Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Parekomenduokit šampūną paauglei, labai riebaluojasi plaukai 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amrinasta: 25 gegužės 2017 - 09:42

Sveikos merginos, 


Trumpai papasakosiu savo istoriją. Naudojau seniau paprastą šampūną iš Maximos už 2, 3 eurus, plaukai lužinėjo, nežvilgėjo kaip norėjau ir aplamai buvau labai liūdna..  Vėliau sugalvojau kad man reikia geresnio šampūno ir pradejau naudoti ką patarė man mano kirpėja, pirkau iš jos Syoss man atrodo, vistiek plaukai lūžinėjo, bet bent jau žvilgėjo.
Po eilės metų nesisekimo, išbandžiau šampūna iš Greenas salono, ***** merginos, žinokit pradžioj galvojau kas čia vyksta, plaukai pradžioj buvo toki idomūs, mane vis ramino kad jie pasitaisys jei tik panaudosiu ilgesnį laiką tą natūralų, stebūklingą šampūną, ir ką jūs galvojat? Plaukai pradėjo spindėti ir pasidarė dauug stipresni, žodžiu, pirkit greeną :D 

Geros dienos,
Jolita (Aš čia naujokė :)))

Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2017 05 25, 10:39)
Parekomenduokit šampūną paauglei, labai riebaluojasi plaukai  4u.gif .

Pabandykite Phamaceris H Sebopurin, eurovaistineje.
vartotojo įkelta nuotrauka

Gal kas esate išbandę japonišką Cocopalm šampūną? smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Nusipirkau davines šampūną ir kaukę. Išsiplovus galvą mano plaukai atrodo kaip šiaudai ir kieti labai, susivėlę kaip veltinis. Dedu saują aliejuko ir šiaip ne taip iššukuoju. Anksčiau pirkdavau visokius sayos ir panašius l, tiek pigesnius, tiek truputį brangesnius, bet ne daugiau 10 eurų. Tai sakykit man čia dėl to taip yra, kad plaukai yra pripratę prie silikono ir pamažu sustiprės, nesivels? Ar čia tiesiog netiko man tas šampūnas. Nei po kaukės ne ką geriau jie atrodo. 

Atsakyti

Apvalyti plaukus nuo silikonu man prireike iki metu laiko. 

Tai atrode netiko jokios priemones, viskas buvo blogai ir atrode, kad isbalansuota oda ir plaukas labai.

tad ilgai iskojau priemoniu kurios svarios ir kurios tiko.

jau arti 10 m. Kai jau plaukai svarus ir atrodo, kad betkokia priemone galiu naudoti, visos tinka, tik ieskau gera sudetimi.

Atsakyti

O kokius šampūnus naudojate?

Atsakyti