Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

QUOTE(nida44 @ 2012 06 20, 18:39)
Įdomu, ar kas vartojote AngioCell? Ar verta?

Naudojau puse metu. Chemoterapeute nepriestaravo. Aiskino, kad veikia kaip biologine terapija(Avastin turi panasia funkcija, bet kaip suprantu zymiai stipresne). Na, dabar mano markeris pakilo, nedaug, instrumentiniai tyrimai nieko nerodo. Gal ir uzdegimas. Palikta stebejimui, nes markeris sokineja. Tai tokia mano asmenine patirtis del AngioCell.
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 20, 17:39)
Įdomu, ar kas vartojote AngioCell? Ar verta?

Nida44, aš juo šiek tiek domejausi. Mano chemikė į mano klausimą,gal reiktų pradėti vartoti, atsakė, gali, nepakenks. Chirurgo nuomone tai tik pinigų mėtymas. Žinant mano chemikę, ji niekam neprieštarauja kas turi panašų poveikį kaip maisto produktas ir kategoriškai prieštarauja bet kokiems preparatams turintiems kokį nors gydomąjį poveikį. Tad nusprendžiau nepirkti. Be to buvau suradusi straipsnį, kuriame pristatyti naujausi tyrimai, kad preparatai slopinantys angiogenezę gali skatinti metastazių formavvimąsi, ty jei neleidžiama navikui plėstis ir maitintis auginant aplink save kraujagyslių tinklą, jis ištrūksta, pabėga į metastazes. Jei rasiu, įmesiu tą straipsnį, bet dabar staigiai nerandu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 20 birželio 2012 - 18:46
willow, gudrus kaip biesas

Kaip J.Ruolia sakė, tik neužsiliūliuokit, tai l.klastinga liga
Atsakyti
Štai čia santrauka lietuviškai. http://www.iveikliga...c...view&id=156
Atsakyti
Tik ką J. Ruolia pasakoja apie žoles, tinkančias mums, ką galima rinkti dabar: beržo lapai, ugniažolė, kol žydi, raudonieji dobilai, asiūkliai, vėdrynai.
Atsakyti
Tikrai, Willow, eksperte:) O ka esi girdejusi del Wobe Mucos? Nes ir si preparata man chemoterapeute leido vartoti. Virskinimo darbas labai apsitvarke.
Atsakyti
Vyte, Vytule, kai susirgau, tai skaitau viską, kas yra išleista, atspausdinta, ar prieinama internete. paskui kankinu gydančius gydytojus. Skaitau čia viską. O kad aš žinočiau, kaip aš tą piktąjį galiu išnaikint ....... Deja deja.
Klausinejau apie Wobe-Mugos savus daktarus, sakė užteks ir Wobenzym. Gėriau iki kol gavau timalino. Susileidau 10 ampulių, paskui chemikė kreivai sušnairavo į mano eksperimentus ir uždraudė saviveiklą chemijos metu. Kadangi dabar gaunu chemiją, apart jos, paskirtų hormonų,ranitidino bei chemikės leisto carsil nieko nevartoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 21 birželio 2012 - 09:01
QUOTE(VyteVytule @ 2012 06 21, 08:48)
Tikrai, Willow, eksperte:) O ka esi girdejusi del Wobe Mucos? Nes ir si preparata man chemoterapeute leido vartoti. Virskinimo darbas labai apsitvarke.



Man Wobenzym pataisė apetitą ir skrandžiui buvo malonus, bet jį vartojau tik prieš gydymą ir po jo.

Gerai, J.Ruolia, vadinasi, yra, neatostogauja, šuoliuosiu pas jį, jis man žadėjo dar visokio šieno. Tuoj ir taip karve pavirsiu, berupšnodama ištisai daržoves.

Atsakyti
EMILY,

jei užklysi, primenu tą vaistą nuo kosulio BERODUAL-N

dar yra VENTOLIN

Būtinai gydyk kosulį, nes jis išvargins ir taip išvargusį organizmą
Atsakyti
Dar apie cukrų. Iš Sveikas žmogus

Smegenų navikų ląstelės sugeba pasisavinti 10-15 kartų daugiau gliukozės nei normalios ląstelės ir tai skatina spartesnį piktybinių ląstelių dauginimąsi.

Be to, cukrus slopina imuninės sistemos veiklą.
Atsakyti
Sveikos,
man chemoterapeutė po gydymo liepė gerti Angiocelį. Draugė vaistininkė dar chemijos metu vis spaudė, kad jį pradėčiau naudoti, bet pagailėjau pinigų blush2.gif . Kai chemikė pasakė - pirkau ir perkuosi dabar. Brangus jis doh.gif , bet kadangi sakė, kad būtent šiuo pagrindu gaminami biologiniai vaistai, tai nusprendžiau gerti. Pradžioje tai pykino vien pasižiūrėjus į dėžutę su vaistais, dabar - praėjo.

Wobenzymą irgi gėriau. Gal dvi tas dideles bonkas išmaukiau doh.gif Chemoterapeutė neprieštaravo dėl naudojimo chemijos metu, tai praleisdavau tik tas dienas, kai visai nieko nevalgiau. Bet manyčiau - visai neblogai veikė.

Nju ir dėl cukraus. Mano galva, jeigu jau jis būtų toks baisus mums, gydytojai tikrai pasakytų griežtai nevartoti. O dabar... Man iš vis liepė valgyti chalvą, kad hemoglobiną pasikelti. Žinoma, kažkiek reikšmės vėžio gydyme maistas turi, bet neperdėkim tos reikšmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 21 birželio 2012 - 11:03
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 06 21, 10:59)
Sveikos,
man chemoterapeutė po gydymo liepė gerti Angiocelį. Draugė vaistininkė dar chemijos metu vis spaudė, kad jį pradėčiau naudoti, bet pagailėjau pinigų  blush2.gif . Kai chemikė pasakė - pirkau ir perkuosi dabar. Brangus jis  doh.gif , bet kadangi sakė, kad būtent šiuo pagrindu gaminami biologiniai vaistai, tai nusprendžiau gerti. Pradžioje tai pykino vien pasižiūrėjus į dėžutę su vaistais, dabar - praėjo.

Wobenzymą irgi gėriau. Gal dvi tas dideles bonkas išmaukiau  doh.gif Chemoterapeutė neprieštaravo dėl naudojimo chemijos metu, tai praleisdavau tik tas dienas, kai visai nieko nevalgiau. Bet manyčiau - visai neblogai veikė.

Nju ir dėl cukraus. Mano galva, jeigu jau jis būtų toks baisus mums, gydytojai tikrai pasakytų griežtai nevartoti. O dabar... Man iš vis liepė valgyti chalvą, kad hemoglobiną pasikelti. Žinoma, kažkiek reikšmės vėžio gydyme maistas turi, bet neperdėkim tos reikšmės.



Dė cukraus dar. Negaliu permesti to teksto iš Sveikas žmogus - Galvos smegenų navikai. Gyvenimas po operacijos.

Tai interviu su garsiu ir autoritetingu neurochirurgu Sauliumi Čepkumi.

Atsakyti