Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rug_gele: 15 birželio 2012 - 18:07
QUOTE(rug_gele @ 2012 06 15, 19:55)



Labai mieli daikteliai, tik reikejo po miki mouses apacia dazyti baltai tada ji butu ryskesne, nes dabar labai ruzava gavosi... 4u.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmamata @ 2012 06 15, 18:58)
Turiu, galiu padovanoti  4u.gif dydis 25x25. Ar tinka?


Aciu, bet laukiu atsakymo is forumietes, kuri Vilniuje, ji berods irgi turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2012 06 15, 17:55)

man tie mikimauzai kazkaip neisiraso i visuma
Atsakyti
Atsiprasau,gal ne i tema,bet gal kas Klaipedoje uzsiima dekupazu,reikia labai skubiai. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi ne i tema smile.gif
IEskau, kas vilniuje "dekupazuotu" (nlb brangiai) toki vaikiska suoliuka smile.gif
user posted image

I az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 06 15, 19:19)
Labai mieli daikteliai, tik reikejo po miki mouses apacia dazyti baltai tada ji butu ryskesne, nes dabar labai ruzava gavosi...  4u.gif  wub.gif


aciū už pastabą 4u.gif bet net pažiūrėjau ir ant pačios servtelės mikės nėra baltos, jos taip pat ružavos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rug_gele @ 2012 06 17, 22:43)
aciū už pastabą  4u.gif bet net pažiūrėjau ir ant pačios servtelės mikės nėra baltos, jos taip pat ružavos  mirksiukas.gif



Aaaa aisku tada smile.gif 4u.gif Nes man noretusi, kad jos butu ryskesnes smile.gif
Atsakyti
kokios grazios dezutes, gal kas man padarytu deze krikstynoms iki 50 lt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 06 18, 08:53)
kokios grazios dezutes, gal kas man padarytu deze krikstynoms iki 50 lt  blush2.gif

Nebūna tokių kainų. Dėžė kainuoja ne mažiau 30 Lt, plius dekoravimo priemonės. Už darbą tada lieka nebent keli litai... O užtrunka ne pusvalandį wink.gif Dirbtumėt, jei už valandą mokėtų 1 Lt? Aš ne... Man laikas su šeima brangesnis...
Užėjus taupyklių karštinei, rodausi ir aš su savo pirmąja taupykle. user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 06 18, 08:53)
kokios grazios dezutes, gal kas man padarytu deze krikstynoms iki 50 lt  blush2.gif


blink.gif Cia skamba kaip pasityciojimas is dekoruojanciu unsure.gif


QUOTE(VasareV @ 2012 06 18, 09:40)
Nebūna tokių kainų. Dėžė kainuoja ne mažiau 30 Lt, plius dekoravimo priemonės. Už darbą tada lieka nebent keli litai... O užtrunka ne pusvalandį wink.gif Dirbtumėt, jei už valandą mokėtų 1 Lt?  Aš ne... Man laikas su šeima brangesnis...
Užėjus taupyklių karštinei, rodausi ir aš su savo pirmąja taupykle. ,

Grazi,vaikiska ir nuotaikinga taupykle thumbup.gif thumbup.gif

vat butent...Jau vien tai, kad tai yra ranku darbas, tai negali kainuoti tiek....
siaip pilnas ermitazas ir thomas philips graziu spalvotu deziu is kartono, poopieriaus ar plastiko...Ir kainuoja tikriausiai iki 50 lt...
aisku, jei tai bus pirma deze gyvenime, daroma mokymosi tikslais, tai gal ir atsiras kas padarys, bet tada ji ir atrodys kaip pirma deze gyvenime smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 18 birželio 2012 - 08:52
QUOTE(VasareV @ 2012 06 18, 09:40)
Užėjus taupyklių karštinei, rodausi ir aš su savo pirmąja taupykle.


graži, miela akiai taupyklė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2012 06 18, 09:53)
kokios grazios dezutes, gal kas man padarytu deze krikstynoms iki 50 lt  blush2.gif


be komentaru doh.gif blush2.gif
Atsakyti