Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiškės renkasi čia :)

Nors mūsų ir nedaug - esam draugiškos ir linksmos. Čia visada laukiamos naujai prisijungusios šilainiškės gathering.gif


Mūsų plepės:
Arnytė, karolecap, Mylimukas, Rylinga, Gretucka,vilmutute, Beiker, ernoja, drugelis.,edicike, vėjai keturi, Skorpe,,rence*, slitka, nepamenuu, Rianka, zhulikele, Agniska, *Tinginiuke*, werty13, vikulle, tutska2.




Vasarojam, atostogaujam ir nepamirštam įspūdžiais pasidalinti su kaimynėmis biggrin.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 30 gegužės 2012 - 20:09
Ten baigiau,čia pradėsiu 4u.gif
first.gif
Papildyta:
Beje,čia plepiausios mamos anos temos biggrin.gif

slitka 81 first.gif
Arnytė 79 second.gif
Rylinga 62 third.gif
karolecap 57
Gretucka 34
Agniska 30
vėjai keturi 28
drugelis. 28
vikulle 27
rasmusiukas 27
tutska2 26
nepamenuu 19
Mylimukas 18
Beiker 13
edicike 12
ernoja 9
Rianka 9
peciuliene29 5
rence* 5
zhulikele 5
vilmutute 4
*Tinginiuke* 4
Asta 4
alekinga 2
Ugile 2
dzin budizmas 2
Ricis 2
Jaudita 1
werty13 1
romeniukas26 1
Awrytea 1
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2012 05 31, 06:53)
Ten baigiau,čia pradėsiu  4u.gif
first.gif
Papildyta:
Beje,čia plepiausios mamos anos temos biggrin.gif

slitka  81 first.gif
Arnytė 79 second.gif
Rylinga 62 third.gif

labukas biggrin.gif

ale nors cia esu pirma biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

aciu uz namucius
Atsakyti
Sveikos, neplepės - taisomės ir plepam daugiau lotuliukas.gif

Šiandien mano didžiosios išleistuvės darželyje, tai smagi diena nusimato. O vakar atšventėm Radvilės pirmąjį gimtadienį wub.gif wub.gif atrodo, kątik pagimdžiau, o jau metukai unsure.gif
Atsakyti
laba ryta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
aciu uz naujus,grazius namucius 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
dekui uz naujus namucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=drugelis.,2012 05 30, 19:48]
O kiek moki už šią paslaugą? gal ir dažai ten antakius?

Taip as ten ir dazau, moku 8lt 4u.gif
Atsakyti
[quote=Gretucka,2012 05 31, 08:26]
[quote=drugelis.,2012 05 30, 19:48]
O kiek moki už šią paslaugą? gal ir dažai ten antakius?

Taip as ten ir dazau, moku 8lt 4u.gif
[/quote]

O kiek laiko užtrunka visa procedūra? dažus reik savo turėti, ar kaip? blush2.gif kitą savaitę žadu tamsinti plaukus, tai mąstau ir apie antakius, o tokios procedūros nesu dariusi niekada, na, tiksliau, pati tvarkydavausi, dažyt neteko...
Atsakyti
sveikos,Drugeli,aciu uz tema 4u.gif

del antakiu tai as jau senokai dazau,bet,kad reiktu turet savo dazus tai dar negirdejau.tik pasakai ar rudai nori ar juodai ar pamaisytai.kokiu dar spalvu yra net nesidomejau.taip ir niekaip neatrandu kaip man geriau tinka rudai ar juodai tongue.gif as uz dazyma su antakiu pesiojimu moku 10 lt.viena karta yra nepataikiusi mano manikiuriste-nu,ryskiai antakiai nevienodi buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karolecap @ 2012 05 31, 10:55)
sveikos,Drugeli,aciu uz tema 4u.gif
 
del antakiu tai as jau senokai dazau,bet,kad reiktu turet savo dazus tai dar negirdejau.tik pasakai ar rudai nori ar juodai ar pamaisytai.kokiu dar spalvu yra net nesidomejau.taip ir niekaip neatrandu kaip man geriau tinka rudai ar juodai tongue.gif as uz dazyma su antakiu pesiojimu moku 10 lt.viena karta yra nepataikiusi mano manikiuriste-nu,ryskiai antakiai nevienodi buvo lotuliukas.gif


Na, aš kaip kokia tundra pasirodysiu, bet dar noriu paklausti, o kas kiek laiko reikia dažyti? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2012 05 31, 10:59)
Na, aš kaip kokia tundra pasirodysiu, bet dar noriu paklausti, o kas kiek laiko reikia dažyti?  biggrin.gif

Dazu nereikia tureti, tik spalva pasirenki smile.gif O as mazdaug kas menesi einu 4u.gif
Atsakyti
kaip gerai,kad man nereik antakiu dazyt,pas mane jie juodi wub.gif tik bliam labai jau as juos apleidus blush2.gif doh.gif miskas jau ten pas mane blush2.gif lotuliukas.gif vakar nespejau nulekt pasitvarkyt... bandysiu gal siandien.. ryt egzaminas,tai reikia but graziai biggrin.gif
o cia ta pati priesais iki,kur netoli camelia vaistine? ar as ne apie ta iki galvoju? yra kebabine salia,netoli camelia... priesais zemaiciu pl. iki? blush2.gif
Atsakyti