Įkraunama...
Įkraunama...

HCG

Ačiū 4u.gif . galvoju, gal pirma reikia šį tyrimą pasidaryti ir neskubėti eiti pas ginekologę... doh.gif kada bus rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(merilda @ 2012 07 09, 18:43)
Ačiū 4u.gif . galvoju, gal pirma reikia šį tyrimą pasidaryti ir neskubėti eiti pas ginekologę...  doh.gif kada bus rezultatai?

sakė 4dienį g.gif P.s. buvau šiandien
Papildyta:
Mano testas neigiamas. o po 5-7 min išlenda vaiduoklis doh.gif baigiu išprotėt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasišiaušęs: 09 liepos 2012 - 18:26
man vaiduoklis išlenda iš kart, mėnesinės vėluoja savaitę.... blush2.gif būtinai pranešk kai sužinosi žinią... tikimės geriausio wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gelbėkit, einu iš proto.. Šiandien turėtų būti 12-13 DPO, nors tiksliai nežinau kada buvo O. Vakar pigus juostinis NT rodė teigiamą, bet antra juostelė išryškėjo pakankamai keistoj vietoj, krašte, po pietų nusipirkau puodelį ir neiškentus pasidariau, buvo aiškus vaiduokliukas kuris išryškėjo po 4 min. Šiandien pasidariau HCG ir rezultatas 1,79, neštumo nėra.. Tai kaip ir nestuke.gif nėra, bet kaip suprasti, kodėl NT rodo? Kiek suprantu, kraujyje jau turėtų daugiau.. Ir kraujo tyrimas tiksliau nei šlapimo.. Visiškai susimaišiau.
Atsakyti
Gali būt kad kabinosi, bet neužkibo 4u.gif
Atsakyti
user posted image

kada pastojimas buvo apie 06 19-20?
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 07 11, 09:22)
user posted image

kada pastojimas buvo apie 06 19-20?


mano skaiciukai 292 (pastojau 06 23), tai, manau Tu diena ar keliom anksciau.. bet kazkas panasaus..

sveikinu! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2012 07 11, 10:56)
mano skaiciukai 292 (pastojau 06 23), tai, manau Tu diena ar keliom anksciau.. bet kazkas panasaus..

sveikinu! mirksiukas.gif

dėkui, nelabai planuotas.

išsiskaičiavau kad ovuliacija buvo 06 27. nors paskutinės MM buvo 05-25. ciklas apie 30d blink.gif kažko nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 07 11, 18:04)
dėkui, nelabai planuotas.

išsiskaičiavau kad ovuliacija buvo 06 27. nors paskutinės MM buvo 05-25. ciklas apie 30d  blink.gif kažko nesuprantu

O kaip čia taip ovuliacija po mėnesio, nors ciklas 30 dienų?
Atsakyti
QUOTE(Pasišiaušęs @ 2012 07 11, 17:04)
dėkui, nelabai planuotas.

išsiskaičiavau kad ovuliacija buvo 06 27. nors paskutinės MM buvo 05-25. ciklas apie 30d  blink.gif kažko nesuprantu


kazka blogai pasiskaiciavai.. jei ciklas 30 dienu, tai O turejo buti apie 14-16 CD.. aisku, jei ciklas reguliarus ir nebuvo jokiu dirbtinu stimuliaciju..
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2012 07 11, 18:46)
O kaip čia taip ovuliacija po mėnesio, nors ciklas 30 dienų?



QUOTE(TrioSSS @ 2012 07 11, 19:11)
kazka blogai pasiskaiciavai.. jei ciklas 30 dienu, tai O turejo buti apie 14-16 CD.. aisku, jei ciklas reguliarus ir nebuvo jokiu dirbtinu stimuliaciju..

čia man tevudarželis.lt išskaičiavo doh.gif
Atsakyti
Labas merginos, as tai jauciuosi labai negerai.. mane ziauriai pykina, taciau krutine visiskai nejautri (nors pries MM visada budavo jautri), vakar buvo 31CD (mano ciklas 30-31d.) MM neprasidejo tai siandien is ryto pasidariau testa rode vaiduokliuka, neistveriau ir nuvaziavau iskart HCG pasidariau, paaiskejo, kad maziau 1. Nusivyliau, nes labai tikejausi, kad uzkibo. Gal testas koks nekokybiskas, kad rodo vaiduokliuka (anksciau per savo gyv. kiek esu dariusi testu budavo ryskiai viena juostele, o cia pirmas toks kartas ir dar MM veluoja)?
Atsakyti