Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

Mano paskutine kriksto deze:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 06 18, 10:57)
Mano paskutine kriksto deze:


Labai gražus viršaus sąskambis su vidumi 4u.gif Aš neįsivaizduoju, kaip Jūs sugebat tokius švarius darbus padaryti bigsmile.gif

Tik mano akimis žiūrint kažko per daug ant dangčio. Gal daugiau erdvės vardui norėtųsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 06 18, 12:04)
Labai gražus viršaus sąskambis su vidumi  4u.gif Aš neįsivaizduoju, kaip Jūs sugebat tokius švarius darbus padaryti  bigsmile.gif

Tik mano akimis žiūrint kažko per daug ant dangčio. Gal daugiau erdvės vardui norėtųsi  ax.gif



Nezinau, kaip sugebu smile.gif Gal periodas toks uzsiteses...As ir interjere, drabuziuose ir visur gyvenime megstu minimalizma

Aciu uz komentara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 06 18, 12:29)
Nezinau, kaip sugebu smile.gif Gal periodas toks uzsiteses...As ir interjere, drabuziuose  ir visur gyvenime megstu minimalizma


Kad man tai neišeina. Atrodo, žiūri akis išplėtusi, vis tiek koks plaukas prilimpa biggrin.gif
Nors man dabar gražiausia visokie stiprūs potėpiai, tai ir plaukai netrukdo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 06 18, 10:36)
be komentaru doh.gif  blush2.gif

suprabtu,kad per pigiai mergina nori smile.gif o už kiek galima gauti krikštadėžę ?
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 06 18, 11:57)
Mano paskutine kriksto deze:

Man patiko. Kaip piešta atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 06 18, 16:18)
suprabtu,kad per pigiai mergina nori smile.gif o už kiek galima gauti krikštadėžę ?


Kiekviena dekoruotoja turi savo ikainius, bet apie 100 Lt reikia planuoti tai tikrai, nes jau kaip minejo kita forumiete vien deze kainuoja 30 Lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 06 18, 14:29)
Kad man tai neišeina. Atrodo, žiūri akis išplėtusi, vis tiek koks plaukas prilimpa  biggrin.gif
Nors man dabar gražiausia visokie stiprūs potėpiai, tai ir plaukai netrukdo  biggrin.gif



Plaukas? blink.gif Nea, plaukai man neprilimpa lotuliukas.gif lotuliukas.gif
VasareV, dekui 4u.gif


Jo, uz 50 litu kriksto dezei as irgi net nesitepciau ranku schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Danguoliukas33 @ 2012 06 18, 15:18)
suprabtu,kad per pigiai mergina nori smile.gif o už kiek galima gauti krikštadėžę ?



Kainos:

http://kjgalerija.ji...
http://www.rankdarbi.../namams/dezutes
antrojoje nuorodoje dezutes nedideles 4u.gif
Atsakyti
Labai dekoju visoms kas pasiule pagelbeti del serveteles su angeliukais 4u.gif tikrai buvau maloniai nustebinta wub.gif Susitariau su Nuotaikinga. Dar karteli aciu visoms 4u.gif ax.gif
Atsakyti
sveikos, kadangi ner lauko dekupazui, sukeliau mediena, kurios turiu uzsipirkus smile.gif)))
gal kam prireiks, imetu nuoroda i priemoniu tema:
http://www.supermama...?...4897&st=276

Atsakyti
VasareV, taupyklė verta taupymo thumbup.gif O Whatever krikšto dėžė tikrai ne paskutinė, greičiau NAUJAUSIA mirksiukas.gif Jei būčiau Danielius, būčiau patenkintas tokią turėdamas lotuliukas.gif
Atsakyti
Gaske dekui 4u.gif Uz pataisyma taip pat smile.gif

O cia taupykles dvynukams



user posted image
Atsakyti