Įkraunama...
Įkraunama...

Podhalės aviganių namučiai

QUOTE(Jurgitele22 @ 2012 06 11, 12:50)
labai jau cia tylu , kaip laikosi jusu sunrisegirl  suniukas ?Maniskis tai sparciai auga, jau mokam kelias komomandas. ax.gif

Truputi apleidom temą, nes džiaugėmės gražiu oru, daug laiko lauke praleisdavom smile.gif beje sparčiai gyjam,jau beveik ir nesimato odos problemu kad turėjom ax.gif Siaip ir mes labai sparciai augam, nes apetitas labai geras pas jį. šuniukas labai judrus, sargus, ir paklusnus. Baigiau darbus tai visą vasarą atostogausiu, daugiau laiko skirsiu šuniukui, smagu žiūrėt kaip auga smile.gif
Dar norėjau jūsų paklaust, kokias priemones naudojat šuniuko prausimui? g.gif buvau susižavėjus spec. šampūnu baltam kailiukui, bet ten rašo kad išbalina kailiuka jei ne visai jis baltas, tai logiškai mąstant ten gal kokiu cheminių medžiagų yra , kitaip kaip taip isbalint galima? nesinori pakenkt šuniukui ar vel kokia alergiją sukelt doh.gif Tai kol kas nusipirkom šampūno jautriai odai skirto.
Atsakyti
QUOTE(SunriseGirl @ 2012 06 11, 21:04)
Truputi apleidom temą, nes džiaugėmės gražiu oru,  daug laiko lauke praleisdavom  smile.gif beje sparčiai gyjam,jau beveik ir nesimato odos problemu kad turėjom ax.gif  Siaip ir mes labai sparciai augam,  nes apetitas labai geras pas jį. šuniukas labai judrus, sargus, ir paklusnus. Baigiau darbus tai visą vasarą atostogausiu, daugiau laiko skirsiu šuniukui, smagu žiūrėt kaip auga  smile.gif
Dar norėjau jūsų paklaust, kokias priemones naudojat šuniuko prausimui? g.gif  buvau susižavėjus spec. šampūnu baltam kailiukui, bet ten rašo kad išbalina kailiuka jei ne visai jis baltas, tai logiškai mąstant ten gal kokiu cheminių medžiagų yra , kitaip kaip taip isbalint galima? nesinori pakenkt šuniukui ar vel kokia alergiją sukelt doh.gif  Tai kol kas nusipirkom šampūno jautriai odai skirto.

sveika , smagu kad vel galim paplepeti.Del maudymo laukiu karsciu tai tada ir ieskosiu kokio sampuno , jo kailiukas gana svarus ir baltas, stengiuosi sukuoti kiekviena diena.Musiskis jau sveria apie 18kg, o kiek jusiskis?Siaip labai protingas lengva dresuoti zino komanda pas mane, sedeti , i voljera pasauktas atbega, taip pat atnesus esti atsiseda atbeges ir laukia , jau moka atnesti kamuoliuka, kaip minejau nelenda i darzus ir gelynus 4u.gif , tik problema su sargavimu, visi jam dar draugai ,tai net neramu nes suni isigijau sargavimui g.gif.Bet visi ramina sako kai prades zymet teritorija tada ir sargaut prades.Preitas mano podhaliukas tiek demesio nebuvo susilaukes is manes tai nelabai ta jo raida ir atsimenu.Bet sargas buvo nerealus.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele22 @ 2012 06 12, 08:10)
tik problema su sargavimu, visi jam dar draugai ,tai net neramu nes suni isigijau sargavimui g.gif.

Trys su puse mėnesio šuniukui tik...
Atsakyti
QUOTE(megeja @ 2012 06 12, 10:29)
Trys su puse mėnesio šuniukui tik...

cia mano nuogastavimai, blush2.gif zinau kad dar jis maziukas, be kiti buna ir mazi aploja svetimus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele22 @ 2012 06 12, 10:37)
cia mano nuogastavimai, blush2.gif  zinau kad dar jis maziukas, be kiti buna ir mazi aploja svetimus biggrin.gif

