Įkraunama...
Įkraunama...

Pasijuokime ir mes!

QUOTE(brigand7 @ 2012 12 04, 23:40)

Nieko nesupratau doh.gif
Atsakyti
Zodiako zenklu komentarai po sekso:
Avinas: O dabar dar kartelį!
Jautis: Paduok picą - valgyti noriu.
Dvyniai: Nematei televizoriaus pultelio?
Vėžys: Tai kada tuoksimės?
Liūtas: Aš buvau tiesiog nuostabus, a?
Mergelė: O dabar einu išplausiu paklodes.
Svarstyklės: Man patiko, jeigu tau patiko.
Skorpionas: Gal vis dėlto tave atrišti, galvoju.
Šaulys: Man neskambink, paskambinsiu pats.
Ožiaragis: Turi vizitinę? Gal apsikeičiam?
Vandenis: O jei dabar pabandytume tą patį, tik be drabužių?
Žuvys: Tai koks, sakei, tavo vardas?
Atsakyti
Baranka,ce nieko suprantamo nera,zuikis apsirukes po miska zveris vaike ir tiek lotuliukas.gif
fantazijos reikia tik
Atsakyti
Sunku tiems vyrams: Neturi "kieto" automobilio ir buto - fu, lochas. O jeigu turi - tėvai nupirko, jeigu pats - reiškia kreditą ėmei. Už grynuosius - banditas. Jeigu dulkini visas į kairę ir į dešinę - mergišius, jeigu ne - impotentas. Turi merginą - sėdi po padu. Neturi - nevykėlis. Mokaisi - botanikas, nesimokai - kvailys. Neakivaizdininkas - už pinigus. Nedirbi - alfonsas ir tinginys. Eini dirbi ir girdi: ot, darbas tipo, negalėjai nieko geresnio susirasti? Sėdi namie - snobas. Tūsinies - negalvoji apie ateitį. Anksti vedei - debilas, vėlai vedei - debilas, nevedei - debilas...
---------------------------------------------
Moterims irgi nelengva:
Nusipirkau batus - nėra sijono.
Nusipirkau sijoną - nėra palaidinės.
Nusipirkau palaidinę - nėra striukės.
Nusipirkau striukę - nėra tašės.
Nusipirkau tašę - batai netinka..

Atsakyti
QUOTE(Miglovara @ 2012 12 09, 19:52)
Vyras išloše loterijoje milijoną. Grįžta namo, o ten - apsiašarojusi žmona: - Brangusis, mano mama numirė... Vyras, nieko netaręs, nuleidžia akis ir puola į vonią. Ten atsuka kraną, paleidžia dušą ir sėdi. Žmona beldžiasi į vonios duris, o jis ten sėdi, kikena ir tyliai šnabžda: - Ne, nu b..., kai jau sekasi, tai sekasi!!!

-------------------

Uošvienė užeina pas žentą į svečius. Atneša savo keptų pyragaičių, maloni visa tokia... Aišku, žentui kyla įtarimų: iki šiol gi pykdavosi, vienas kito lyg ir nekęsdavo. Vyrukas paima vieną pyragaitį ir duoda jo gabalėlį katinui: ką gali žinoti, gal užnuodytas?
Katinas apuosto tą gabalėlį, suryja, ir po kelių sekundžių ima tampytis, pargiūna ant šono, ima mosuoti kojomis, paskui aprimsta. Vyrukas, tai matydamas, griebia taburetę ir tvoja su ja uošvienei per galvą. Ta sukniumba. Katinas tuo tarpu pašoka, atsistoja ant dviejų kojų ir parodo uošvienei nepadorų gestą...

biggrin.gif nu jo, mylimiausi mano anegdotai apie uosvienes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NateLa @ 2012 12 12, 20:42)
biggrin.gif nu jo, mylimiausi mano anegdotai apie uosvienes biggrin.gif

Man labiau apie;
Ateina anyta pas martelę į svečius, kol sūnaus nėra namuose, perbraukia piršto galiuku per lentynas ir rodydama dulkėtą piršto galiuką sako:
-Na ir kokia patarlė yra apie šį reikalą? (bandydama pasakyti, kad "švara - sveikatos šaltinis")
Marti, ilgai negalvojusi:
-Įleisk kiaulę, o purvo ji pati susiras.


O uošvienės, tsakant rimc reikals blush2.gif
Atsakyti
na nederkite usviu,nes ne visi tokie ira kiaules g.gif ,o pasijuokti galima jo 4u.gif
Papildyta:
Seksuali mergina pažiūrėjo į vyro alaus pilvą ir sarkastiškai paklausė:
- Čia "Kalnapilis" ar "Švyturys"?
Vyras:
- Po juo yra čiaupas, todėl siūlau pačiai paragauti! lotuliukas.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti

Tėti, kodėl tu vedei mamą?
Vyras atsisuka į žmoną ir sako;
- Matai, net vaikas stebisi!

