogutis atsirado, kuris dienas skaidrina, na bet čia jau Tabu, nešneku ir prisišnekėti nenoriu. biggrin.gif

Tai tiek iš manęs žinių, stengsiuos kiek galėsiu dažniau užsukti.. Pasirodykit gi panos. tongue.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif atni9, nelinksmos naujienos 4u.gif As kaip buvus diabetininke patarsiu tik viena - nesilepink saldumynais, kai jauties prastai - riekute duonos ar vaisius/dz. vaisiai, gliukozes tabletes, turek nuolat kazko su savim. Nes sokoladukas ar kitas sh..ukas tau po valandos ar dvieju dar labiau numus cukru ir tada uzburtas ratas prasides, kai teks daznai jy kelt. Rinkis uzkandy protingai 4u.gif Valgymus pasiskirstyk kas 4 val., tada laikosi stabiliausiai. Sportas aisku y nauda tikrai 4u.gif Tikiuos viskas susitvarkys, man pavyko, tau irgi pavyks 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Carolina - labai smagu, kad viskas puikiai tau 4u.gif Problemu visada yra ir bus, bet negali amzinai del ju depresuot, ypac kai esi jauna - jos nuo to neissispres 4u.gif As kasdien sportuoju, su maistu dabar paskutines 3 dienas nelabai..Bet laikina cia, suimsiu y naga save, be to kaloriju norma islaikau vistiek..Siuo metu renkuosi kursus, nieko nebus, teks eit studijuot, kol protas visai neapkirmijo biggrin.gif O su MB tai mums toks metas jau - arba, arba. Ziuresim, kaip bus, labai del to nepergyvenu, bet kuriuo atveju istversiu smile.gif Tikiuosi islaikysi savo pozityva ir tau sekme sypsosis 4u.gif Nera to blogo, kas neiseitu y gera mirksiukas.gif 4u.gif
Stengsiuos pasirodyt cia, bet taip tuscia, ir be to bandau apmazint laika SM, yra svarbesniu reikalu dabar blush2.gif
Tikiuos visos laikotes gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Atni, tikrai nekokios tavosios naujienos, aišku, sveikata visų svarbiausia, laikykis 4u.gif

Aha, tema nėra pati aktyviausia biggrin.gif . Aš apskritai esu labiau skaitytoja, nei rašytoja, kažkaip negaliu įsitraukti baisiai aktyviai. O gal ir nereikia. Tikras gyvenimas verda ne čia, bet aišku, ne viską gali pasakotis kitiems, tad čia kaip man slapta svorio metimo organizacija biggrin.gif

Aš šiandien reabilituojuosi vis dar po savaitgalio, kuris buvo labai maistingas. Iškrovų aš nedarau niekada, priešingai, šiandien dar pasilepinau, aišku, jau saikingiau ir iki tam tikros valandos, priešingu atveju mano organizmui pernelyg jau didelis šokas - vieną dieną valgom valgom, kitą dieną jau nebe rolleyes.gif . Užtat ryt jau nusiteikus rimtai grįžti į doros kelią. Kažkaip negraužiu savęs dėl tų paklydimų. Labiau noriu keisti gyvenimo būdą, nei greit nusikratyti kg. Sportas jau man visai patinka, beliko įsipratinti neatsipalaiduoti maksimaliai savaitgaliais smile.gif
Atsakyti