Pries savaite pas veterinara kai sveremes tai sverem 19,300. ax.gif
O dėl sargavimo tai mūsiškis jau pats savarankiškai apeina teritoriją ir aploja visus kas arti jos eina, kai lauke būna vienas dažniausiai aplink namą ratais eina ir neįleidžia net kaimynu į vidų jei šiems ko nors prisireikia . Jei kas atvažiuoja irgi aploja, ir laukia kol mes ateisim. Šiaip aš manau kad sargavimo jis išmoko iš savo tėvelių nes vis tik iki trijų mėnesių buvo su jais ir matė kaip jie sargauja laisvai vaikšto po teritoriją. Todėl ir mūsiškis niekur toliau iš savo teritorijos neina, nors neapsitvėrę mes jokiom tvorom teritorijos. Atbėga kaimynų šuniukai pas mus tai mūsiškis veja juos iš teritorijos bet pats neperžengia namų ribos, isveja ir toliau nebesiveja.
Šiaip prieš tai kiek šuniukų turėjus esu tai visi kol maži tokie žaismingi būdavo, visi jiems draugai, bet paskui išaugdavo kažkaip atsirinkdavo kas ir kaip. Todėl manau kad ir jūsų šuniukas tuoj pradės atsirinkinėt kas ir kaip. smile.gif Ir turėsit puikų sargą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SunriseGirl @ 2012 06 12, 12:17)
Pries savaite pas veterinara kai sveremes tai sverem 19,300. ax.gif 
O dėl  sargavimo tai mūsiškis jau pats savarankiškai apeina teritoriją ir aploja visus kas arti jos eina, kai lauke būna vienas dažniausiai aplink namą ratais eina ir neįleidžia net kaimynu į vidų jei šiems ko nors prisireikia . Jei kas atvažiuoja  irgi aploja, ir laukia kol mes ateisim. Šiaip aš manau kad sargavimo jis išmoko iš savo tėvelių nes vis tik iki trijų mėnesių buvo su  jais ir matė kaip jie sargauja laisvai vaikšto po teritoriją. Todėl ir mūsiškis niekur toliau iš savo teritorijos neina, nors neapsitvėrę mes jokiom tvorom teritorijos.  Atbėga kaimynų šuniukai pas mus tai mūsiškis veja juos iš teritorijos  bet pats neperžengia namų ribos, isveja ir toliau nebesiveja.
Šiaip prieš tai kiek šuniukų turėjus esu tai visi kol maži tokie žaismingi būdavo, visi jiems draugai, bet paskui išaugdavo kažkaip atsirinkdavo kas ir kaip. Todėl manau kad ir jūsų šuniukas tuoj pradės atsirinkinėt kas ir kaip. smile.gif  Ir turėsit puikų sargą. 4u.gif

tikiuosi ir as , nes jis dabar labiausiai pyksta ant savo kaulo , loja urzgia.Atvaziuoja prie vartu masina tai buna kad net galvos nepakelia biggrin.gif Idekit savo maziuko nuotrauka, as ir bandysiu pafotkint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele22 @ 2012 06 12, 12:28)
tikiuosi ir as , nes jis dabar labiausiai pyksta ant savo kaulo , loja urzgia.Atvaziuoja prie vartu masina tai buna kad net galvos nepakelia biggrin.gif Idekit savo maziuko nuotrauka, as ir bandysiu pafotkint mirksiukas.gif

prisifotografave mes daug, bet kad aš nemoku čia patalpint nuotraukyčių blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
1. įeinate į http://www.radikal.ru/ arba http://imageshack.us/
2. įkeliate ten iš savo kompiuterio norimą nuotrauką
3. palaukiate kol bus užkrauta nuotrauka ir atsiras po ja ULR adresai
4. nukopijuojate nuorodą, kur parašyta "Картинка в тексте"(radikal.ru) arba "Hotlink for forums (1) " ( imageshack.us)
5. ir galiausiai savo poste padarote "Paste"

Nukopinau iš retriveristų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grazi furija @ 2012 06 12, 13:57)
1. įeinate į http://www.radikal.ru/ arba http://imageshack.us/
2. įkeliate ten iš savo kompiuterio norimą nuotrauką
3. palaukiate kol bus užkrauta nuotrauka ir atsiras po ja ULR adresai
4. nukopijuojate nuorodą, kur parašyta "Картинка в тексте"(radikal.ru) arba "Hotlink for forums (1) " ( imageshack.us)
5. ir galiausiai savo poste padarote "Paste"

Nukopinau iš retriveristų smile.gif

Labai dėkui, bandysim smile.gif

Papildyta:
QUOTE(SunriseGirl @ 2012 06 12, 14:46)
Labai dėkui, bandysim smile.gif

http://imageshack.us...3/sam0195b.jpg/
Patruliuoja aplink teritoriją
Atsakyti
cia maniskis doroja kaula, siandien pasveriau 17,3kg 25 diena bus 4 men ,o kelinto jusiskis gimes?user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele22: 12 birželio 2012 - 17:07
QUOTE(Jurgitele22 @ 2012 06 12, 18:03)
cia maniskis doroja kaula, siandien pasveriau 17,3kg 25 diena bus 4 men ,o kelinto jusiskis gimes?user posted image

Uploaded with ImageShack.us

Gražuolis Jūsiškis thumbup.gif Nežinau ar pavyko man ten nuotrauką įkelt bet ten pas mus fotike data nereguliuota rodo gal 2011m blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Mūsų gimęs vasario 16. Vyresnis mūsiškis šiek tiek

Iš pradžių tai namie buvo katastrofa nes dar katiną turim, bet dabar jau baigia apsiprast abu vienas prie kito biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(SunriseGirl @ 2012 06 12, 18:45)
Gražuolis Jūsiškis  thumbup.gif  Nežinau ar pavyko man ten nuotrauką įkelt bet ten pas mus fotike data nereguliuota rodo gal 2011m blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Mūsų gimęs vasario 16. Vyresnis mūsiškis šiek tiek

Iš pradžių tai namie buvo katastrofa nes dar katiną turim, bet dabar jau baigia apsiprast abu vienas prie kito biggrin.gif



http://imageshack.us...6/sam0218d.jpg/
Taip kol kas ''sutariam'' su katinu biggrin.gif
Atsakyti
fainuolis , bet kokie jie panasus idomu jei vienoj vietoj butu ar eitu atpazinti.Pasiskundziau kad nesargauja tai siandien normaliai kaimynus aplojo thumbup.gif
Atsakyti