Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos virimo aparatai

QUOTE (bea @ 2004 07 14, 05:57)
ech, tas mano profesinis nepakantumas. reik rashyt espresso. be k ar tai x. Labai aciprashau sad.gif

Hm, bet "atsiprašau" taip pat ne visai taip rašosi...
Beje, Bea, gal tau dar niekas nesakė, bet labai kvailai atrodo, kai suaugusi moteriškė rašo kaip pirmą kartą prie interneto prisėdęs paauglys. Labai sunku skaityti tuos išsidirbinėjimus. Sorry už tiesmukiškumą, bet jau tikrai ne tau kitus taisyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Vaidulė @ 2004 07 13, 07:38)
clap.gif clap.gif clap.gif

Belieks tik mamai issirinkt - puodai ar sitas aparatas rolleyes.gif

Aciu mamos biggrin.gif

na, siaip ne mano reikalas, bet as patarciau geraiu tuos puodus apie kuriuos plepejom kitoj rubrikoj rolleyes.gif Na, galbut mano nuomone del to, kad nesu kavos gereja laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (gintariux @ 2004 07 15, 09:04)
QUOTE (Vaidulė @ 2004 07 13, 07:38)
clap.gif  clap.gif  clap.gif

Belieks tik mamai issirinkt - puodai ar sitas aparatas  rolleyes.gif

Aciu mamos biggrin.gif

na, siaip ne mano reikalas, bet as patarciau geraiu tuos puodus apie kuriuos plepejom kitoj rubrikoj rolleyes.gif Na, galbut mano nuomone del to, kad nesu kavos gereja laugh.gif


Tetis irgi linksta prie puodu blink.gif nors valgyt daryt tai nieko nemoka laugh.gif O mama sako, jei bus puodai, tai reiks valgyt daryt, o jei aparatas, tai per dienas tik kava liurlintu laugh.gif
Bet man geriau butu, jei ji pasirinktu puodus, tada jos senuosius konfiskuociau i soda wink.gif thumbup.gif
O kava man irgi nea, nebent kapucino tongue.gif
Atsakyti
Mes turim darbe kavos aparata kazkur uz 1200Lt. Tai super thumbup.gif , aisku dar nuo kavos prikaluso, labiausiai apsimoka pirkt Bravissimo dideliais pakais. O siaip galiu patart kur pirkt Kaune, yra tokia firma Krinona, jie centre turi savo firmine parde, labai gerai paaiskina, nes patys viska isbande, ir net pries perkant galit isbandyt ta aparata. O geriausia kava gaunasi, kai tame kavos kauselyje skylute kuo mazesne tada spaudimas geresnis. As ten nusiziurejau uz 600Lt, ten ta piena kazkaip is karto i kava ipila thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (NRima @ 2004 11 20, 23:46)
Mes turim darbe kavos aparata kazkur uz 1200Lt. Tai super thumbup.gif , aisku dar nuo kavos prikaluso, labiausiai apsimoka pirkt Bravissimo dideliais pakais. O siaip galiu patart kur pirkt Kaune, yra tokia firma Krinona, jie centre turi savo firmine parde, labai gerai paaiskina, nes patys viska isbande, ir net pries perkant galit isbandyt ta aparata. O geriausia kava gaunasi, kai tame kavos kauselyje skylute kuo mazesne tada spaudimas geresnis. As ten nusiziurejau uz 600Lt, ten ta piena kazkaip is karto i kava ipila thumbup.gif

Negerai jei piena is karto i kava pila,del to,kad jis gali perkaisti,o kai pienas perkaista tai jau cappuccino kvapelis ne koks.Kad butu skani kava reikia piena atskirai syldyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (ramaske @ 2004 11 23, 13:34)
Negerai jei piena is karto i kava pila,del to,kad jis gali perkaisti,o kai pienas perkaista tai jau cappuccino kvapelis ne koks.Kad butu skani kava reikia piena atskirai syldyti wink.gif

Na tiksliai labai net nezianu, kaip ten jis pilamas, kai nusipirksiu pasakysiu tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes kavos gerejos. Naudojam kavos aparata gal metus laiko. Bet yra siokia tokia beda - anksciau kai draugai uzeidavo i svecius, ne visada gerdavo kava. O dabar, kai tik paklausi "Gal kavos?", visi kaip vienas "Taip" wub.gif . Is tiesu - kava labai gera, o ir to plovimo tikrai nedaug thumbup.gif
Atsakyti
Pritariu, pas mus tas pats.Turiu draugų, kurie specialiai užsuka kavos atsigert pas mus.Ko ne kavinė? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiūkštė @ 2004 07 14, 11:59)
Pieno tai tuose už 400 Lt pilt niekur nereikia - į puodelį pieno privaro garo po spaudimu, tai ir gaunasi putos wink.gif



o ash nemoku pasidaryti tos putos..... sad.gif pakaitinu piena, i puodeli ikishu ta vamzdeli pro kuri eina tas garas po spaudimu- bet putu nepadaro...... gal per ilgai laikau? kam ten reikia teisingai daryti? Mes prikom deveta aparata, tai jokios instrukijos nebuvo..... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2004 12 28, 12:36)
o ash nemoku pasidaryti tos putos..... sad.gif  pakaitinu piena, i puodeli ikishu ta vamzdeli pro kuri eina tas garas po spaudimu- bet putu nepadaro...... gal per ilgai laikau? kam ten reikia teisingai daryti?  Mes prikom deveta aparata, tai jokios instrukijos nebuvo..... sad.gif

help.gif ir man ta pati beda, neiseina puta padaryti su tais garais cry.gif padekit kas mokat, paaiskinkit paprastai, kad suprasciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kendi @ 2005 01 25, 10:23)
help.gif  help.gif nu pasakykit, kaip ta puta padaryti...


pabandysiu pagelbėt- dirbu tokioj vietoj, kur pardavinėjam kavą, aš nors ir nedirbu su kavos aparatu, o tik su popieriais, bet dėl savęs išmokau pati pasidaryti kapučino su putele rolleyes.gif .
tai bandau aiškint, reikia tą vamzdelį kur eina garai, nereikia giliai kišti i į pieną, o laikyti taip pieno paviršiuj, kad jis burbuliuotų ir taip biški sukti indą su pienu. gal supratot ką norėjau pasakyt, padandykit, turi būtinai pavykti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gama: 06 vasario 2005 - 21:31
o kurios firmos kavos paratai patys geriausi?
Atsakyti