Įkraunama...
Įkraunama...

Laptopo (NB) pirkimas, kaip išsirinkti? 4 tema

QUOTE(panterrriuke86 @ 2014 02 18, 10:58)
sveiki.
galvoju pirkti sita kompiuteri gal galit pasakyt savo nuomone +,-  apie ji  smile.gif
asus

Kažkoks nesubalansuotas. 1TB 5400rpm diskas šitame laptope, mano nuomone yra nesusipratimas...
Atsakyti
QUOTE(valkata @ 2014 02 18, 18:52)
Kažkoks nesubalansuotas. 1TB 5400rpm diskas šitame laptope, mano nuomone yra nesusipratimas...

Pritariu
Atsakyti
Ką patartumėt geriau daryti:
1) pirkti kompa su legaliais windowsais,
2) pirkti su linux, o kompa atiduoti hakeriui, kad instaliuotu nulaužtuts windowsus.
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 03 05, 13:22)
Ką patartumėt geriau daryti:
1) pirkti kompa su legaliais windowsais,
2) pirkti su linux, o kompa atiduoti hakeriui, kad instaliuotu nulaužtuts windowsus.
g.gif

Cia priklauso nuo situacijos. Pvz. man nepatinka kad nauji kompai dazniausiai eina su windows 8 (nepatinka tas vaikiskas kaladeliu stilius). Ir jei jums taip pat nepatinka win 8, tai bet kokiu atveju teks persirasyti i win 7. Orginalus windows dadeda prie komo kainos keleta simtu litu, o nulauztu windows irasymas kainuotu kazkas apie ~70lt. Susitaupys kazkiek...plius dar gal koki ofisa irasys tuo paciu... O skirtumo tarp orginaliu windows ir nulauztos kopijos nera, jei meistras ne koks diletantas ir neirasys kazkokiu ale paturbintu special edition windows biggrin.gif
Jei kompa naudojate tik internetui, skype, filmams, muzikai, ofisui, tai tinka ir tie patys linux. Dar netgi geriau, nes nereik jokiu antivirusiniu ir neprisigaudo virusu. Tik kad dazniausiai versija linux buna ne populiariausia ubuntu, o kazkokios maziau girdetos ikistas.
Atsakyti
QUOTE(skylab @ 2014 03 05, 15:21)
Cia priklauso nuo situacijos. Pvz. man nepatinka kad nauji kompai dazniausiai eina su windows 8 (nepatinka tas vaikiskas kaladeliu stilius). Ir jei jums taip pat nepatinka win 8, tai bet kokiu atveju teks persirasyti i win 7. Orginalus windows dadeda prie komo kainos keleta simtu litu, o nulauztu windows irasymas kainuotu kazkas apie ~70lt. Susitaupys kazkiek...plius dar gal koki ofisa irasys tuo paciu... O skirtumo tarp orginaliu windows  ir nulauztos kopijos nera, jei meistras ne koks diletantas ir neirasys kazkokiu ale paturbintu special edition windows  biggrin.gif
Jei kompa naudojate tik internetui, skype, filmams, muzikai, ofisui, tai tinka ir tie patys linux. Dar netgi geriau, nes nereik jokiu antivirusiniu ir neprisigaudo virusu. Tik kad dazniausiai versija linux buna ne populiariausia ubuntu, o kazkokios maziau girdetos ikistas.


Man win8 priminė kortas pas būrėja ant stalo. doh.gif
Realiai tą win8 "čiupinėjau" tik parduotuvėje, kažkiek pamaigiau ir viskas. Bet mačiau, kad galima kažkaip kitaip padaryt, kad ne kaladėlės būtų. O gal klystu.

Apšviesk dar - o MsOffice šiais laikais būna nulaužtas?
Apie linux net negalvoju. Darbe su juo pakankamai vargo yra. doh.gif

Galvosiu dabar kur hakeri ieškoti. g.gif
Atsakyti
Galima padaryti, kad ekrane nebutu kaladeliu ant win 8.1 (kiek zinau atsinaujina nemokamai is win 8) taciau start mygtuka paspaudus vistiek islenda tos kaladeles. Galima dar isirasyti programa kuri sugrazina ir senaji start mygtuka (yra ju ne viena, mokamu ir nemokamu).
Nu galite ir nenulauzta naudot, tik aisku jau bus ne microsoft office (kuris kainuoja pinigus), o tarkim nemokamas libre office.
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2014 03 05, 13:22)
Ką patartumėt geriau daryti:
1) pirkti kompa su legaliais windowsais,
2) pirkti su linux, o kompa atiduoti hakeriui, kad instaliuotu nulaužtuts windowsus.
g.gif

3) pirkti su Linux ir naudoti Linux
4) pirkti su OS X ir naudoti OS X.

Mano pasirinkimas 4.
Atsakyti
Sveiki,

Renkuosi nesiojama kompiuteri. Reikia lengvo ir kuo kompaktiskesnio, nes daug keliauju darbo reikalais. Pamaciau tokia plansete. Kaip moteris susizavejau jos isvaizda blush2.gif , bet gal kas nors gali patarti, ar verta ja pirkti, ar gali ji atstoti nesiojama kompiuteri?
Atsakyti
Ar kas nors gali patarti man? 4u.gif
Atsakyti
Ką galite pasakyti apie šį kompiuterį? ax.gif
http://www.asusshop....s-i5-kaina.html

Aš jo minusus maždaug žinau, bet man įdomu ir kitų nuomonė ar vertą jį pirkti, pažįstamas sakė, kad kainą jis atitinka smile.gif
Atsakyti
kaip manote, ar verta pirkti laptopą iš JAV?
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2014 04 13, 14:35)
Ką galite pasakyti apie šį kompiuterį?  ax.gif
http://www.asusshop....s-i5-kaina.html
Aš jo minusus maždaug žinau, bet man įdomu ir kitų nuomonė ar vertą jį pirkti, pažįstamas sakė, kad kainą jis atitinka  smile.gif

o kokie jo minusai?
Atsakyti