Įkraunama...
Įkraunama...

Siela

Apie ką jūs čia?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 01 08, 17:36)
Apie ką jūs čia?


Apie ta pati, Medinuk, vis apie ta pati - apie Dieva, apie jo dalele zmoguje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 08, 16:28)
civiline teise yra civiline, o tokios kaipo pasaulietines isvis nera lotuliukas.gif beje, civilis ir civiline teise neturi nieko bendro lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vat tavo pomegis tyciotis is kitu, atsisuko pries tave pacia.

lotuliukas.gif
Shiduh, a tu supranti, kad aš ne apie teisinius terminus kalbu ar ne? Paaiškinimai nesupratusiems cool.gif kodėl naudoju terminą "civilinė" ar "pasaulietinė" teisė - todėl, kad šiuo atveju kalbu apie žmonių vykdomą teisingumą, kitu atveju bandžiau kalbėt apie dievišką - kad ne mum vietas skirstyt (kai kalbėta apie savižudybę). Nežinau kaip tau dar pasakyt, kad jokių juridinių terminų mano poste nėra. Supranti ir žodis "teisingumas" ir "pasaulietis" ir net "teisė" vartojami ne tik juridinėj terminologijoj. lotuliukas.gif Bet jei jau tau taip jos norisi... laugh.gif

O dabar kaip LinguLingu manęs paklausiu - o ką tu apie sielą manai?

Atsakyti
nu gudru atsakyma sugalvojai, tebunie, uzskaitysim. as apie siela manau, kad ji yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 08, 20:51)
nu gudru atsakyma sugalvojai, tebunie, uzskaitysim.

Dėkoju smile.gif
Atsakyti


Papildyta:
Buk kantri sau ir saviems poreikiams.Neprisirisk prie sio noro zinoti dabar...gal tai ka suzinotum, butu tik kliutis tavo vystymesi, nes turi kazka daugiau pries tai suzinoti, jog suvoktum tikraja tiesa... pasejai sia seklele, tad leisk jai apmirti pries sudygstant... ir jei be rupescio gyvensi cia ir dabar, gyvenimo kelyje pastebesi tai ko ieskai, viskam savas laikas smile.gif
[/quote]

Ačiū už atsakymus, nesu prisirišusi prie šio noro , tačiau norėčiau daugiau nuorodų paskaitynėti apie tai... prieš metus iš gyvenimo savo noru išėjo artimas man žmogus, todėl aplanko nerimas ir klausimai, kur jo siela dabar... g.gif
Stengiuosi kiek įmanoma blogų darbų nedaryti, bet tikrai ne todėl , kad manau jog po mirties pakliūsiu į pragarą. Manau blogis visada sugrįžta atgal.
Atsakyti
QUOTE
Ačiū už atsakymus, nesu prisirišusi prie šio noro , tačiau norėčiau daugiau nuorodų paskaitynėti apie tai... prieš metus iš gyvenimo savo noru išėjo artimas man žmogus, todėl aplanko nerimas ir klausimai, kur jo siela dabar... g.gif
Stengiuosi kiek įmanoma blogų darbų nedaryti, bet tikrai ne todėl , kad manau jog po mirties pakliūsiu į pragarą. Manau blogis visada sugrįžta atgal.



O taip pat ir geris, ar as klystu?
Kazkodel paskaiciusi si pasisakyma, pagalvojau kad kazkas daugiau tave kamuoja nei noras zinoti kur jo siela dabar...Bendros zinios apie siela mazai ka bendro tures su tavo ieskomu atsaku.Tai bus tik tikimybe...o nemanai, kad jis net savo noru pasitraukes yra arciau Dievo nei mes cia zemeje pasilike? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 09 sausio 2007 - 20:21
QUOTE(LinguLingu @ 2007 01 09, 22:17)
O taip pat ir geris, ar as klystu?
Kazkodel paskaiciusi si pasisakyma, pagalvojau kad kazkas daugiau tave kamuoja nei noras zinoti kur jo siela dabar...Bendros zinios apie siela mazai ka bendro tures su tavo ieskomu atsaku.Tai bus tik tikimybe...o nemanai, kad jis net savo noru pasitraukes yra arciau Dievo nei mes cia zemeje pasilike?  g.gif