Atsakyti
Jaunas vaikinas ateina į viešnamį, kad pirmą kartą patirtų seksą. Viešnamio šeimininkė pataria jam pradėti nuo 69. Jis nusprendžia pabandyti. Prostitutė palydi jį į kambarį, nusirengia ir nupasakoja vaikinui, ką daryti. Tačiau vos pradėjus, prostitutė pabezda. Vaikinas tyliai sau pasako "fu", bet toliau tęsia. Neužilgo ji vėl pabezda, o vaikinas ir vėl tik pasako "fu" ir toliau tęsia. Prostitutei pabezdėjus trečią kartą, vaikinas atsikelia ir eina per kambario duris. Prostitutė jo klausia:
- Kažkas ne taip?
Vaikinas atsako:
- Nemanau, kad aš ištversiu dar 66 tokius.
clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(brigand7 @ 2012 12 13, 11:31)
Jaunas vaikinas ateina į viešnamį, kad pirmą kartą patirtų seksą. Viešnamio šeimininkė pataria jam pradėti nuo 69. Jis nusprendžia pabandyti. Prostitutė palydi jį į kambarį, nusirengia ir nupasakoja vaikinui, ką daryti. Tačiau vos pradėjus, prostitutė pabezda. Vaikinas tyliai sau pasako "fu", bet toliau tęsia. Neužilgo ji vėl pabezda, o vaikinas ir vėl tik pasako "fu" ir toliau tęsia. Prostitutei pabezdėjus trečią kartą, vaikinas atsikelia ir eina per kambario duris. Prostitutė jo klausia:
- Kažkas ne taip?
Vaikinas atsako:
- Nemanau, kad aš ištversiu dar 66 tokius.
clap_1.gif



pakele nuotaika:D
Atsakyti
QUOTE(zodiake @ 2012 12 13, 12:01)
pakele nuotaika:D

na saunu kaska prajuokinti drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti




Trumpas viršininko leksikos žodynėlis pradedantiesiems:

STAIGIAIBLIA - maksimaliai greitai vykdytina užduotis (Paprastai sutampa su fizinių galimybių riba).
GREITAIBLIA - loginė darbo skubos motyvacija (Nuo "staigiablia" skiriasi tik tuo, kad darbui atlikti turite dar keliolika minučių).
KURBLIA - delikatus priminimas, kad laikas, skirtas darbui atlikti, išseko.
UŽMUŠIUBLIA - žodis, pavaldiniui paaiškinantis apie darbo neįvykdymo
pasekmes (Dažniausiai vartojamas po kelių "kurblia").
NUVISKASBLIA - universalus terminas. Dažniausiai vartojamas norint
pavaldinį informuoti, kad šis jau nebespėjo laiku atlikti užduoties. Priklausomai nuo viršininko nuotaikos šis terminas gali turėti ir papildomų prasmių: premijos nubraukimą, papeikimą, išmetimą iš darbo... Tačiau kartais šis terminas vartojamas norint pavaldiniams pranešti, kad viršininkas tiesiog eina namo. Ypač retai šis terminas reiškia, kad firma bankrutavo.
KASPERŠ - dažniausiai reiškia pavaldinio darbo įvertinimą. Kartais - tai,
jog viršininkas pastebėjo, kad darbo metu pavaldinys susirašinėja su kažkuo elektroniniu paštu.
KURBABKĖSBLIA - dažniausiai reiškia sutrikimą firmos vadybos marketingo skyriuje. Išimtinais atvejais ji reiškia, kad užsakovų pinigų pervedimas vėluoja.
RYTOJBLIA - universalus viršininko atsakymas į kiekvieną pavaldinio
prašymą. Kasdienis "rytojblia" stiprina pavaldinių tikėjimą, kad viršininkas - principingas žmogus ir kad firma yra stabili.
DUNDUKAIBLIA - tai visada reiškia, kad prasidėjo gamybinis susirinkimas. Paprastai kai į pavaldinius kreipiamasi šiuo terminu, į kiekvieną jų paeiliui įbedamas nešvelnus viršininko žvilgsnis.
NEGINEDZIN - šiuo terminu pavaldinys informuojamas apie tai, kad jo
klausimas, skundas ar pageidavimas pasakytas ne laiku ir kad pavaldinys pernelyg smalsus.
KOČIABLIASĖDI - terminas turi kelias reikšmes: 1. Reiškia, kad viršininkas užsiėmęs ir neturės laiko išklausyti pavaldinio; 2. Optimalus atsakymas žemesnio rango viršininkui, atėjusiam pasiskųsti dėl savo pavaldinių ar pernelyg didelio darbo krūvio.
NUBLIA - dažniausiai reiškia pasitenkinimą pavaldinio darbu ir kiekvienam pavaldiniui dera reaguoti į jį kaip į pagyrimą (Vartojamas itin retai).
EIKTUŽINAIKUR - reiškia, kad firma neturi galimybių išleisti vieną ar kitą pavaldinį atostogų, suteikti jam paskolą ar išmokėti premiją (Dažniausiai nuskamba tą pačią dieną, kaip ir terminas "kurbabkėsblia").
NEIŠPROTĖKBLIA - reiškia, kad pavaldinio norai visai nekuklūs.


Atsakyti