Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrynas "Pušynėlis"

Tikrai priima ir su temperatura. Cia aisku turbut labiau tevu, o ne pacio darzelio beda. Pati auklyte man skundesi, kad viena mama istisai palikineja serganti vaika, kai jau aiskiai matosi, kad vaikui ne tiesiog sloga, o reikia lovoje guleti. Ir sako "nieko negaliu padaryti", nes liepus mamai vestis vaika ji eina atbula krato galva ir sako "negaliu negaliu" ir isbega pro duris. Tai negi auklyte paemus vaika ant ranku begs is paskos? Ir taip nuolat. Nors, beje, tai tikrai nei asociali, nei skurstanti seima. Tiesiog kai kuriu mamu poziuris - "kam man verztis dirza ir imti aukle. Juk darzelyje taip pat paziures, tik nemokamai". O kad kita diena puse grupes jau serga ir tevai turi leisti pinigus auklems, tai negi cia problema?

Beje jeigu vaiko temperatura neauksta, ~37, kas realiai reiskia jis vis tik serga, tai auklytes to gali net ir nepatebeti.

Arba dar geriau - buna kad mamos atveda vaikus, istuma pro duris ir iseina. Auklyte po kurio laiko pamato, kad vaikas karsciuoja, paskambina mamai - ji "labai nustemba, nes ryte buvo sveikutelis", bet paaiskeja, kad kazkaip "netycia" mama vat kazkodel eme ir paliko vaiko spinteleje vaistu nuo temperaturos. Tai papraso auklytes suduoti, nes dabar vaiko negali pasiimti ir ateina vakare pasiimti. Tai juk irgi ne kvaili esam - akivaizdu, kad mama jau zinojo, jog serganti vaika veda.

Zinoma, viesai tokios istorijos nera pasakojamos, formaliai darzelis nepriima serganciu. Mums papasakojo, nes pavarge nuo nesibaigianciu savo vaiko ligu, kurias jis is darzo parsinesa, pora kartu jau piktai paklausem kodel grupeje vaiksto vaikai, kur net plika akimi be jokiu tyrimu matosi, kad serga.

Tai kaip ir sakiau -cia labiau ne auklyciu, o naglu tevu beda, kurie negalvoja apie kitus vaikucius ir deja, apie saviskius irgi nelabai galvoja...

Beje, atsakant i komentara, kad "slogyte cia nieko tokio" ir auklytes privalo priimti jei nera temperaturos - tai ne visai taip. Ne temperatura yra vaiko sirgimo rodiklis. Yra kruva uzkreciamu ligu, kurias nebutinai lygi temperatura. Kilus itarimui del vaiko sveikatos bukles, darzelis gali prasyti gydytojo pazymos. Taip pat, jeigu vaikas neatejo kelia dienas i darzeli, nes sirgo -tevai privalo atvesdami vaika pateikti pazyma, kad jis sveikas (bent jau toks info lapelis kaba musu grupeje).
Tiesa, realybej taip turbut nevyksta. Auklytes irgi zmones - jos nenori pykciu su tevais, nenori tusciu konfliktu ir nusileidzia...

QUOTE(mazuika @ 2013 05 03, 11:24)
Lankom ir mes si darzeli, bet kazkaip niekad nekrito i akis sergantys vaikai... O jei rudeni nosys pradeda visiems begti, tai nieko nuostabaus ir labai baisaus nematau. Darzelis yra darzelis - niekur nepabegsit nuo visokiausiu virusu - ir skarlatina turejom, ir zarnyno virusai periodiskai, ir vejaraupiai, ir visokie kiti einamieji.. Kitaip ir buti negali, as su tuo jau susitaikiau smile.gif
O kai pamatau, kad prie mano vaikuciu koks virusiukas jau kabinasi, iskart pas mociute vaziuojam. Bet kiti gal neturi tokiu galimybiu... Aisku, lyg ir ne mano reikalas turi ar ne, lyg ir neturetu leist i darzeli, bet jei pvz slogos ar kosuliuko pabaigoj jau pradeda leist i darziuka - nu gi nieko tokio labai jau blogo gal nera.. Nes su temperatura tikrai nieko nepriima, o jei darze uzkyla - paskambina.

