Įkraunama...
Įkraunama...

Laptopo (NB) pirkimas, kaip išsirinkti? 4 tema

QUOTE(Teka @ 2015 07 13, 08:51)
Sveiki, ar čia dar būna gyvų?  unsure.gif Reiktų konsultacijos... 4u.gif

Kokios konsultacijos norite?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2015 07 13, 15:40)
Kokios konsultacijos norite?smile.gif

Patarkit ar geri kompai? Man reikia darbui su buh.programa, nuotraukų apdorojimo programomis, filmus kartais irgi pažiūriu, na gero, greito talpaus kompo. Dar tiesa reikia klaviatūra, kad su skaičiais būtų, usb jungčių bent trijų. Žiūrinėju šiuos, nes pagal kainą nesikandžioja, bet gal ko nesužiūrėjau, gal kažko panašaus galima rasti.

https://www.kompiute...teris-6338.html

https://www.kompiute...eris-12016.html

ASUS X555LD
4u.gif
Atsakyti
Teko rinktis du kompiuterius poros metu bėgyje, tai visada žiūrėjau, kad procesorius būtų intel core i5, ne mažiau, bei vaizdo plokštė Nvidia Geforce,nebepamenu kaip tiksliai rašosi biggrin.gif
Manau dabar turėtumėte gauti už kokius 1750lt su mano įvardytais parametrais, siūlyčiau dar truputį pasižvalgyti, nes tas 2 manau brangokas kompiuteris su tokiais parametrais. O asus nebepažiūrėjau, per tel naršau smile.gif
Prieš kokius du metus su i5, nvidia vaizdo plokšte, trim jungtim, 500gb atminties mokėjau 1750, o prieš metus su usb 3.0jungtim mokėjau 1800lt, tad manau dabar dar pigiau turėtų būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2015 07 13, 21:14)
Teko rinktis du kompiuterius poros metu bėgyje, tai visada žiūrėjau, kad procesorius būtų intel core i5, ne mažiau, bei vaizdo plokštė Nvidia Geforce,nebepamenu kaip tiksliai rašosi biggrin.gif
Manau dabar turėtumėte gauti už kokius 1750lt su mano įvardytais parametrais, siūlyčiau dar truputį pasižvalgyti, nes tas 2 manau brangokas kompiuteris su tokiais parametrais. O asus nebepažiūrėjau, per tel naršau smile.gif
Prieš kokius du metus su i5, nvidia vaizdo plokšte, trim jungtim, 500gb atminties mokėjau 1750, o prieš metus su usb 3.0jungtim mokėjau 1800lt, tad manau dabar dar pigiau turėtų būti smile.gif

Su jūsų parametrais panašia kaina galima rasti be windowsų, o man dar windowsų reikia...
Beje, ar patogūs tie 8 windowsai, ar 7 geriau?
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2015 07 14, 09:06)
Su jūsų parametrais panašia kaina galima rasti be windowsų, o man dar windowsų reikia...
Beje, ar patogūs tie 8 windowsai, ar 7 geriau?

baisus tie 8 windausai. 7 geriau. nors is kitos puses jokio skirtumo - tuoj i 10 galima bus (ar jau galima g.gif ) perinstaliuoti.
Atsakyti
QUOTE(VIVULIA @ 2015 07 14, 09:11)
baisus tie 8 windausai. 7 geriau. nors is kitos puses jokio skirtumo - tuoj  i 10 galima bus (ar jau galima  g.gif ) perinstaliuoti.

O kas konkrečiai juose baisaus? biggrin.gif Pamenu ir 7 pradžioj labai nepatiko, bet susigyvenau, dabar liuks.

O dar žiūriu yra windows 8.1 ir windows 8.1 pro. labai viens nuo kito skiriasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Teka: 14 liepos 2015 - 09:13
QUOTE(Teka @ 2015 07 14, 09:12)
O kas konkrečiai juose baisaus? biggrin.gif Pamenu ir 7 pradžioj labai nepatiko, bet susigyvenau, dabar liuks.

man nepatiko - visi (darbe) kompai su 8 windausais patobulinti buvo kompiuteristo po pirmos dienos bigsmile.gif pati su 7 dirbu, o kai tenka prie 8 sest - tai ir "pagrybaut" tenka, o ir strigineja jie. O kompai tai nauji. Laptopuose tai prisispaudo kas nereik amzinai 4u.gif Stacionarus tai dar dar... o ten uzkliuk ir 15 min ieskai kaip iseit doh.gif vien zo baisus... turim naujus laptopus su 8 w ir niekas su jais nedirba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2015 07 14, 09:06)
Su jūsų parametrais panašia kaina galima rasti be windowsų, o man dar windowsų reikia...
Beje, ar patogūs tie 8 windowsai, ar 7 geriau?

Už 1800 gavau su windowsais 8.1 smile.gif
O dėl windowsų nuomonės skirtingos-kas nemoka dirbti su 8, tas spjaudosi biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2015 07 14, 12:11)
Už 1800 gavau su windowsais 8.1 smile.gif
O dėl windowsų nuomonės skirtingos-kas nemoka dirbti su 8, tas spjaudosi biggrin.gif

ne mokejime dirbti problema bigsmile.gif o patogume... bet aisku geriau kritikuojancius apkaltinti nemokejimu/pavydu ir etc. bigsmile.gif bravo thumbup.gif
tad net nezadu kankintis su programa, kuri yra ir nepatogi ir dar kompa pastrigina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2015 07 14, 12:11)
Už 1800 gavau su windowsais 8.1 smile.gif
O dėl windowsų nuomonės skirtingos-kas nemoka dirbti su 8, tas spjaudosi biggrin.gif

o kokį kompą gavote? šiuo metu pigiausia, ką radau 567eur
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2015 07 14, 12:24)
o kokį kompą gavote? šiuo metu pigiausia, ką radau 567eur

Asus, tik tų skaičiukų dabar nepamenu g.gif
Atsakyti
gal kas galetu patarti koki gera nesiojama kompa pirkti darbui namuose, internetas filmu ziurejimas 4u.gif
Atsakyti