Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(sobieska @ 2012 08 08, 10:14)
O mano atrodo priešingai...galėjau ir dar didesnę plokštelę užmest ir ji būtų atrodžiusi CRAZZY biggrin.gif ...beje ji kilnojama, jei ką....dėl suderinamumo...laikykim , kad aš neturiu skonio...

Vėl keikiu save, kam teisinuosi....juk tiek teigiamų atsiliepimų vien dėl tos idėjos gavau...


jei kilnojama, tai ok - jei patiks,zmogus gales nusiimti....
Tikrai nereikia teisintis - nuo to niekas nesikeicia niekada 4u.gif

Nenoriu vel veltis i beprasmes diskusijas....Bet kokios naujos idejos yra gerai kaip veiksmas, reiskinys, bet ne visada ir ne visos jos yra vykusios...Taciau nepabandes- nesuzinosi.....

Atsakyti
Krikštadėžė su nuotraukomis - kažkas nerealaus blink.gif
Pakaba - įdomus variantas. Man tokie "išprotėję" dalykai patinka. Ir į spintą tikrai nedėčiau, kabėtų koridoriuj ar kur kitur kaip nors "netikėtai" pakabinta.
Čia mano naujas veidrodėlis. Rodžiau dukterėčiai kaip gimsta kažkoks darbas. Ir gimė Mona Lisa biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
sobieskos pakaba man grazi, tikrai ta plokstele savo vietoj, labai idomiai ziurisi wub.gif
L.M.A darbelis irgi labai labai labai mielas wub.gif
O cia ka tik uzbaigta dezute 3 metu glamurinei mergaitei, jos plauku aksesuarams smile.gif

user posted image
Atsakyti
Vasare V, labai dailus veidrodis...

An Angel,sitas komplektukas labai grazus...

.Bet visiskai jauciama darbu, kuriuos maisei su zemem, itaka....Kitaip tariant kopijos tu steriliu darbu, kuriuos kazkada vadinai nestilingais, nesavitais ir apskritai negraziais biggrin.gif
Ar darai tai del to, kad paciai patinka, ar del pinigu?
Jei pirmas variantas, tai dziugina...jei antras -tuomet liudna, bet suprantama...
Atsakyti
Whatever...tu šiandien kažkokia pikta ir kandi biggrin.gif ...problemos šeimoj ar kas cool.gif

AnAngel...tikrų tikriausia mergaitiška dėžutė

VasareV suskaldei Mona Lizą blink.gif ...o gal jai taip ir reikėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 08 08, 13:10)
Whatever...tu šiandien kažkokia pikta ir kandi biggrin.gif ...problemos šeimoj ar kas cool.gif

AnAngel...tikrų tikriausia mergaitiška dėžutė

VasareV suskaldei Mona Lizą blink.gif ...o gal jai taip ir reikėjo biggrin.gif

Jooo, suskaldžiau biggrin.gif Nu, bet neįtryniau ax.gif Skant, tik užklijuot ir papaišyt foną nelabai įdomu blush2.gif
AnAngel, graži, sterili dėžutė. Mažai mergaitei to juk ir reikia. Iki meno tokiems pypliams toooli.
Whatever?, kartais ko gero kiekvienam tenka daryti ne tik tai ką norėtųsi. Kaip kažkuris rašytojas rašė, kad kažkam juk ir žemę reikia arti ir kitus "juodus" darbus dirbti.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 08 08, 13:10)
Whatever...tu šiandien kažkokia pikta ir kandi biggrin.gif ...problemos šeimoj ar kas cool.gif




Kodel, nes nedalinu balionu visiems?
Parasau, ka galvoju... mirksiukas.gif atviras kalbejimas- vertybe biggrin.gif

Seimoj viskas super- nuo rytojaus atostogos bigsmile.gif bigsmile.gif Visiems...
Ir ne PMS lotuliukas.gif
Beje, nieko blogo, man rodos, neparasiau.....


