Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas

QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 14:30)
Bet nesi susidurus, kad ideda nuotrauka dezes (daikto) ir pasako, noriu tokio.....
Nera buve, kad ne tavo daryta darba atsiustu?
Tipo padarykite tokia... isvis, yra atsiuntus moteriske deze (ne mano) su klausimu "kiek pas jus kainuotu tokia"... Tai darausi isvadas, kad tikriausiai rase visoms biggrin.gif

Oi, daug kartu biggrin.gif , viena sterilią parodė, tai daviau tavo nuorodą...Šiaip dažnai prašo ir mano pačios darbų atkartojimų, tačiau lengvai išsisuku pasiūliusi kitus sprendimus...ir dažnai gaunasi daug geriau, už tai ko norėjo lotuliukas.gif

Turiu dar vieną pakabą...bet bijau negaut balionėlių...ką daryt g.gif biggrin.gif

Raportuoju... greitu laiku ruošiuosi pasinaudot Dziugos idėja, sakau, kad jos, nes pati tai daugiau niekur TO nemačiau...pati negaminsiu, bet panaudosiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 08 rugpjūčio 2012 - 13:40
QUOTE(sobieska @ 2012 08 08, 15:36)

Turiu dar vieną pakabą...bet bijau negaut balionėlių...ką daryt g.gif  biggrin.gif


Greitai dek 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2012 08 08, 15:36)

Raportuoju... greitu laiku ruošiuosi pasinaudot Dziugos idėja, sakau, kad jos, nes pati tai daugiau niekur TO nemačiau...pati negaminsiu, bet panaudosiu tongue.gif

lotuliukas.gif Ideja, ar toki pat paveiksliuka naudosi? Pagal mane cia du skirtingi dalykai... Nes plauku aksesuaru dezutes su lydinciais priedais idejos kol kas pas nieka nemaciau, bet mane jau spejo apkaltinti plagijavimu, del to pacio paveiksliuko panaudojimo... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 08 rugpjūčio 2012 - 13:46
QUOTE(sobieska @ 2012 08 08, 14:36)
Turiu dar vieną pakabą...bet bijau negaut balionėlių...ką daryt g.gif  biggrin.gif





prizadu balioneli bet kokiu atveju lotuliukas.gif

Beje, tu kubu pirkti nera biggrin.gif Man juos pagal uzsakyma padare biggrin.gif Kitaip, net neabejoju, butu jau ju ne vienas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Whatever?: 08 rugpjūčio 2012 - 13:52
QUOTE(AnAngel @ 2012 08 08, 14:41)
lotuliukas.gif Ideja, ar toki pat paveiksliuka naudosi? Pagal mane cia du skirtingi dalykai...

Tik idėją ir tai...pusinę lotuliukas.gif ...aš ir jai minėjau, kad reikalui esant pasinaudosiu, o tas mano REIKALIUKAS, labai jau TO prašėsi biggrin.gif

Nespėsiu čia ikelt pakabos, mažu ryt, į Facebooką nekantraujančiai užsakovei sukelsiuL..lekiu sodybon, pirtukės siaubingai trokšta kūnas,
Papildyta:
QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 14:44)

Beje, tu kubu pirkti nera biggrin.gif Man juos pagal uzsakyma padare biggrin.gif  Kitaip, net neabejoju, butu jau ju ne vienas  lotuliukas.gif

aš tokių kubų turiu visą vežimaitį-12 vnt.tik spėk dekoruot...bet man dabar reikalo nėra prie jų kišt nagus... biggrin.gif
Atsakyti
Idomi diskucija užvirė smile.gif

