Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrynas "Pušynėlis"

nu va, pasiskambinom i svietimo skyriu. 4u.gif

Sako, taip-stokit i eile savivaldybeje blink.gif o rugpjucio vidury-matysim, kur yra laisvu ietu-ten ir siulysim, o jums tiks ar ne-ziuresit doh.gif

jei vietu nebus-lauksit blink.gif
Atsakyti
pabandom atgaivinti tema 4u.gif
kas lankote si darzeli kaip sekasi, o gal yra mamyciu kuriu vaikuciai lanko Pumpureliu grupe? ax.gif
Atsakyti
o gal man kas galetu atsakyti kiek siame darzelije yra grupiu nuo 3 metu ir po kiek vaiku grupeje?
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2013 01 03, 19:05)
o gal man kas galetu atsakyti kiek siame darzelije yra grupiu nuo 3 metu ir po kiek vaiku grupeje?


man atrodo kad tik viena grupe g.gif
Atsakyti
O gal zinote kiek grupiu yra 1.5-3 metukai?man regis viena tik grupe, gal kas tiksliai zino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smuliukas @ 2013 01 09, 09:19)
O gal zinote kiek grupiu yra 1.5-3 metukai?man regis viena tik grupe, gal kas tiksliai zino? 4u.gif


kad ten isvis tik 4 grupes visam darzelyje, taip suprantu kiekvienos amziaus grupes po viena g.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 01 09, 22:37)
kad ten isvis tik 4 grupes visam darzelyje, taip suprantu kiekvienos amziaus grupes po viena  g.gif

o po kiek vaiku grupeje?
Atsakyti
QUOTE(lituka @ 2013 01 20, 12:20)
o po kiek vaiku grupeje?


musu grupej 26 vaikai , manau ir kitose panasiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

gal kazkas jau domejosi kiek nuo rugsejo priims vaikuciu i 1.5-3 metuku grupe? ax.gif
Atsakyti
siaip viskas butu su situo darzeliu gerai, didziausias minusas tai, kad jie priima i grupes sergancius sloguojancius ir kostincius vaikus ...
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2013 04 30, 12:55)
siaip viskas butu su situo darzeliu gerai, didziausias minusas tai,  kad jie priima i grupes sergancius sloguojancius ir kostincius vaikus ...


Lankom ir mes si darzeli, bet kazkaip niekad nekrito i akis sergantys vaikai... O jei rudeni nosys pradeda visiems begti, tai nieko nuostabaus ir labai baisaus nematau. Darzelis yra darzelis - niekur nepabegsit nuo visokiausiu virusu - ir skarlatina turejom, ir zarnyno virusai periodiskai, ir vejaraupiai, ir visokie kiti einamieji.. Kitaip ir buti negali, as su tuo jau susitaikiau smile.gif
O kai pamatau, kad prie mano vaikuciu koks virusiukas jau kabinasi, iskart pas mociute vaziuojam. Bet kiti gal neturi tokiu galimybiu... Aisku, lyg ir ne mano reikalas turi ar ne, lyg ir neturetu leist i darzeli, bet jei pvz slogos ar kosuliuko pabaigoj jau pradeda leist i darziuka - nu gi nieko tokio labai jau blogo gal nera.. Nes su temperatura tikrai nieko nepriima, o jei darze uzkyla - paskambina.

Va man kur kas neramiau del erkiu sezono.... Didelis musu kiemas, aplink miskas, erkiu kaip ir praeitais metais tikrai bus.. Maniskei buvo isisiurbusi, jazau koki stresa apturejom..
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2013 05 03, 11:24)


na kaip pvz duosiu, buvau as ziema su vaikais spektakliuke (buvo i darzeli atvaziaves), buvo saleje antram aukste ir visos keturios grupes vaiku su aukletojomis, tai su toookiais kosuliais vaikai kad tikrai baisu buvo klausyti kai pradejo visos keturios grupes koseti, tai tikrai ne ligos pabaigos pas dauguma ir su slogom kokiom esu maciusi kad doh.gif , aisku suprantama, nedarbinguma siais laikas sunku daznai gauti ir pan., palaiko namie kol temperatura didele ir viskas, bet kuom sveiki vaikai kalti ?

pagal LT nustatytas higienos normas i darzelius vesti galima tik visiskai sveikus vaikus, kas vienam praeina kaip sloga , kitam gali baigtis daug rimtesne liga...

ne karta ir grupeje maciau smarkiai sloguojanciu vaiku, klausiau aukletojos kodel tokia situacija, tai man atsake kad nieko negali padaryti, neva toks istatymas, jei vaikas neturi temperaturos tai reiskia sveikas ....
juk aisku ir tai , kad paciam darzeliui nera naudinga kai vaikas sedi namie su pazyma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letali: 05 gegužės 2013 - 15:20