Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus - 4

paskutines zinutes is praeitos temos 4u.gif smile.gif
Atsakyti
nu va ir man idomu kaina tu laku ir kur pirkti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas vakaras, gal galite pasakyti ar ORLY nagų lakas Ole iš kolekcijos Viva yra koralinis ar toks labiau orandžinis? Man reikia gražaus ryškaus koralinio lako Orly būtinai.
user posted image
Atsakyti
Na negavau atsakymo apie Orly Ole tai kol kas jo neužsisakiau, bet nusipirkau Catrice Meet me at coral island, bet nelabai jis man, skystas kaip vandenėlis, 3 sluoksnius tepiau, bet vistiek čiut nago galiukas persišviečia, o be to jis toks labiau orandžinis nei koralinis.
user posted image
* foto iš interneto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 19 birželio 2012 - 16:38
Gal kokia naujesnė "Meet me at coral island" versija yra (panašiai kaip su spalva sold out for ever)? Nes aš ~prieš metus tokią pačią spalvą pirkau, bet bent jau man nepasirodė labiau oranžinė, nei koralinė, o pasidengimas irgi neblogas smile.gif Aišku, viena problema, be top coat'o trumpai laikosi. Bet taip jau su beveik visais Catrice lakais.
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2012 06 19, 19:25)
Gal kokia naujesnė "Meet me at coral island" versija yra (panašiai kaip su spalva sold out for ever)? Nes aš ~prieš metus tokią pačią spalvą pirkau, bet bent jau man nepasirodė labiau oranžinė, nei koralinė, o pasidengimas irgi neblogas smile.gif Aišku, viena problema, be top coat'o trumpai laikosi. Bet taip jau su beveik visais Catrice lakais.

tai vat jei kas patvirtins kad Orly lakas Ole yra gražiai koralinis, tai iškart griebsiu jį, nes turiu Orly laką tai jis man labai patinka tiek dengiasi gerai, tiek laiko ilgai, palyginus su kitais. O dabar taip ant koralinio patraukė kad labai labai noriu, tai vat neiškenčiau ir tą Catrice pasiėmiau, bet ai nėra brangus, sutepliosiu biggrin.gif
Atsakyti
rita7777, panašu, kad tas Orly labiau oranžinis, nes va šioje nuotraukoje kaip apelsinas atrodo smile.gif
user posted image

Gal labiau tiktu sie:
Siren (bet turbut per rausvas)
user posted image

Coquette Cutie
user posted image

Terra Cotta
user posted image

Pixy Stix
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 06 19, 19:54)
rita7777, panašu, kad tas Orly labiau oranžinis, nes va šioje nuotraukoje kaip apelsinas atrodo smile.gif

Tai va kad skirtingose foto jis vis kitaip atrodo doh.gif o tas paskutinis tai atrodo visai neblogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2012 06 19, 20:23)
Tai va kad skirtingose foto jis vis kitaip atrodo  doh.gif  o tas paskutinis tai atrodo visai neblogas  4u.gif


tai pagooglinkit (tik vaizdus įsijunkit) kiekvieną mano išvardintą, pamatysit kaip skirtingose nuotraukose atrodo ir gal išsirinksite 4u.gif
Atsakyti
mano akimis tai tik sitas yra koralu spalvos smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2012 06 19, 20:32)
tai pagooglinkit (tik vaizdus įsijunkit) kiekvieną mano išvardintą, pamatysit kaip skirtingose nuotraukose atrodo ir gal išsirinksite  4u.gif

tai vat ir sakau kad kai pagooglinu su vaizdais tai tada suprantu kad nieko nesuprantu lotuliukas.gif visos spalvos vis kitokios. Kaip sunku kai gyveni "kaime" ir neina gyvai apžiūrėt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Atkeliaujančios naujienos:

Essie 2012 ruduo
user posted image

ORLY Fired Up Fall 2012 Šitas tai turbūt visas norėčiau turėti wub.gif
user posted image

Orly Electronica Fall 2012
user posted image

Orly Naughty or Nice Holiday 2012
user posted image
user posted image

China glaze safari 2012
user posted image
Atsakyti