Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrynas "Pušynėlis"

QUOTE(*Mulate* @ 2009 03 31, 16:58)
Sveiki,
butu idomu suzinoti is lankanciuju si darzeli,kokios galimybes yra i ji papulti, jei ne cia ,tai labai lauksiu i AZ zinutes ,gal kas atsilieps. wub.gif  Buvom mes ten nuvaziave,kalbejom su direktore,sake kol kas nera galimybiu  unsure.gif  o taip norim lankyt si darzeli  rolleyes.gif  gal butu kokia galimybe,kas lankot,gal zinot, padekit please  wub.gif

kysis pagrindine priemone cool.gif
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2009 04 09, 10:22)
kysis pagrindine priemone cool.gif

o kiek reikia"patepti", jei ne paslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katkuta @ 2009 04 09, 13:47)
o kiek reikia"patepti", jei ne paslaptis? 4u.gif

kadangi mano vyras pries tokius dalykus,tai kai pamatem,kad nori kysio,tai nedavem ir nusprendem kitur uzsirasyti...aisku gaila,kad nepavyko pakliuti,bet taip jau yra...
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2009 04 09, 12:51)
kadangi mano vyras pries tokius dalykus,tai kai pamatem,kad nori kysio,tai nedavem ir nusprendem kitur uzsirasyti...aisku gaila,kad nepavyko pakliuti,bet taip jau yra...

ziuriu jusu maziukas tu paciu metu kaip ir mano smile.gif buvau as sitam darzeli ir kalbejau su direktore, tai aiskino, kad musu metu grupes jau seniausiai perpildytos doh.gif klausiau kiek patept, tai sake be sansu biggrin.gif turbut visu patirtys skirtingos biggrin.gif
Atsakyti
[quote=katkuta,2009 04 09, 16:41]ziuriu jusu maziukas tu paciu metu kaip ir mano smile.gif buvau as sitam darzeli ir kalbejau su direktore, tai aiskino, kad musu metu grupes jau seniausiai perpildytos doh.gif klausiau kiek patept, tai sake be sansu biggrin.gif turbut visu patirtys skirtingos biggrin.gif
[/quote]
kaip keistai,nes mum apie perpildyma nieko nesake, tiksliau vyrui nesake....arba butu paemus kysi,o kai jau reiktu vesti i darzeli pasakytu, kad vietu nebera...smile.gif nes as ir galvoju,jai dabar duodi kysi,tai kur garantijos,kad po metu priims vaika,juk dabar pasakyti kad i eile uzrase tai gali,bet kas zino kaip bus po 1,5 metu....gal ir gerai kad nedavem
Papildyta:
[/quote]
o kodel nusprendet butent i sita darzeli vesti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spalvota: 10 balandžio 2009 - 20:12
[quote=spalvota,2009 04 10, 19:11]

[/quote]
o kodel nusprendet butent i sita darzeli vesti?
[/quote]
tai kad mes patys zverynieciai, tai butu idealu, nes salia namu smile.gif bet pagal gyvenamaja vieta, tai mums kitas darzelis priklauso, bet ten ta pati situacija-nera vietu,bet uzsirasem doh.gif zodziu lauksim birzelio ir tada tiksliai zinosim, ar pakliuvom rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas is laukianciuju jau apsilanket birzeli ,gal zinot kaip situacija? 4u.gif
Atsakyti
O kiek reikia patepti? 4u.gif
Atsakyti
kaip gaila,kad mazai besilankanciu sitoj temelej unsure.gif
Atsakyti
[quote=spalvota,2009 04 10, 21:11]
kaip keistai,nes mum apie perpildyma nieko nesake, tiksliau vyrui nesake....arba butu paemus kysi,o kai jau reiktu vesti i darzeli pasakytu, kad vietu nebera...smile.gif nes as ir galvoju,jai dabar duodi kysi,tai kur garantijos,kad po metu priims vaika,juk dabar pasakyti kad i eile uzrase tai gali,bet kas zino kaip bus po 1,5 metu....gal ir gerai kad nedavem
Papildyta:
[/quote]
o kodel nusprendet butent i sita darzeli vesti?
[/quote]
merginos o ka jums tiesiogiai pasake kad reikia kysio?, as abejoju ,mano pazystama nese tai ja isvare is darzelio g.gif g.gif g.gif .keista
Atsakyti
Nuo rugsejo pradesim lankyt si darzeli,
gal kas zino apie aukletojas ?
Radau kazkokia sena tema ,kad aukletoja sektante buvo ar cia tiesa ar ne g.gif unsure.gif
Atsakyti
Mano vyresniukas tai pat nuo rugsėjo eis į šį darželį.
Kiek man teko kalbėti, bendrauti su direktore, tai nieko blogo aš apie ją negaliu pasakyti. Bent jau dabar smile.gif Netepėm mes niekuo, o ir neprašė, ir pati nesiūliau. Ir be tepimo kalbėjo kaip žmogus smile.gif Aišku palaukėm savo eilės iki kol vaikui sukako 3 metukai (bent aš pati taip ir norėjau, ne anksčiau vesti), tai dabar ir pėdinsim. Labai tikiuosi, kad sėkmingai... ax.gif

Apie auklėtojas nieko konkretaus negirdėjau, vėliau iš patirties parašyti galėsiu.
Pažįstama vedė jame savo berniuką, tai labai patenkinta buvo, dar ir vaikui baigus daržiuką, retsykiais užsuka auklėtojų aplankyt.

Beje, apie aplinką- patį pastatą dabar remontavo, sakė, kad sutvarkė kelias grupes, kad ateis mano vaikas į naujai suremontuotą (labai tikiuosi smile.gif), pakeisti langai. Kai buvau liepos mėnesį ten nuėjusi, dar vyko remontas, tai gal dabar jau ir sutvarkė g.gif

Jei kam pravers info-parašysiu bent rugsėjo pabaigoj kaip sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti