Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušintakių perrišimas

QUOTE(L@lu @ 2015 02 12, 16:08)
Nenorėčiau nei vazektomijos,nei perrišimo. Vien dėl jo ego ir dėl savo ego  biggrin.gif

Sakyčiau - ne tik dėl ego. Kad ir ką kalbėt apie "nieko tokio, viskas puiku", tai yra savanoriškas sveiko organizmo luošinimas ir tai vienaip ar kitaip atsiliepia. Net nekalbant apie etinę pusę, o būtent sveikatos prasme, nes sveikam organizmui natūralu, kad visa tai veikia. Kontracepcijos be šalutinių pasekmių nebūna. Nebent akies išsidūrimą, kad mažiau ko nenori matytum ir žaizdos užsigydymą irgi laikyti "be pasekmių"...
Atsakyti
QUOTE(rutkele:) @ 2015 02 14, 19:33)
O hormoninių sutrikimų, susijusių su sumažėjusiu potraukiu nėra?

Tikrai ne smile.gif Atvirksciai dabar tik geriau, kai nereikia bijoti.

Man asmeniskai gerti KT yra didesnis savo organizmo luosinimas, todel kai reikejo rinktis, pasirinkau "sveikesni" varianta. O pasekmiu bent jau per siuos 5 su virs metu nebuvo jokiu.
Atsakyti
QUOTE(streghetta @ 2015 02 17, 14:53)
Man asmeniskai gerti KT yra didesnis savo organizmo luosinimas, todel kai reikejo rinktis, pasirinkau "sveikesni" varianta.

drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2015 02 15, 14:51)
Sakyčiau - ne tik dėl ego. Kad ir ką kalbėt apie "nieko tokio, viskas puiku", tai yra savanoriškas sveiko organizmo luošinimas ir tai vienaip ar kitaip atsiliepia. Net nekalbant apie etinę pusę, o būtent sveikatos prasme, nes sveikam organizmui natūralu, kad visa tai veikia. Kontracepcijos be šalutinių pasekmių nebūna. Nebent akies išsidūrimą, kad mažiau ko nenori matytum ir žaizdos užsigydymą irgi laikyti "be pasekmių"...

apšvieskit apie vazektomijos šalutines pasekmes (neigiamas) g.gif
Atsakyti
Na negi Lietuvoje to niekas nedaro? Uz pinigus? 4u.gif

Gal kas pasikeitė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisanta: 17 vasario 2015 - 23:54
QUOTE(Pa2shka @ 2012 09 01, 09:24)
Tai MANO sprendimas, nes man gimdyti reikia, ir AŠ nebenoriu turėti daugiau vaikų, MANO KŪNAS nebenori turėti daugiau nėštumo, gimdymo ir pan. Nebenoriu gerti KT, nebenoriu skaičiuoti dienų, stebėti išskyrų ir pan. dalykų. NEBENORIU, negi neturiu tokios teisės? AŠ to nebenoriu, tai MANO kūnas ir MANO sprendimas!!!!

Merginos, tai Vilniuje daro? g.gif
Noriu pasidaryti cezario pjuvio metu. Gal zinote kur tikrai daro?

Atsakyti
Ar Vilniuje esate kuri pasidariusi perrisima? gal galit rekomenduoti su kokiu daktaru tartis, kiek mazdaug kainuotu. du vaikus turiu ir daugiau jau nebeplanuoju. buciau zinojus, kad per CP galima pasidaryti, buciau prasius... saukstai po pietu... turiu mioma, kuria greiciausiai reikes operuoti, tai gal pavyktu vienu suviu du zuikius nusauti. manau daktarai prigraso neviesinti tokios info, kadangi nera legalu, todel galit rasyti i AZ. buciau labai dekinga
Atsakyti
Man tai niekaip neina suvokti, kodel Lietuvoje tas nelegalu (ne CP metu) blink.gif . Gi zmogus turi teise su savo kunu daryti ka nori. Na niekaip logikos izvelgt nesugebu g.gif .
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2015 09 08, 14:53)
Man tai niekaip neina suvokti, kodel Lietuvoje tas nelegalu (ne CP metu)  blink.gif . Gi zmogus turi teise su savo kunu daryti ka nori. Na niekaip logikos izvelgt nesugebu  g.gif .