dėl paveiksliukų panaudojimo neturiu jokių pretenzijų, pati kelias dėžutes darau su šios autorės darbais. Dar kartą pasikartosiu, kad žmonėms patinka, toks dekoravimo stilius smile.gif
dėl savo darbų atkartojimo, esu kelis darbus atkartojusi (tai pačiai klientei) ir pasakysiu, kad tai yra "juodas darbas" padaryti abi vienodas, laiko užima daug daugiau nei sukurti kažką naujo.
Į mane tai pat dažnai kreipiasi su kitų dekoruotujų darbais, bet iš pagarbos kitam žmogui ir žinant kiek laiko reikia sugalvoti dekoravimo idėją, aš pasakau, kad nedekoruosiu.
O su AnAngel mintimi, kad jei nenori, kad kopijuotų tavo idėjas, reikia nerodyti viešioje erdvėje - nesutinku. Aišku, jei aš pasakysiu, kad nenorėčiau, kad mano idėją panaudotų, tai, kaip jau minėjo, vis tiek panaudos, tik nerodys biggrin.gif Kai naudoja tą patį paveiksliuką aš neturiu jokių pretenzijų, bet kai jau naudoja sugalvotą mano idėją, tai tikrai nėra malonu. Ir kai tavo sugalvotą idėją, kas nors nukopijuos, pamatysi, koks tai jausmas.
Negi dabar nudekoravusi kažką idomaus turi slėpti ir niekam nerodyti?


Beje, gerbiu Whatever? už nebijojimą išsakyti savo nuomonės, kuri dažnai būna teisinga smile.gif Tu man primeni Ingusia31, kuri nevyniodavo žodžių į vatą, sakydavo teisybę ir po jos žodžių dar ne tokios diskusijos užvirdavo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sielonešė: 08 rugpjūčio 2012 - 14:18
QUOTE(Sielonešė @ 2012 08 08, 16:16)

O su AnAngel mintimi, kad jei nenori, kad kopijuotų tavo idėjas, reikia nerodyti viešioje erdvėje - nesutinku. Aišku, jei aš pasakysiu, kad nenorėčiau, kad mano idėją panaudotų, tai, kaip jau minėjo, vis tiek panaudos, tik nerodys  biggrin.gif Kai naudoja tą patį paveiksliuką aš neturiu jokių pretenzijų, bet kai jau naudoja sugalvotą mano idėją, tai tikrai nėra malonu. Ir kai tavo sugalvotą idėją, kas nors nukopijuos, pamatysi, koks tai jausmas.
Negi dabar nudekoravusi kažką idomaus turi slėpti ir niekam nerodyti?



Beje pati minejai jos Zodinelio ideja paemei is kazkur, tik ten buvo ne dezute o sienos dekoras... Vadinasi ji kaip ir nera autorinis darbas... 4u.gif
As tikrai sia ideja pasinaudosiu, rasau is karto ir atvirai, tik tai nebus dezute ir darysiu su savo mazosios issakytais perlais wub.gif
Atsakyti

AnAngel, net jei ir tureciau tokio popieriaus- niekada nedaryciau tokios dezes su kitokia apacia...Is pagarbos tau, is to, kad tu deliojai, rinkai - tai TAVO deze.....
Ir is principo as neleisiu taip sau vogti kitu minciu...
As galiu ir pati sugalvoti smile.gif Ir dar geriau tongue.gif

QUOTE(Sielonešė @ 2012 08 08, 15:16)
Idomi diskucija užvirė  smile.gif

dėl paveiksliukų panaudojimo neturiu jokių pretenzijų, pati kelias dėžutes darau su šios autorės darbais. Dar kartą pasikartosiu, kad žmonėms patinka, toks dekoravimo stilius smile.gif
dėl savo darbų atkartojimo, esu kelis darbus atkartojusi (tai pačiai klientei) ir pasakysiu, kad tai yra "juodas darbas" padaryti abi vienodas, laiko užima daug daugiau nei sukurti kažką naujo.
Į mane tai pat dažnai kreipiasi su kitų dekoruotujų darbais, bet iš pagarbos kitam žmogui ir žinant kiek laiko reikia sugalvoti dekoravimo idėją, aš pasakau, kad nedekoruosiu.
O su AnAngel mintimi, kad jei nenori, kad kopijuotų tavo idėjas, reikia nerodyti viešioje erdvėje - nesutinku. Aišku, jei aš pasakysiu, kad nenorėčiau, kad mano idėją panaudotų, tai, kaip jau minėjo, vis tiek panaudos, tik nerodys  biggrin.gif Kai naudoja tą patį paveiksliuką aš neturiu jokių pretenzijų, bet kai jau naudoja sugalvotą mano idėją, tai tikrai nėra malonu. Ir kai tavo sugalvotą idėją, kas nors nukopijuos, pamatysi, koks tai jausmas.
Negi dabar nudekoravusi kažką idomaus turi slėpti ir niekam nerodyti?
Beje, gerbiu Whatever? už nebijojimą išsakyti savo nuomonės, kuri dažnai būna teisinga  smile.gif  Tu man primeni Ingusia31, kuri nevyniodavo žodžių į vatą, sakydavo teisybę ir po jos žodžių dar ne tokios diskusijos užvirdavo  biggrin.gif