Taip ir tikiuosi, kad to žmogaus vargai baigėsi, tačiau kaip tai paaiškinti ir paguosti to žmogaus mamą? Nemoku guosti, nesu lipšni ir pataikūniška, mane erzina dejonės ir pareiškimai, kad jau dabar man nieko gyvenime nebereikia... ir visa kita kas į tai panašu. doh.gif Jaučiuosi išvarginta tų dejonių, nes su tuo žmogumi turiu bendrauti kasdieną, tai mane vargina ir varo į depresiją. Kiek laiko tęsiasi tas gedėjimas?Aš pavargau nuo įrodinėjimų, kad pragaras yra čia, deja jug ir pati to nežinau, tik mąstau būtent taip, gal tai man padeda šitaip neištižti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(upe_5 @ 2007 01 10, 10:50)
Taip ir tikiuosi, kad to žmogaus vargai baigėsi, tačiau kaip tai paaiškinti ir paguosti to žmogaus mamą? Nemoku guosti, nesu lipšni ir pataikūniška, mane erzina dejonės ir pareiškimai, kad jau dabar man nieko gyvenime nebereikia... ir visa kita kas į tai panašu. doh.gif Jaučiuosi išvarginta tų dejonių, nes su tuo žmogumi turiu bendrauti kasdieną, tai mane vargina ir varo į depresiją. Kiek laiko tęsiasi tas gedėjimas?Aš pavargau nuo įrodinėjimų, kad pragaras yra čia, deja jug ir pati to nežinau, tik mąstau būtent taip, gal tai man padeda šitaip neištižti rolleyes.gif

gal tiesiog leisk tam zmogui isgedeti isgyventi ,buk kantri mirksiukas.gif
O savo irodinejimais nieko nepadesi ,ateis laikas ir zmogus pats suvoks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GELALA @ 2007 01 10, 11:07)
gal tiesiog leisk tam zmogui isgedeti isgyventi ,buk kantri  mirksiukas.gif
O savo irodinejimais nieko nepadesi ,ateis laikas ir zmogus pats suvoks  smile.gif

Bandau leisti ,bet mane tikrai tas dejavimas vargina, tik norėjau literatūros kuo daugiau apie tai paskaityti ir tikiuosi kad gal ir ji paskaitinėtų. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(upe_5 @ 2007 01 10, 13:31)
Bandau leisti ,bet mane tikrai tas dejavimas vargina, tik norėjau literatūros kuo daugiau apie tai paskaityti ir tikiuosi kad gal ir ji paskaitinėtų. blush2.gif


Na dabar darosi aiskiau - nujauciau, kad kazkas daugiau nei savizudybe...
Patarimu nedalinu, nes suvokiu jog kiekvienas patarimas suristas su pasekmem, o tai reiskia ir su atsakomybe, ko tikrai imtis nera mano pareiga...bet - ar bandei pasvarstyti, kodel tau tenka sis kurvis? Tai tipiskas vampyrizmo atvejas...Manau jog turi pilna teise rupintis savimi ir tik savimi,bet turi kazka tokio savyje , kas skatina ta asmeni "verkti ant tavo, o ne kieno nors kito peties"...pradziai pagalvok apie tai, o paskui toliau bus galima panagrineti smile.gif
Uzuojauta geras dalykas, tik kas per daug - tas nesveika... bet galiu ir klysti wink.gif
Pabandyk panarsyti interneta - pas mus US yra GEDEJIMO GRUPES, kur renkasi vienodo likimo ir netekties sujungti zmones.O gal rasi ka nors daugiau, kas tau parodys kelia i ramybe ir stiprybe bei vidini balansa.Laikykis - is po debesu visada sviecia saule...smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2007 01 11, 03:40)
Na dabar darosi aiskiau - nujauciau, kad kazkas daugiau nei savizudybe...
Patarimu nedalinu, nes suvokiu jog kiekvienas patarimas suristas su pasekmem, o tai reiskia ir su atsakomybe, ko tikrai imtis nera mano pareiga...bet - ar bandei pasvarstyti, kodel tau tenka sis kurvis? Tai tipiskas vampyrizmo atvejas...Manau jog turi pilna teise rupintis savimi ir tik savimi,bet  turi kazka tokio savyje , kas skatina ta asmeni "verkti ant tavo, o ne kieno nors kito peties"...pradziai pagalvok apie tai, o paskui toliau bus galima panagrineti smile.gif
Uzuojauta geras dalykas, tik kas per daug - tas nesveika... bet galiu ir klysti wink.gif
Pabandyk panarsyti interneta - pas mus US yra GEDEJIMO GRUPES, kur renkasi vienodo likimo ir netekties sujungti zmones.O gal rasi ka nors daugiau, kas tau parodys kelia i ramybe ir stiprybe bei vidini balansa.Laikykis - is po debesu visada sviecia saule...smile.gif

schmoll.gif Daugiau kaip ir nieko nėra tokio kas susieta su manimi, nebent tiek kad mama yra ir mano, ir savižudžio, o daugiau artimųjų nėra. Negaliu palikti jos vienos. schmoll.gif Lietuvoje negirdėjau apie gedėjimo grupes, bet kažkodėl man atrodo kad tai jos savijautos nepagerintų verysad.gif . Negaliu ginčytis, nes neįsivaizduoju ką jie tose grupėse veikia g.gif
Pradedu suprasti kodėl jai duotas toks gyvenimo išbandymas. O ką gyvenimas nori paaškinti tuo man, gal suprasiu vėliau. Ačiū už diskusiją, sėkmės gyvenimo džiaugsmuose 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upe_5: 11 sausio 2007 - 09:00