O kad zmogus kopijuoja - tai nera blogai...Mane tik glumina, kad darbus ir stiliu, kuriuos vadino negraziais.... unsure.gif unsure.gif
Mergaitiska dezute matyta kitos autores musu temoje mirksiukas.gif

QUOTE(VasareV @ 2012 08 08, 13:21)
Whatever?,  kartais ko gero kiekvienam tenka daryti ne tik tai ką norėtųsi. Kaip kažkuris rašytojas rašė, kad kažkam juk ir žemę reikia arti ir kitus "juodus" darbus dirbti.


Oj netiesa....I darba zmones eina ne visada,kai nori....Dar visokiu dalyku darai, nes reikia....Bet save prievartauti hobyje? Niekada schmoll.gif schmoll.gif
Niekas nepriverstu manes daryti to, kas man negrazu....Jokiais atvejais, net jei prasytu geriausia drauge....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 08 rugpjūčio 2012 - 12:41
QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 13:52)

An Angel,sitas komplektukas labai grazus...

.Bet visiskai jauciama darbu, kuriuos maisei su zemem, itaka....Kitaip tariant kopijos tu steriliu darbu, kuriuos kazkada vadinai nestilingais, nesavitais ir apskritai negraziais biggrin.gif
Ar darai tai del to, kad paciai patinka, ar del pinigu?
Jei pirmas variantas, tai dziugina...jei antras -tuomet liudna, bet suprantama...

Aciu 4u.gif
Visu pirma ne as juos vadinau steriliais, nesavitais ir apskritai negraziais. Kas liecia tavo kalendoriau lapeliu remelius, taip issakiau savo nuomone nes forume ju buvo per daug ir norejosi pamatyti kitokius darbus apart ju smile.gif o vaikiskus darbus as dariau ir iki tol kol pasirodziau siame forume ir jie irgi buvo ne itin purvini lotuliukas.gif
Pvz.
user posted image
user posted image
To pacio paveiksliuko panaudojimas tai nera darbo kopija. Ir tikrai nebandau kazko kopijuoti. Si paveiksliuka pasirinko uzsakove, bet man jis labai patinka, kaip ir kitos Fedotovos mergaites ir fejos. Be to darbai kurie skirti 1-3 metu vaikams jie ir turi buti tokie, bet cia tikrai ne mano specializacija drinks_cheers.gif
Sobieska aciu wub.gif

QUOTE(VasareV @ 2012 08 08, 14:21)

AnAngel, graži, sterili dėžutė. Mažai mergaitei to juk ir reikia. Iki meno tokiems pypliams toooli.
Whatever?,  kartais ko gero kiekvienam tenka daryti ne tik tai ką norėtųsi. Kaip kažkuris rašytojas rašė, kad kažkam juk ir žemę reikia arti ir kitus "juodus" darbus dirbti.


Si dezute skirta glamurinei, mazai Maskvos gyventojai, kuri zino kas yra aukstomienes tusovkes, sampanas ir prabangus daiktai, kaip minejo uzsakove si Fedotovos illiustracija labai primena ta mergaite smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 14:30)

O kad zmogus kopijuoja -  tai nera blogai...Mane tik glumina, kad darbus ir stiliu, kuriuos vadino negraziais....  unsure.gif  unsure.gif
Mergaitiska dezute matyta kitos autores musu temoje  mirksiukas.gif



Ir ka, jeigu jau kazkas panaudojo si paveiksliuka kitiems jau tabu ji panaudoti? lotuliukas.gif Kas cia per taisykle?
Be to jeigu as kopijuociau, as tada nerodyciau tos "kopijos" cia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 08 08, 13:46)
Aciu  4u.gif
Visu pirma ne as juos vadinau steriliais, nesavitais ir apskritai negraziais. Kas liecia tavo kalendoriau lapeliu remelius, taip issakiau savo nuomone nes forume ju buvo per daug ir norejosi pamatyti kitokius darbus apart ju smile.gif o vaikiskus darbus as dariau ir iki tol kol pasirodziau siame forume ir jie irgi buvo ne itin purvini  lotuliukas.gif
Pvz.

