Įkraunama...
Įkraunama...

Vėjaraupiai

Gali visko būti. Juk kiti persirgę būna ir nė nepajautę. Tiksliausią atsakymą duotų po kurio laiko padarytas antikūnų tyrimas.
Atsakyti
Susirgo ir mano vyresnėlis, pagal kolegų rekomendacijas iškart buvom nusprendę pirkti putas, gydytoja irgi būtent jas rekomendavo (sakė brilliantinė žaluma dabar nebenaudojama, bet jei šeima negali skirti daugiau pinigėlių, tai tada vis tiek rekomenduojama pigi alternatyva putoms - žaluma).
Niežėjimui malšinti dar duodam 2 k./d. po 0,5 tabl. Tavegyl (užtektų tik pries naktį, bet kad labai labia niežti, vaikas kiek įmanoma nesikaso, bet net verkia, kaip niežti), nežinau kuo čia dar tepti, gydytoja sake psilobalsam tiktų, bet atsiliepimuose apie jį nekokios rekomendacijos...kad padėtų.
O maudyti griežtai griežtai draudžiama, nes paprastas vanduo padeda daugintis spuogeliams ir pūslelėms, sako su kažkuo reikia maišyti, skambinsiuosi šiandien tiksliau pasiklausti, nes toks lipnumas atsirado nuo putų (tepam 2-rą dieną). Oij bjauri ta liga... doh.gif
Atsakyti
Gydytoja tikrai patvirtino, kad negalima maudyti, nes jei pažeisim puslytę, virusas išplis dar labiau visur. Sakė pakentėti, kol užsidės šašiukai ir tada prausti tik su dezinfekuojančioms priemonėm kaip kalio permanganatas ar soda.
Ir dar vis tik pirksim psilobalsam'ą niežėjimui malšinti, nes vien PoxClin putų nepakanka (vaikui labai niežti).
Atsakyti
QUOTE(eellii @ 2015 04 03, 18:39)
Gydytoja tikrai patvirtino, kad negalima maudyti, nes jei pažeisim puslytę, virusas išplis dar labiau visur. Sakė pakentėti, kol užsidės šašiukai ir tada prausti tik su dezinfekuojančioms priemonėm kaip kalio permanganatas ar soda.
Ir dar vis tik pirksim psilobalsam'ą niežėjimui malšinti, nes vien PoxClin putų nepakanka (vaikui labai niežti).

arbatmedzio nebandet? Kiek matau jūs iš Kauno, aš pirkau ąžuolyno vaistinėje gaminamą skystimuką nuo vėjaraupių. Kainavo kelis litus. Na maniškiam tai labai padėjo. Keli buvo užraudę, tai tuos fucidin tepalu patepiau kad neliktų randų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forgete: 03 balandžio 2015 - 21:27
ar buvo kuriai nors, kad 1 vaikas susirgtų ir prasirgtų, o kiti neužsikrėstų doh.gif mažoji prasirgo vos su 10 spuogų, o broliai neužsikrėtė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bandomasis2006 @ 2015 04 03, 23:08)
ar buvo kuriai nors, kad 1 vaikas susirgtų ir prasirgtų,  o kiti neužsikrėstų  doh.gif  mažoji prasirgo vos su 10 spuogų, o broliai neužsikrėtė  doh.gif

ne man, bet buvo. Mano laimei abu susirgo ta pačią dieną.
Atsakyti
Nieko nesuprantu, ar mes labai su stipriu imunitetu ar kaip, bet panasu kad dabar antroji bando sirgti vejaraupiais su keliais spuogeliais kaip ir pirma mergina. Siandien apziurejau du prie ausytes nudraskius spuogus iki kraujuko, ant kaktos prie plauku viena turim, pilvo srytyje. Ir nezinau ka begalvoti ar cia gali tikrai buti tokie lengvi vejaraupiai g.gif Ar dar yra kam taip buve?
Beje siandien kaip tik praejo dvi savaites nuo seses susirgimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lau_rike: 06 balandžio 2015 - 18:54
QUOTE(bandomasis2006 @ 2015 04 03, 22:08)
ar buvo kuriai nors, kad 1 vaikas susirgtų ir prasirgtų,  o kiti neužsikrėstų  doh.gif  mažoji prasirgo vos su 10 spuogų, o broliai neužsikrėtė  doh.gif

O Jums daktare pavirtino kad vejaraupiai, musu sako turetu buti temperatura butinas berimas galvoje, o mano pirmoji dukryte prasirgo su keliais spuogeliais ir galvoje tik viena te turejo, temperaturos nebuvo. Beto jai nebuvo niezulio. Daktarei neaisku ar mums buvo vejaraupiai, taciau darzelyje visi siuo metu serga viens po kito. Auksciau esu idejus mergytes nuotraukyciu ar pas jus buvo kazkas panasaus. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lau_rike: 06 balandžio 2015 - 19:54
Ne, arbatmedžio nebandėm...