Dekui, Sielonese...Nezinau Ingusios,o gaila...Galetumem padiskutuoti su ja lotuliukas.gif

jo, kai nusvilpia ideja - bjauru....
as kazkada seniai seniai pirma SM pradejau daryti geles is organzos (dabar jau ju banga praejo, bet kazkada budavo ant kiekvieno kampo)...Tai labai greitai atsirado SM tokia pati tema, mergina pradejo daryti tokias pacias geles ir siek tiek pigiau....
Uzmusa....Nustojau, meciau ir nusispjoviau...tada tikrai buvau pirma, ismoke mane viena dailininke (ju buvo pati pradzia, pries 7 metus)....

arba su kalendoriaus lapeliais remelyje...taip, ideja ne mano (lapelis remintas), bet nesu maciusi, kad kas nors iki to darytu tai dekoruotame remelyje ir pasiulytu kaip visuma.....dabar daro daug kas lotuliukas.gif Nu nera labai smagu...
O yra net ir tokiu, kurios isvis kopijas daro...feeeee.... neskanu...Bet nuo to neapsisaugosi.....

Tarkim, ta Fedotovos mergytes...Ten nepriseseliuosi, todel sterilus stilius bene vienintele iseitis...O apacios pakeitimas - nera originalu mirksiukas.gif Tai tas pats, IMHO.

QUOTE(AnAngel @ 2012 08 08, 15:32)
Beje pati minejai jos Zodinelio ideja paemei is kazkur, tik ten buvo ne dezute o sienos dekoras... Vadinasi ji kaip ir nera autorinis darbas... 4u.gif
As tikrai sia ideja pasinaudosiu, rasau is karto ir atvirai, tik tai nebus dezute ir darysiu su savo mazosios issakytais perlais  wub.gif



Is kazkur...Is gamtos, is baldo, is sienos, ir visumos istraukta detale. tai nera aklas kopijavimas.....Tai minties, idejos sugeneravimas ir perkelimas i dekupaza...nuo sienos - i dekupaza.
bet atvirai sakyti, kad kopijuosi...Nu ......sugalvok ka nors pati...Negi fantazijos neturi, An Angel?


Cia panasiai, jei Sielonese padare deze su apskritimuose nuotraukelemis, o as padaryciau trikampeliuose arba rombuose, jau butu nekopijavimas? Tipo pas ja mergyte, o mano nuotraukose - berniukas ir be to trikampiuose...tai visiskai skirtingi dalykai lotuliukas.gif
Nezinau, gal tokia deze kazkur matyta, kopijuota, bet as maciau pirma karta irji labai originali...... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 08 08, 15:32)
Beje pati minejai jos Zodinelio ideja paemei is kazkur, tik ten buvo ne dezute o sienos dekoras... Vadinasi ji kaip ir nera autorinis darbas... 4u.gif
As tikrai sia ideja pasinaudosiu, rasau is karto ir atvirai, tik tai nebus dezute ir darysiu su savo mazosios issakytais perlais  wub.gif

Ne, ne taip supratai: žodynėlio idėja yra mano, idėja mačiau tik su nuotraukomis ant sienos ir pamaniau, kad taip nuotraukos gali atrodyti ir ant dėžės viršaus. O kad užrašyti berniuko pirmus žodžius ant lentelių ir suklijuoti į dėžutės vidų yra mano sumanymas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(AnAngel @ 2012 08 08, 15:32)
Vadinasi ji kaip ir nera autorinis darbas... 4u.gif