manau todel, kad farmacijos kompanijoms maziau pelno butu... kontraceptiku naudoti nenoriu, o kito pasirinkimo as neturiu...
Atsakyti
QUOTE(meow @ 2015 09 09, 13:46)
manau todel, kad farmacijos kompanijoms maziau pelno butu... kontraceptiku naudoti nenoriu, o kito pasirinkimo as neturiu...

Bet tai cezario metu, kaip suprantu, galima g.gif . Ir kitose salyse galima, negi cia tik Lietuvoje farmacininkai kam reikia sumokejo. Nesamone kazkokia man visas sis reikalas.
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2015 09 09, 15:59)
Bet tai cezario metu, kaip suprantu, galima  g.gif . Ir kitose salyse galima, negi cia tik Lietuvoje farmacininkai kam reikia sumokejo. Nesamone kazkokia man visas sis reikalas.


Negalima be indikacijų, kaip suprantu.
Atsakyti
QUOTE(M.K. @ 2015 02 17, 12:48)
apšvieskit apie vazektomijos šalutines pasekmes (neigiamas) g.gif

"Rizikos faktoriai
Su padidėjusiu jautrumu ar atsiradusiu skausmu susiduria nemaža dalis vyrų, tačiau šie šalutiniai poveikiai nėra didelė problema. Vis dėlto, yra ir tokių potencialių vazektomijos sukeltų ligų, kurios yra žymiai labiau pavojingos už įprastą perštėjimą ar skausmą.

Hematoma

Hematoma – kraujo krešulių kaupimasis nutrauktame vamzdelyje. Gali išsivystyti operacijos metu nutrauktame vamzdelyje, skirtame spermos tekėjimui iš kapšelio į penį.

Dažniausiai atsiradę krešuliai yra maži bei nesukelia didelių problemų. Vis dėlto, dalimi atvejų, gali išaugti labai dideli, sukeldami nuolatinį skausmą. Tokiems krešuliams pašalinti dažniausiai prireikia operacijos atlikimo.

Spermos granulės

Kai vamzdeliai, kuriais tekėdavo sperma, yra nupjaunami, sperma dalimi atvejų gali ir toliau jais bėgti, tik nepatekdama į penį išbėgti kitur. Tokiais atvejais gali susidaryti dariniai vadinami spermos granulėmis.

Susidariusios spermos granulės gali būti jautrios bei skausmingos iškart po susidarymo. Dalimi atvejų didelės žalos granulės nedaro, o minimalų jų sukeltą skausmą ir jautrumą galima pašalinti medikamentai. Vis dėlto, jei tokios granulės susidaro žymiai didesnės, pašalinti galima tik atliekant operaciją.

Infekcija

Atliekant vazektomiją atsiranda įvairių bakterijų patekimo į organizmą rizika. Tai gali sukelti sunkiai iš organizmo pašalinamas įvairias infekcijas.

Ilgalaikis kapšelio skausmas

Dažniausiai atsiradęs kapšelio skausmas trunka iki keletos savaičių. Vis dėlto, kartais gali trukti net ir keletą mėnesių ar net kelerius metus po operacijos atlikimo. Toks skausmas būna įvairus – tiek momentinis, tiek nuolatinis. Tačiau jis nėra intensyvus, todėl vyrai dažnai nesikreipia dėl papildomo gydymo.

Vidutiniškai, ilgalaikis kapšelio skausmas pasireiškia 1 iš 10 vyrų. Tokį skausmą dauguma atvejų lemia pažeistas nervas arba įbrėžimas, kurie atsiranda operacijos metu."

Moterų sterilizacijos galimos rizikos yra pavojingesnės, pati operacija daug sudėtingesnė.
Atsakyti