Įkraunama...
Įkraunama...

Jokių košelių :)

QUOTE(Slonik @ 2016 12 20, 05:32)
Sveiki,
Žiūriu šitą temą visai užmiršta :-(  matyt taip ir liko be palaikymo. Pirmą dukrytę primaitinau tradiciniu būdu su košytėmis ir tyrelėmis. Mažytė saulytė artėja prie 5mėn.,  tai pradėjau domėtis apie primaitinimą (per 6 metus kiek pasimiršo). Valgo tik MP, planuoju pradėt pažintį su kitu maistu nuo 6mėn., užmačiau bwl metodą. Labai jau priimtinas atrodo, gaila,kad nežinojau apie jį prieš 6m., nes tikrai išbandyčiau . Informacijos Lt kalba taip ir neatsirado, arba nemoku ieškoti.  RU kalba kiek daugiau. Perskaityt knygą ENG kalba sunkoka. Patarkit kaip ir kas, jei dar yra bendraminčių smile.gif
Su daržovėmis kaip ir daugmaž aišku,  o kaip kruopas/košės duodat? Pvz. grikių,  ryžių,  kuskus, bulgur?


Su kruopomis galit bandyti arba palikti juos birius ir leisti mažylei pirštukais susirankioti arba padaryti tiršta košę, įdėti ją į šaukštelį ir tada paduoti šaukštelį mežylei.
Mano sūnus ryžius susirenka pats saujomis, o smulkesnes kruopas ir kitas košes aš dedu į šaukštą.
Lietuvoje šitas metodas tikrai nepopuliarus, todėl informacijos mažai.
Atsakyti
Aš irgi leidau kruopas rankytėm valgyt smile.gif O šiaip aš adaptavau blw pagal save – tiesiog gaminau visai šeimai tai, kas tiktų ir kūdikiui paimti į rankytę, sodindavau dukrą ant kelių ir ji lesiojo iš mano lėkštės, ką norėjo. Nieko negaminau jai specialiai, nes ji vis tiek, kaip ir sūnus (kurį bandžiau primaitinti tradiciškai) pradėjo daugiau kieto maisto valgyt 11 mėnesių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2016 12 20, 15:45)
Aš irgi leidau kruopas rankytėm valgyt smile.gif O šiaip aš adaptavau blw pagal save – tiesiog gaminau visai šeimai tai, kas tiktų ir kūdikiui paimti į rankytę, sodindavau dukrą ant kelių ir ji lesiojo iš mano lėkštės, ką norėjo. Nieko negaminau jai specialiai, nes ji vis tiek, kaip ir sūnus (kurį bandžiau primaitinti tradiciškai) pradėjo daugiau kieto maisto valgyt 11 mėnesių smile.gif


Manajam išvis maisto lėkštėje negalima duoti, nes tada iškart lėkštę griebia ir viską išverčia lauk biggrin.gif dedu jam po vieną gabaliuką ant stlo, laukiu kol suvalgys, tada dedu kitą ir t.t., nes jeigu daug maisto iškart padedu irgi viską išmėto biggrin.gif
O šiaip aš irgi stengiuosi atskirai negaminti mažajam, koreguoju mūsų patiekalus. Tik kartais, kai jau kažko labai "netinkamo" patys užsimanom smile.gif
Atsakyti