Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

NaturOli, Extreme Soap Nut Shampoo, Normal to Oily Hair ar yra bandziusiu si sampuna ?
user posted image
o kaina ne pati maziausia , tai noretusi atsiliepimu suzinoti smile.gif labai ji norisi isbandyti,nes sudetis puiki, nors ORGANIC EXCELLENCE MINT labai patinka ir tinka , bet reikia kazka tureti pakeitimui, kad nepriparastu plaukuciai prie vieno.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2012 06 12, 22:33)
Nu duok die..  lotuliukas.gif  doh.gif nu cia jau nejuokinga butu

Nu aš naudoju jau kiek laiko, pas mane irgi banguoti tokie posausiai plaukai buvo, bet kaip tik jis man plauką padrėkino ir kvapas patiko (mano nuomone, o gal aš tiesiog neišranki, pagal kvapus priemonių neskirstau, man prekė arba veikia arba ne, o ne kvepia arba ne ) puikus šampūnas, dėl plaukų slinkimo nesijaudinkit tongue.gif
Atsakyti
O man geriausi gliss kur sampunai ir balzamai.Plaukai svelnus,blizga smile.gif
Atsakyti
Na, as irgi pastebejau, kad man kur kas labiau tinka seni geri jau ismeginti sampunai, kuriu galima isigyti kiekvienoje parduotuveje ar vaistineje. Ne visokie ekologiski ar naturalus, kiek esu bandziusi - teko nusivilti, neaiski ten ta ju sudetis, girdejau, daznai skelbia, jog ta priemone yra naturali, nors is tikro dar didesne chemija nei bet kuri kita. Pati nebeketinu rizikuoti... schmoll.gif
Atsakyti
Aha, visai pritarciau, kazkaip pati irgi bandziau bandziau, turiu daug problemu su plaukais, jie sausi, netvarkingi, ilgai klausiausi draugiu ir kirpeju patarimu, visokias priemones netgi ekologiskuose indeliuose (!) meginau ir kaip jokio rezultato, taip jokio, tik dar didenes problemos ir vargas. Grizau prie to, ka visada naudodavau. Manau, netgi siek tiek pasitaise.
Atsakyti
QUOTE(vilyteee.zemait @ 2012 06 25, 14:32)
Na, as irgi pastebejau, kad man kur kas labiau tinka seni geri jau ismeginti sampunai, kuriu galima isigyti kiekvienoje parduotuveje ar vaistineje. Ne visokie ekologiski ar naturalus, kiek esu bandziusi - teko nusivilti, neaiski ten ta ju sudetis, girdejau, daznai skelbia, jog ta priemone yra naturali, nors is tikro dar didesne chemija nei bet kuri kita. Pati nebeketinu rizikuoti...  schmoll.gif

lotuliukas.gif
taigi sudetis parasyta, reikia skaityti ir isvengsite chemijos
Atsakyti
QUOTE(ambersitta @ 2012 06 01, 15:17)
Tęsiame diskusijas toliau.

Sena tema.
Na kaip, kadangi mano plaukai nėra sausi, tai ir šampūno sausiems plaukams nenaudojau niekad. Plaukai mano visiškai tiesųs, gan ploni, tačiau sveiki ir švelnūs. Tik va kad riebaluojasi greitai.. Ieškau kokio sprendimo, galbūt šampūną kas rekomenduotų, tai dėl to ir kreipiuos čia  4u.gif

Man ta pati problema, saknys riebios, o galai baisiai sausi (nuo naturaliu sampunu ir dazu doh.gif ). sampunu atsi doh.gif akiau, o dazu ne (nu doh.gif naturaliu dazu nebeslenka plaukai). Bet cia kita tema.
tai mano kirpeja rekomendavo nuo slinkimo toki antpila, bet jis man padeda dvi dienas su normalios bukles plaukais isvaikscioti, o ir trecia d doh.gif iena visai neblogai dar atrodo. 250ml degtines uzpilti 5 aitrias paprikas ir palaikyti savaite. Po plovimo istrinti intensyviai saknis. Zinoma, saknis sausina alkoholis. Bet man niekuo ir nepakenke.

O jei i tema, tai man geriauisas Joiko sampunas, nestebuklingas, bet visiskai neturiu prie ko prikibti. Dabar uzsisakiau Wella litrini, nes kazkada labai patiko. Gal vel bus toks pat rezultatas.

Pastebejau, kad su laiku keiciasi ir plauko struktura. Turbut nuo dazu, sampunu, vandens, mitybos ir kt. faktoriu... Studijavau Sveicarijoje, tai plaukai buvo tiesus kaip siaudai, nesiduodavo net garbanojimui (nors is esmes yra lietuviski, sausi ir pasipute). Grizus, tai ir tokie faini paliko. Isplaunu, nesisukuoju ir tada susibanguoja tokiom graziom garbanom - bangom. Zinoma, jei issukuoju, tai buna pasipute ir tada arba tiesinti arba ristis reikia, nes buna visai nekokie schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas užmatėt Lietuvoj pirkt Sunsilk Minerals šampūnų?
Va tokių

user posted image
Atsakyti
Sveikos. Labai visur isgirta KADUS plauku kosmetika. Bet niekur jos nerandu..gal nebeprekiauja..jei kas zinote kur butu galima nusipirkti(uzsisakyti), butu malonu jei pasidalintumete informacija;))
Atsakyti
Aš įsimylėjau šiuos du gražuolius:
user posted image

Pas mus naujiena šitie, Bet mano plaukai pamilo juos po pirmų plovimų wub.gif
Atsakyti
Man pats geriausias yra Helianthis serijos šampūnas. Jis rašo kad skirtas dažytiems plaukams, nors iš tikrųjų ir puikia drėkina, suteikia glotnumo, spindesio. Geresniam efektui naudoju ir tos pačios linijos plaukų kaukę smile.gif
user posted image
Atsakyti
O aš turiu ilgus šviesius plaukus, dar plius dažau sruogelėm, tai jau gal gerus metus ieškau to vienintelio šampūno, tačiau vis nerandu, nes nuo vieno plaukai slenka, nuo kito pleiskanų atsiranda doh.gif taip ir nesiseka verysad.gif
Atsakyti