O kas tavo nuomone yra autorinis darbas? Ir kas yra ši krikšto dėžė?
Atsakyti
Iš tikro nesmagu, kai matai savos idėjos atkartojimą, nors ir kitose spalvose...kad ir paprastų rankenėlių virtimas kojelėmis paprastose dėžutėse, kad ir veidrodėlio į vidų idėjimas, kad ir atvirlaiškio įpaišymas, knygų skirtukų siūlinių kutusiukų keitimas į originalesnias furnitūras...tai juk mano pačios sugalvota ir pirmų pirmiausia panaudota, paskui šast pas vieną, šast pas kitą...nematyčiau-širdies neskaudėtų biggrin.gif (o rankdarbių rubrikoj JI yra, tik čia nesiviešina lotuliukas.gif ) Nu bet nesigirti negaliu...padarau ir noriu pasiviešint, lai kitų darbai MENA MANE cool.gif

Jau, kad pasigyriau... ax.gif
Atsakyti
Iš Dziugos pasiskolinau ...grandinėlę biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 08 08, 17:03)
Ne, ne taip supratai:  žodynėlio idėja yra mano, idėja mačiau tik su nuotraukomis ant sienos ir pamaniau, kad taip nuotraukos gali atrodyti ir ant dėžės viršaus. O kad užrašyti berniuko pirmus žodžius ant lentelių ir suklijuoti į dėžutės vidų yra mano sumanymas  smile.gif
Papildyta:

O kas tavo nuomone yra autorinis darbas? Ir kas yra ši krikšto dėžė?



QUOTE(Whatever? @ 2012 08 08, 16:48)
Nu ......sugalvok ka nors pati...Negi fantazijos neturi, An Angel?



Vadinasi ne taip supratau. 4u.gif Ideja superine, isimintina ir manau tikrai ne as viena ja pasinaudosiu kaip jau minejau iamzinsiu savo dukros perliukus, taip, kad daugiau nieko cia daugiau neparasysiu... O gerai tai ar blogai, as nezinau... drinks_cheers.gif
As pati pirma pradejau daryti dezutes Trollbeads papuosalams, paskui net cia Lietuvoj atsirado kitu dekoruotoju, kurios pasinaudojo mano ideja. As nepavadinciau to vagyste, ar kopijamu, tiesiog jeigu pas zmogu rankos is teisingos vietos dygsta, jis pasidaro papuosaline sau, o neperka is kito zmogaus... O del to malonu tai ar ne... Malonu jeigu padaro graziau ir kokybiskiau, kai padaro belen kaip as tiesiog nekreipiu i tai demesio...
As ziuriu tik i savo darbo tobulinima, pvz. padarau tokius priedus kuriu kiti nedaro, kol kas nedaro, bet laikui begant kopijuos ir tai... Bet ir as vietoj nestovesiu... 4u.gif
Ziuriu merginos labai sureiksminat savo darbus ir idejas, tai jeigu Jums jos tokios brangios ir Jus nenorit atkartojimu - paprasciausiai nerodykit viesumoj... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 08 rugpjūčio 2012 - 17:22
QUOTE(L.M.A. @ 2012 08 07, 13:59)
Sieloneses paskutinis sedevras kazkas tokio... na labai labai... 4u.gif
"Namų ženklai"
Lentelė vonios kambario durims


Tiesiog nuostabu, gaila , kad neturiu tokiu duru, kurios butu vertos tokio dekoro 4u.gif


Sobieskos pakaba... ir as ne velnio nesupratau, kam tokia nuostabia pakaba bjaurot kazkokiu viniliniu blynu...nors jei yra kokia nors istorija, tai gal tada ir liuks, tik ne visiems suprast...beja KRAPINE dezute labai faina 4u.gif


As cia dabar grynai is pirkejiskosios puses, kazkaip man paskutinis laikas visai ne meniskas, tai gal ne viska ir sugaudau... ax.gif
Atsakyti