Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

As ir vel-pasikartojau kraujo tyrimus-vel visi zymenys normoj. Dabar kartosiuos po menesio. Jausmas puikus.
Wobe Mucos man labai sutvarke virskinima. Kaip sio preparatp atstove teige, tai ir yra pagrindine sio preparato funkcija. Tai ne gydomoji nuo vezio priemone, bet imuniteto stimuliatorius, paprastai tariant, neleidziantis toms lastelems lengvai dirbti savo darbo. O organizma igalinantis pakovoti stipriau. Kadangi vienu metu AngioCell ir WobeMucos naudoti negalima, tai dabar pavartosiu pastaraji.
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif as irgi noriu siek tiek pasisakyti del cukraus. Skaitau dabar knyga naujoji priesvezine mityba. Jos autorius yra TKTL1 geno atradejas, vezio tyrinetojas. Jis raso, kad vezio lastelems reikia didziulio kiekio gliukozes, kuri sunaudoja rauginimui ir pieno rugsties gamybai. Padedant pieno rugsciai jos slopina imunines sistemos veikla, todel gali pasklisti po visa kuna (metastazuoti) ir atsispirti spindulinei ir chemoterapijai ( istrauka is knygos). Zinokit tikrai idomi knyga, dar raso kaip atsiranda vezys, ka rekomenduoja valgyti, ka ne ir siaip visko daug. Taip pat norejau suzinoti, ar visiems atlieka kaulu patikrinima (pamirsau kaip vadinasi mediciniskai)?
Atsakyti
šiandien besišypsanti,

būk angelas, pakomentuok

RDW 16,6 (Norma 11, 6 - 13,7)
PCT 0,168 (0,2 - 0,5)
Limfocitai 14,4 (19 - 37)
Limf. (abs. sk.) 0,63 (1-4)
Neutrofilai 75,4 (50-72)

Per du mėnesius limf.abs nuo 0,67 dar pakrito iki 0,63
Atsakyti
QUOTE(Iruce30 @ 2012 06 21, 15:52)
Labas visoms 4u.gif  as irgi noriu siek tiek pasisakyti del cukraus. Skaitau dabar knyga naujoji priesvezine mityba. Jos autorius yra TKTL1 geno atradejas, vezio tyrinetojas. Jis raso, kad vezio lastelems reikia didziulio kiekio gliukozes, kuri sunaudoja rauginimui ir pieno rugsties gamybai. Padedant pieno rugsciai jos slopina imunines sistemos veikla, todel gali pasklisti po visa kuna (metastazuoti) ir atsispirti spindulinei ir chemoterapijai ( istrauka is knygos). Zinokit tikrai idomi knyga, dar raso kaip atsiranda vezys, ka rekomenduoja valgyti, ka ne ir siaip visko daug. Taip pat norejau suzinoti, ar visiems atlieka kaulu patikrinima (pamirsau kaip vadinasi mediciniskai)?



nezinau ar visiems, bet mano gydytoja sake, kad jei butu buves pazeistas nors vienas pazasties limfmazgis, sis tyrimas ,scintigrafija,butu buves reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 06 21, 09:57)
Vyte, Vytule, kai susirgau, tai skaitau viską, kas yra išleista, atspausdinta, ar prieinama internete. paskui kankinu gydančius gydytojus. Skaitau čia viską. O kad aš  žinočiau, kaip aš tą piktąjį  galiu išnaikint ....... Deja deja.
Klausinejau apie Wobe-Mugos savus daktarus, sakė užteks ir Wobenzym. Gėriau iki kol gavau timalino. Susileidau 10 ampulių, paskui chemikė kreivai sušnairavo į mano eksperimentus ir uždraudė saviveiklą chemijos metu. Kadangi dabar gaunu chemiją, apart jos, paskirtų hormonų,ranitidino bei chemikės leisto carsil nieko nevartoju.

Gydytojus ir as apipilu klausimais. Jau profesores varda ju tarpe turiu:) Per ta laika taipogi perskaiciau tiek daug, bet ir vel is naujo skaitau ir vis ka nors nauja randu.
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2012 06 21, 16:16)
As ir vel-pasikartojau kraujo tyrimus-vel visi zymenys normoj. Dabar kartosiuos po menesio. Jausmas puikus.


