Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie žvakutes

Vis eidama pro vaistine galvoju gal reiktu nusipirkt ir pabandyti g.gif bet nezinau ar jas naudoti saugu ir patogu nes reklama kartais ir lieka reklama ka manot apie kontaceptines zvakutes tokias kaip Patentex ar kitas.
Atsakyti
Aš tai nusipirkau Ptentex, bet dar neišbandžiau dry.gif . Mano gydytoja jas naudoja, tai jai gerai sakė. Aš pati tai labai noriu kontaceptinių tablečių, bet dabar maitinu ir nenoriu kad atsirastų "tos"dienos, kol jų nėra tai saugotis noriu kitaip, o prezervatyvai man kažko sukelia uždegima g.gif
Atsakyti
Na naudojau anksciau Farmatex zvakutes thumbup.gif Man jostiko nes neturi jokio salutinio poveikio, beje apsaugojo ir nuo nestumo, tik po akto jokiu budu negalima "ten" praustis su muilu bent dvi val, tik vandenuku. Po gimdymo maitinant jos geriausiai tinka, kam netinka prezervatyvai. Deje, del dideles baimes pastot perejau prie tableciu, nes sakoma kad zvakutes apsaugo tik 70-80 proc.
Atsakyti
Mes naudojom Pharmatex kremą. Ginekologė užtikrino 98 proc. Tik nepatogumas tas, kad po visko labai nemaloniai viskas bėga, o tas kremas riebus.
Atsakyti
QUOTE (Eligute @ 2004 07 13, 07:49)
Na naudojau anksciau Farmatex zvakutes thumbup.gif Man jostiko nes neturi jokio salutinio poveikio, beje apsaugojo ir nuo nestumo, tik po akto jokiu budu negalima "ten" praustis su muilu bent dvi val, tik vandenuku. Po gimdymo maitinant jos geriausiai tinka, kam netinka prezervatyvai. Deje, del dideles baimes pastot perejau prie tableciu, nes sakoma kad zvakutes apsaugo tik 70-80 proc.

as irgi maitinant jas naudojau, nustojus maitinti perejau prie kontraceptiniu tableciu "jeanine"
Atsakyti
ir as perejau prie Janin smile.gif Beje kiek zinau Patentex turi kazkoki salutini poveiki, o Farmatex neturi jokio.
Atsakyti
aš po pirmos gimdymo, maitindama naudojau Pharmatex žvakutes ir kremą, ar ką ne taip dariau, ar ką-rezultatas -antras 2.gif
Atsakyti
QUOTE (Eligute @ 2004 07 13, 09:38)
ir as perejau prie Janin smile.gif Beje kiek zinau Patentex turi kazkoki salutini poveiki, o Farmatex neturi jokio.

as naudojau ir Patentex, man nebuvo jokio poveikio salutinio.
o kodel negalima praustis 2 valandas? jetau, as visada begau ir begu i vonia praustis pasimylejus.

lengvute, as pirmaji pastojau gerdama KT. matyt taip buvo lemta wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Praustis negalima muilu, nes muilas slopina zvakuciu poveiki, tipo sarmai reaguoja su sarmais ir ten kazkas suyra ar pan, geda, nekokia is manes chemike doh.gif O tureciau but pakankamai pasikauscius.
Atsakyti
Mes jau du metus naudojames Pharmatex zvakutemis. Esam isbande ir Patentex, bet labai nepatiko, nes sukeldavo kazkoki keista silumos pojuti "ten" wub.gif Todel vel grizome prie Pharmatex. Bent jau mums vienintelis ju trukumas - didoka kaina.
Atsakyti
O kiek tos Pharmatex zvakutes kainuoja g.gif jai ne paslaptis
Atsakyti
QUOTE (tulpe @ 2004 07 13, 13:56)
O kiek tos Pharmatex zvakutes kainuoja g.gif jai ne paslaptis

kainavo apie 20 lt pries metus
Atsakyti