Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetiniai šepetėliai

QUOTE(shopingas @ 2012 06 14, 16:12)
O pudrai jo kaip tik neisivaizduoju, man rodos per minkstas tam reikalui...

man pudros tiek tereikia, kad perbraukti per nosį, smakrą ir kaktą ant kreminės vos vos blizgesiui nuimti,- tam jis puikiai tinka man ax.gif jei mineralinei tai tikrai neįsivaizduoju jo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 06 14, 18:13)
Hmm...lengvam pudros padengimui po kreminės pudros, tai man tinka ir Sigmos travel F30, bet norėčiau tokio, kad gerai dengtų ant pliko veido MAC mineralize skinfinish natural. Čia foto prie tos pudros kaip suprantu MAC kabuki šepetėlis?


Na taip, foto MAC kabuki sepetelis. O normaliam padengimui is dideliu man EM ir Sephora puikus.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 06 14, 18:05)
Jei domina sitas, tai man jis nepatiko - didelis, minkstas, svelnus, bet nepakabina gerai pudros, nepadengia. Toks daugiau uzbaigimui jis man tiktu. Man netinkamas, todel nepasilikau.

Aš jį irgi nusipirkau, nes savo (kol kas dar nedidelėj) šepetėlių kolekcijoj, neturėjau didelio pudros šepetėlio...Ir visgi pudros, kaip ir Jūs, juo nedengiu, dėl tų pačių priežasčių, kaip paminėjot smile.gif
Bet užtat jis man puikus kuomet prireikia šiek tiek pabronzinti kaklą ar dekoltė 4u.gif

O kompaktinę pudrą dengiu šiuo šepetėliu Sigma Breakfast With Audrey Kabuki ...mažokas, bet smagus jis man biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Na as kompakt pudrai taip pat sepeteio esu dar paieskose smile.gif Didziuliai man kazkaip nepatinka, maniau tiks Eco tools bronzer sepetukas, bet jis gan didokas, o va mineralinei idealus thumbup.gif Galvoju turetu but neblogas is RT rinkinio, bet taip nesinori pirkt viso rinkinio del vieno sepetelio doh.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

ateinu su atsiliepimais apie benecos sepeteli skaitalams (kaina 7€). sereliai labai panasus i everyday minerals sepeteliu. sepetelis labai minkstas, bet mazokas, mazesnis uz mano turima eco tools. reikes kada prie progos isigyti ELF ar koki kita didesni rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(*moon* @ 2012 06 14, 18:04)
Na as kompakt pudrai taip pat sepeteio esu dar paieskose  smile.gif Didziuliai man kazkaip nepatinka, maniau tiks Eco tools bronzer sepetukas, bet jis gan didokas, o va mineralinei idealus  thumbup.gif  Galvoju turetu but neblogas is RT rinkinio, bet taip nesinori pirkt viso rinkinio del vieno sepetelio  doh.gif
user posted image



kaip as- noreciau is core collection tik buffing brush, kiti manes nedomina.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
O kompaktinę pudrą dengiu šiuo šepetėliuSigma Breakfast With Audrey Kabuki ...mažokas, bet smagus jis man  biggrin.gif

Fainuolis toks, tik, kad aš jo nematau pardavime g.gif
Tiktų Sigmos F45, tik įdomu ar jis turi dantelį ar ką panašaus, nes labai jau nepatogu tokius be koto laikyt.
Mačiau youtube ir su Sigmos F80 puikiai padengia kompaktinę, tik labai jau nepatogu būtų, nes šitą žadu naudot kreminei pudrai, tai neplausiu kasdien, tuo labiau, kad jie ilgiau džiūsta. Be to, norėtųsi šiek tiek apvalesnio g.gif
Va tas RT buffing ir aš pritariu, kad turėtų tikti, tik galvoju gal man šiek tiek mažokas g.gif nepatinka ilgai terliotis, nėra kada, kai reikia išeit iš namų su dviem mažamečiais, tai norėtųsi, kad paimtų didesnius plotus buf buf ir lekiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau, kad noriu Sigmos F80 krem. pudrai . Atsiliepimai kuo puikiausi Youtubeje . Gal kas kazka pridurtu apie ji ?
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 06 15, 00:18)
Prisiskaiciau, kad noriu Sigmos F80 krem. pudrai . Atsiliepimai kuo puikiausi Youtubeje . Gal kas kazka pridurtu apie ji ?

Na as ji turejau,bet pardaviau, nieko stebuklingo man jis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2012 06 14, 23:18)
Prisiskaiciau, kad noriu Sigmos F80 krem. pudrai . Atsiliepimai kuo puikiausi Youtubeje . Gal kas kazka pridurtu apie ji ?

kreminei man jis nepatiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2012 06 15, 09:03)
kreminei man jis nepatiko smile.gif

Hmm... kaip įdomu kodėl? per standus ar kas? o tai ir jūs pardavėt ar naudojat kitai paskirčiai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astukasas: 15 birželio 2012 - 08:50
QUOTE(Astukasas @ 2012 06 15, 09:47)
Hmm... kaip įdomu kodėl? per standus ar kas? o tai ir jūs pardavėt ar naudojat kitai paskirčiai?

Man asmeniskai per standus buvo, per daug tankus sereliai, o kur ji dar galima naudot, tai nelabai isivazduoju g.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit 4u.gif
Vis dar neapsidprendziu koki sepeteli rinktis tarp RT Stippinh Brush ir Sigma F60 foundation

Linkstu labiau prie Sigmos, nes su juo galeciau maskuot ne tik po akim, bet ir aplink nosi smile.gif
O RT irgi toks daugiafunkcinis atrodo biggrin.gif
Atsakyti