Pas mus vidutinio sunkumo vėjaraupiai, spuogiukų apie 200-250. PoxClin vėsinamųjų putų 100ml užteko 11 kartų (nepilnai 4 dienoms). Tada turėjom Octenisept desinfekuojančio purškiklio apie pusę 50ml buteliuko, tai užteko 2 purškimams/kartams (purškiau ryte-vakare, tai 1-nai dienai), dabar jis nauju vardu Oktiseptas, bet vaistinėj šio neturėjo, tai pasiūlė Asept purškalo 100ml (jo kaina dvigubai mažesnė, o kiekis dvigubai didesnis), užteko 5 kartams. Dar pirmom dienom tarpuose tepdavom psilobalsam'u. Tai taip "nei daug, nei mažai" virš 30 Eur viskas kainavo.
O tepti briliantine žaluma ar kalio permanganate, nei mūsų gydytoja, nei viena vaistininkė nerekomendavo...tik va šiandien 10-ta diena, tai jau bandysiu pirmą kartą numaudyti, tik būtinai sakė su kalio permanganato ar sodos tirpalu (kad dezinfekuotų). Bet mums dar apie 30 proc. spuogiukų su puslytėm, tik jos tokios pakietėjusios, pradėjusios džiūti, bet dar be šašelių, tai kai sako po 10 dienų galma eiti į darželį, tai labai dar tuo abejočiau...
Atsakyti
Sveikos,
ir mes sergame jais ,daržely sakė siaučia smile.gif net nežinojau...Ketvirtadienį pastebėjau galvoj spuogą,sako vaikas- "man guzas galvoje " biggrin.gif Tai ir buvo pirmasis,ir dar du (kaklo ir petuko) .. kitą rytą keliavom pas gydytojus,jau buvo daugiau.Limfmazgis lb didelis už ausytės iškilo skaudamas,sako ,kad jie ypač suaktyvėja šiai ligai pasireiškus. Spuogų turim,bet ne milijonus.Tik tepant labai jau verkšlena.
Nenusikasęs,kartais,kaip ir mokinu jei niežti kažką-tik paglosto smile.gif
Nenorėjau žalio vaiko,ir labai jau būtų popa buvęs kai matytų užtepimus biggrin.gif tai pirkom "PoxClin" vėsinamąsias putas.Manau kad laaaabai efektyvi priemonė.Nes jei labai niežėtų,neiškęstų nesikasęs g.gif Tiesa,sergam,manau, labai lengva forma,nei tempos,nei kažko neįprasto smile.gif Na,manau tos putos padeda labai... Tikiuosi ir metukų mažylis prasirgs lengvai.. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(bandomasis2006 @ 2015 04 03, 22:08)
ar buvo kuriai nors, kad 1 vaikas susirgtų ir prasirgtų,  o kiti neužsikrėstų  doh.gif  mažoji prasirgo vos su 10 spuogų, o broliai neužsikrėtė  doh.gif

mano sesės vaikai sirgo trys,mažiausias ne biggrin.gif O ir mus į svečius pasikvietė ,kad apsikrėstumėm ir nesakė,kad serga jie doh.gif prieš pora metų.. papykau už skaigmeną ax.gif bet neapsikrėtė nei vienas mano visvien biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lau_rike @ 2015 04 06, 19:53)
O Jums daktare pavirtino kad vejaraupiai, musu sako turetu buti temperatura butinas berimas galvoje, o mano pirmoji dukryte prasirgo su keliais spuogeliais ir galvoje tik viena te turejo, temperaturos nebuvo. Beto jai nebuvo niezulio. Daktarei neaisku ar mums buvo vejaraupiai, taciau darzelyje visi siuo metu serga viens po kito. Auksciau esu idejus mergytes nuotraukyciu ar pas jus buvo kazkas panasaus. g.gif

ir pas mus siaučia jie daržely,pernai siautė,mano vaikiukas nesusirgo vėl.. o va-temperatūros nėra,kaip sveikas smile.gif Tik spuogeliai smile.gif Gydytoja sakė,kad būna taip .Kai kurie skiepina vaikus,o visvien suserga,sako,bet lengvesne forma... bet ir sunkių būna.Tai nžn ar tie skiepai jau čia padeda ar tiesiog vaikas stipresnis būna.(mes nesiskiepinę)
O šiaip labai lepus vaikas buvo,ligos ,ligoninės,nuo praeitos vasaros pagerėjo situacija..

Sėkmės sergantiems prasirgti lengviau,tinkamai tepti,prižiūrėti ir tiek smile.gif Manau,nėra labai jau baisi ta liga ,gripai baisiau smile.gif Tik erzina tas tepliojimas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamiux: 13 balandžio 2015 - 15:48
Mums labiausiai pasiteisino vėjaraupiams gydyti arbatmedžio aliejus - tepėme kai tik pradėdavo stipriau niežėti, neskiestą ant spuogų. Kadangi LABAI vaikui niežėjo maudėme vėsiu dušu su octenisan losjonu http://www.octenisep...efb1f8f9f441d48. Po maudynių papurškdavome Asept purškalu - dezinfekuoja, veikia vėsinančiai http://www.vaistine..../...5&ID=350639
Putos vėjauraupiams mums visiškai nepasiteisino - nenuėmė to niežėjimo, per 2 val visas išpurškėme.. Taip pat, nepamirškite vaikučiams duoti daugiau skysčių, nes čia juk virusas. Sunku būna kokias 3 dienas, kai būna spuogelių niežėjimo ir kylimo pikas, vėliau viskas rimsta. Tad kantrybės visoms 4u.gif
Atsakyti
susirgo vėjaraupiais vyresnėlė 5 m, tai jai tepiau tik su skysčiu nuo vėjaraupių iš ąžuolyno vaistinės, temp. nebuvo, tevagylio kartą daviau pusę tabl., bet netiko jai, silpna pasidarė ir pan.,
na ir aisq užkrėtė mažėlę, kuriai 1,8 m., tai jau šita ir temp. turėjo l. aukštą iki 39 , 4 dienas, o jau spuogų,tai devynios galybės doh.gif iš pradžių tepiau kaip ir vyresnėlei, bet už dienos nebeprisileido ir visiška nenorėjo būti tepama tuo skysčiu, taigi pirkau putas,jos mums buvo išsigelbėjimas, dukrytei patiko visai procedūra,kai jomis teptadau...taipogi naudojom kartą per dieną aerius syrupą ir nuo temp. vaistus.
gal kam pravers šita info.
Atsakyti