To pacio paveiksliuko panaudojimas tai nera darbo kopija. Ir tikrai nebandau kazko kopijuoti. Si paveiksliuka pasirinko uzsakove, bet man jis labai patinka, kaip ir kitos Fedotovos mergaites ir fejos. Be to darbai kurie skirti 1-3 metu vaikams jie ir turi buti tokie, bet cia tikrai ne mano specializacija  drinks_cheers.gif
Sobieska aciu  wub.gif
Si dezute skirta glamurinei, mazai Maskvos gyventojai, kuri zino kas yra aukstomienes tusovkes, sampanas ir prabangus daiktai, kaip minejo uzsakove si Fedotovos illiustracija labai primena ta mergaite smile.gif
Papildyta:
Ir ka, jeigu jau kazkas panaudojo si paveiksliuka kitiems jau tabu ji panaudoti? lotuliukas.gif Kas cia per taisykle?
Be to jeigu as kopijuociau, as tada nerodyciau tos "kopijos" cia  schmoll.gif


Su meskuciai labai grazi dezute...
Su aguonom rodei kazkada....Grazios abi... 4u.gif

tavo paskutinis rinkinukas panasus, nera kopija...Tiesiog primena mirksiukas.gif 4u.gif
Ir siaip darbu stilius pakito 4u.gif

aisku, kad nera tabu naudoti toki pati paveiksliuka smile.gif....
Niekas neuzdraus.... Nors as nenaudojau jo, nes butu bet kokiu atveju primines ta pirmaja dezute kitos merginos daryta biggrin.gif Pasirinkau kitokia Fedotovos mergyte (nedejau cia, bet galerijoj yra).

O kaip tau atrodo, man patikusi Ievos dezute su meskiais...Jei panaudosiu ta pati paveiksliuka (popieriu), tik apacia nudazysiu zaliai, ar tai bus kopija? ar tik tokio paties paveiksliuko panaudojimas...Ir guzikiuka toki uzdeciau, bet vardeli pakeisciau....
As nepiktai, smalsu.... mirksiukas.gif

Beje, idomi visu nuomone... Kur yra riba? Kur yra kopijavimas, ar tai normalu, gerai, skatinama ir t.t

Zinot, kaip su tuo kopijavimu kartais buna...Man rase moteris neseniai...Noriu TOKIOS dezes (issirinko mano daryta) tik varda ir data pakeiskit...Pasakiau, kad nedarysiu tokios pacios...Supyko, nesuprato, kodel, po diskusiju pareiske - jus nedarysite, kita padarys biggrin.gif paprasta.. Tai dabar laukiu savo dezes, su iki skausmo nusibodusiomis (man) fejomis, kopijos biggrin.gif


Bet man labai patinka An Angel nauji darbai 4u.gif Saunu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 08 rugpjūčio 2012 - 13:12
Aš tai niekada, kartoju-niekada biggrin.gif nedarau/nekartoju tokių pačių darbų. Papraščiausiai man pačiai būtų neįdomus darbinis procesas, kai rezultatas yra jau aiškus. Pridariusi esu daug, daug...bet nei vieno tokio pačio , (nors g.gif ...viena su fėja yra kartotina dėžė, bet tai savo šeimos nariui ir tai i IT iškeliavo)
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2012 08 08, 14:18)
Aš tai niekada, kartoju-niekada biggrin.gif  nedarau/nekartoju tokių pačių darbų. Papraščiausiai man pačiai būtų neįdomus darbinis procesas, kai rezultatas yra jau aiškus. Pridariusi esu daug, daug...bet nei vieno tokio pačio , (nors g.gif ...viena su fėja yra kartotina dėžė, bet tai savo šeimos nariui ir tai i IT iškeliavo)


Bet nesi susidurus, kad ideda nuotrauka dezes (daikto) ir pasako, noriu tokio.....
Nera buve, kad ne tavo daryta darba atsiustu?
Tipo padarykite tokia... isvis, yra atsiuntus moteriske deze (ne mano) su klausimu "kiek pas jus kainuotu tokia"... Tai darausi isvadas, kad tikriausiai rase visoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 15:09)
Su meskuciai labai grazi dezute...
Su aguonom rodei kazkada....Grazios abi... 4u.gif

