Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos virimo aparatai

Perskaiciau as jusu komentarus,ir pati uzsimaniau tokio kavos aparato,kur putas daro,ir viska ko paprasai biggrin.gif reiks uzsiprasyt pas vyra gimtadienio proga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nere @ 2004 11 25, 11:47)
Pritariu, pas mus tas pats.Turiu draugų, kurie specialiai užsuka kavos atsigert pas mus.Ko ne kavinė? laugh.gif

o koki kavos aparata turit, jei ne paslaptis?
Atsakyti
Taigi, kad kavos aparatas geras dalykas jau supratau smile.gif

bet va įdomu skirtumai tarp jų..na sakykim kokią ytaką turi Slėgis, kuris matuojamas bar - na 3,5 ar 15 bar...koks tarp jų skirtumas?
Atsakyti
Va cia geri aparatai, bet geras aparatas ir kainuoja, taciau sitoj firmoj galima ji ir issinuomoti.
http://www.espresso....topDefault.aspx
Atsakyti
QUOTE(zelionuska @ 2005 02 20, 10:35)
o koki kavos aparata turit, jei ne paslaptis?



Kokia čia paslaptis - DeLonghi
Atsakyti
niekaip negaliu apsispresti kokios firmos kavos aparata pirkti "delonghi" ar "aeg" gal kas galite patarti? buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš va vakar gavau dovanų SAECO kavavirę ir tikrai esu labai patenkinta wink.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju savo gyvenimo be espresso aparato thumbup.gif
Musiskis firmos KRUPS, buvo pirmas musu naujos seimos virtuvinis pirkinys, jau tuoj seseri metai naudojamas kiekviena miela ryta, daznai ir vakare. Kaip jau kazkas skundesi smile.gif ir sveciai retai kada atsisako puodelycio kvapnios espresso su putele.

Nepasakyciau, kad daug krapstymosi. As jau 'atmususi' ranka, kava prisemti ir isukti rankena i aprata sugebu per kelias sekundes. Prisipylusi puodeli aparata isjungiu ir palieku, kavos indeli paprastai plaunu tik pries ruosdama kava kita karta - i aprata dedu kita indeli, o senaji telieka iskratyti ir nuskalauti.

Kapucino funkcija naudojame retai, nebent sveciai kartasi uzimano. Bet musu aparate kapucino gaminais kitaip, nei pramoniniuose - i salta piena reikia ikisti slangelę, kuri sujungta su aparatu, pienas isiurbiamas ir per kita gala ispurskiamas karsta puta.

Perkant svarbiausia atkreipti demesi i spaudimo galinguma - turi buti maziausiai 15 BAR. Ir, mano galva, neverta pirkti aparatu 'viskas viename' (kavos malimas, espresso gaminimas, amerikietiskos kavos varvinimas), nes nei viena siu funkciju tada neatliekama puikiai. Darbe yra toks prabangus/brangus aparatas, tai espresso jame gaunasi tik tiek kad stipri, bet ne tirsta, be puteles g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maite @ 2005 03 07, 17:34)


Kapucino funkcija naudojame retai, nebent sveciai kartasi uzimano. Bet musu aparate kapucino gaminais kitaip, nei pramoniniuose - i salta piena reikia ikisti slangelę, kuri sujungta su aparatu, pienas isiurbiamas ir per kita gala ispurskiamas karsta puta.



Va pas mane ir su ta šlangele, bet nelabai ta puta gaunasi g.gif gal ką ne taip darau - į šaltą pieną įkišu ir bėga pienas, bet nesuplaka putos cry.gif o capučino labai mėgstu, tai kame čia gali būt reikaliuks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2005 03 08, 13:44)
Va pas mane ir su ta šlangele, bet nelabai ta puta gaunasi g.gif gal ką ne taip darau - į šaltą pieną įkišu ir bėga pienas, bet nesuplaka putos cry.gif o capučino labai mėgstu, tai kame čia gali būt reikaliuks? g.gif


Musikiame aparate kapucino mechanizmas susideda is slangeles ir tokio plastmasinio antgalio, kuri maunasi ant aparato vamzdelio, skirto pieno ispurskimui. Ant to antgalio yra triju padeciu rankenele - srove, pusiau puta ir tik puta. Kaip nustatai, taip ir gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
O pas mus tokio dalyko nėr sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaiva @ 2005 03 08, 23:56)
O pas mus tokio dalyko nėr sad.gif


Linaiva, reikia pirkti piena MU, ar panasu, nes kiek zianau su jais gerai issiplaka
Atsakyti