Va man kur kas neramiau del erkiu sezono.... Didelis musu kiemas, aplink miskas, erkiu kaip ir praeitais metais tikrai bus.. Maniskei buvo isisiurbusi, jazau koki stresa apturejom..

Atsakyti
gal kuri is paciu maziausiuju mamyciu, kuriu atzaleles lanko siuo metu darzeli, pasakys kiek vaikuciu yra mazuju grupej 1,5-3 metukai?aciu
Atsakyti
QUOTE(Smuliukas @ 2013 05 22, 13:02)
gal kuri is paciu maziausiuju mamyciu, kuriu atzaleles lanko siuo metu darzeli, pasakys kiek vaikuciu yra mazuju grupej 1,5-3 metukai?aciu


as skambinau i darzeli, siemet priims tik 7 vaikus i mazuju grupe. kaip aiskino, kad vaikai lanko darzeli 5 metus, o pas juos tik 4 grupes, kadangi daug vaiku lieka,tai juos paskirsto per grupes, ir maziesiems belieka 7 naujos vietos doh.gif tikiuos supratot ka cia surasiau smile.gif
Atsakyti
Laba, galvoju uzrasyti savo vaikiuka I Pusyneli, jei priims, zinoma, bet pasiskaicius tema labai sunerimau del tos blogos aukletojos. Sakykit, gal kas zinote, ar ta aukletoja dar dirba? Ar jos elgesys vis dar abejotinas? Kaip suprantu, ji dirba su paciais maziausiais?
Atsakyti
QUOTE(Hasuury @ 2013 12 21, 20:54)
Laba, galvoju uzrasyti savo vaikiuka I Pusyneli, jei priims, zinoma, bet pasiskaicius tema labai sunerimau del tos blogos aukletojos. Sakykit, gal kas zinote, ar ta aukletoja dar dirba? Ar jos elgesys vis dar abejotinas? Kaip suprantu, ji dirba su paciais maziausiais?

Ta aukletoja jau seniai nebedirba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2013 12 22, 02:30)
Ta aukletoja jau seniai nebedirba mirksiukas.gif



Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Gal svieziu atsiliepimu yra apie si darzeli?
Atsakyti
man darzelis paliko visai nebloga ispudi, nors viduje ir niuroka, bet aplinka superine, jokio masinu triuksmo,aplink tik pusys smile.gif ziuresime kaip bus toliau, kol kas maziukui patinka
Atsakyti
QUOTE(Dutuks @ 2015 11 02, 16:56)
man darzelis paliko visai nebloga ispudi, nors viduje ir niuroka, bet aplinka superine, jokio masinu triuksmo,aplink tik pusys smile.gif ziuresime kaip bus toliau, kol kas maziukui patinka

Šis darželis savaitinis? Ar galima pasiimti kada nori tarkim jei mano darbas baigiasi 19 h, ar eina pakliūti iš kito rajono? Aplamai gal galit apie tvarka papasakoti kas lanko?
Atsakyti
Sveiki,

ar yra naujesniu atsiliepimu apie si darzely? Kiek aukletoju Pumpureliu grupeje, ar geros aukletojos?
Atsakyti
Abu vaikai atlankė šį darželį. Neturiu jokių priekaištų. Direktorė savotiška, bet per visus tuos metus nei karto nerinko pinigų remontams ar dar kažkam, nors per tą laiką pakeisti laptai, kiemas išklotas trinkelėmis, sutvarkyta tvora.
Darželyje tik 4 grupės, todėl vaikai kai kuriose grupėse lieka "antriems" metams, todėl žinai ir visus vaikus, ir jų tėvus, ir visas auklėtojas.
Savaitinio darželio statuso jis nebeturi, bet vaikus atsiimti galima gal iki 19:00, jau nebepamenu. Aš pasiimdavau apie 18:00, tai tikrai ne paskutiniai būdavo.
Didelė teritorija, pušynas.

Žodžiu, darželį prisimenam su nostalgija.
Atsakyti

Sveikos mamytės. Rašau ir viliuosi sulaukti atsiliepimų bei nuomonių apie šiame darželyje dirbusią auklėtoją Audronę Baltulionytę. Būčiau dėkinga jei atsilieptų mamos kurių vaikučiai turėjo progos susipažinti su šia pedagoge :) Galima ir asmeniškai, kas nenorės viešai pasisakyti ;)

Atsakyti