Aciu 4u.gif

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 15:09)
tavo paskutinis rinkinukas panasus, nera kopija...Tiesiog primena 


Aisku, kad panasus, nes tas pats paveiksliukas panaudotas, aisku, kad primena Sieloneses darba. Kurie man begalo grazus. wub.gif
Beje jeigu jau ant sukos ir veidrodelio panaudojau kita paveisksliuka, tai kita dekoruotoja jeigu ji panaudos tai cia jau blogis? lotuliukas.gif

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 15:09)
Ir siaip darbu stilius pakito 


Nesutinku. Man specializacija papuosalu dezutes, bet kol kas niekas neuzsake vaikisko stiliaus papuosalu dezutes. Bet yra zmoniu, kurie pageidauja graziu daiktu sau ir savo atzaloms. Uzsako, jeigu as galiu padaryti tai ir darau, o nesakau, kad ieskokit kitos dekoruotojos nes mano specializacija papuosalines. Absurdiskai skambetu. doh.gif

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 15:09)
aisku, kad nera tabu naudoti toki pati paveiksliuka ....


Pagaliau supratom viena kita 4u.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 15:09)
Niekas neuzdraus.... Nors as nenaudojau jo, nes butu bet kokiu atveju primines ta pirmaja dezute kitos merginos daryta biggrin.gif Pasirinkau kitokia Fedotovos mergyte (nedejau cia, bet galerijoj yra).


Fedotovos mergaites visos grazios, bet uzsakove pageidavo butent sios del to, kad ji panasi i mergaite kuriai bus dovanojama si dezute.

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 15:09)
O kaip tau atrodo, man patikusi Ievos dezute su meskiais...Jei panaudosiu ta pati paveiksliuka (popieriu), tik apacia nudazysiu zaliai, ar tai bus kopija? ar tik tokio paties paveiksliuko panaudojimas...Ir guzikiuka toki uzdeciau, bet vardeli pakeisciau....
As nepiktai, smalsu.... 


Prasoms 4u.gif jeigu tik rasi tokius meskucius, jau senokai ju nemaciau prekyboj, o ir deze sia dariau pries 2 metus 4u.gif

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 15:09)
Beje, idomi visu nuomone... Kur yra riba? Kur yra kopijavimas, ar tai normalu, gerai, skatinama ir t.t


Tau gi sobieska rase, kad jai patiko tavo kubo ideja ir, kad ji ja kur nors panaudos. As nemanau, kad tai blogai. Beje man ziauriai patiko paskutine Sieloneses Adomo krikstadeze, gal but kitam uzsakymui as pasinaudosiu jos Zodynelio ideja, gal but net savo dukros zodzius kur nors iamzinsiu. Tai nera blogai, panaudoti kito zmogaus gera ideja. O jeigu zmogus nenori, kad ja kas pasinaudotu nereikia jos rodyti viesoj erdvej. 4u.gif

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 15:09)
Zinot, kaip su tuo kopijavimu kartais buna...Man rase moteris neseniai...Noriu TOKIOS dezes (issirinko mano daryta) tik varda ir data pakeiskit...Pasakiau, kad nedarysiu tokios pacios...Supyko, nesuprato, kodel, po diskusiju pareiske - jus nedarysite, kita padarys biggrin.gif paprasta.. Tai dabar laukiu savo dezes, su iki skausmo nusibodusiomis (man) fejomis, kopijos 


Pas mane tokiu atveju buna labai daznai, bet as darau tokius uzsakymus, t.y. kartoju. Bet ne visus. Pas mane yra Custom design ir yra One of a Kind design, skirtumas yra tik piniginis, Custom pigiau kainuoja, OOAK brangiau. Kas ko nori uz ta ir sumoka. 4u.gif Ir tai yra normalu bet tik klientu atzvilgiu, nes dauguma ju neturi savo fantazijos - mato ir nori...

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 15:09)
Bet man labai patinka An Angel nauji darbai  Saunu


Aciu 4u.gif
Atsakyti