Džiugu girdėti. thumbup.gif Deja aš negaliu visada pasitikėti markeriu. verysad.gif Mano jie visada yra geri. Net ir tada, kai liga buvo pasiekusi piką.


Iruce30, aš irgi prieš gerą pusmetį tą knygą perskaičiau. Patiko. Labai viskas aiškiai parašyta.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 06 21, 11:59)
Sveikos,
man chemoterapeutė po gydymo liepė gerti Angiocelį. Draugė vaistininkė dar chemijos metu vis spaudė, kad jį pradėčiau naudoti, bet pagailėjau pinigų  blush2.gif . Kai chemikė pasakė - pirkau ir perkuosi dabar. Brangus jis  doh.gif , bet kadangi sakė, kad būtent šiuo pagrindu gaminami biologiniai vaistai, tai nusprendžiau gerti. Pradžioje tai pykino vien pasižiūrėjus į dėžutę su vaistais, dabar - praėjo.

Wobenzymą irgi gėriau. Gal dvi tas dideles bonkas išmaukiau  doh.gif Chemoterapeutė neprieštaravo dėl naudojimo chemijos metu, tai praleisdavau tik tas dienas, kai visai nieko nevalgiau. Bet manyčiau - visai neblogai veikė.

Nju ir dėl cukraus. Mano galva, jeigu jau jis būtų toks baisus mums, gydytojai tikrai pasakytų griežtai nevartoti. O dabar... Man iš vis liepė valgyti chalvą, kad hemoglobiną pasikelti. Žinoma, kažkiek reikšmės vėžio gydyme maistas turi, bet neperdėkim tos reikšmės.

Siandien besisypsanti, o kokia Jusu nuomone del dvieju preparatu vartojimo-AngioCell ir Wobe Mucos?
Papildyta:
QUOTE(Vitute* @ 2012 06 22, 07:35)
Džiugu girdėti. thumbup.gif  Deja aš negaliu visada pasitikėti markeriu. verysad.gif  Mano jie visada yra geri. Net ir tada, kai liga buvo pasiekusi piką.
Iruce30, aš irgi prieš gerą pusmetį tą knygą perskaičiau. Patiko. Labai viskas aiškiai parašyta.

Aisku, savijauta, turbut, pirmas rodiklis. Siuo metu jauciuosi gerai. MRT, KT, echoskopas, skrandzio endodkopija/biopsijos is 8 vietu, PET, kolonoskopija(brrrr koks baisus sis tyrimas)-irgi viskas gerai. Tai dabar dziaugiuosi tuo menesiu, ji planuoju ir toliau uzsiimu visais priesvezines prevencijos reikalais:)
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 06 21, 18:04)

RDW 16,6 (Norma   11, 6 -  13,7)
PCT 0,168 (0,2 - 0,5)
Limfocitai 14,4 (19 - 37)
Limf. (abs. sk.) 0,63  (1-4)
Neutrofilai 75,4 (50-72)

Per du mėnesius limf.abs nuo 0,67 dar pakrito iki 0,63


Sveikute,
ką aš žinau, mano galva nėra tas kraujas labai blogas. Man atrodo, turėtų būti ir anemija šiokia tokia (kiek hemoglobino?). Limfocitai krenta dėl chemijos, anemijos, spinduliavimo, hormonų vartojimo, vėžio...daug priežasčių.
PCT - o kiek trombocitų? nes irgi būdinga sumažėjusiems trombams.
neutrofių ne tiek ir daug, gali būti dėl auglio, anemijos...
Tipinis anemiškas kraujas g.gif mano galva

Šalia angiocelio vartoju wobenzymą. Jaučiuosi šiuo metu neblogai mirksiukas.gif Nemačiau, kad negalima šių dviejų vaistų kartu naudoti. Jie gi papildai. Vienas - fermentas, kitas- stabdo angiogenezę. Gal nevartoti kartu buvo turima galvoje išgerti wobenzymą ir užsigerti angoceliu lotuliukas.gif (fu kokia šlykštynė)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 22 birželio 2012 - 10:13
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2012 06 22, 11:09)
Sveikute,
ką aš žinau, mano galva nėra tas kraujas labai blogas. Man atrodo, turėtų būti ir anemija šiokia tokia (kiek hemoglobino?). Limfocitai krenta dėl chemijos, anemijos, spinduliavimo, hormonų vartojimo, vėžio...daug priežasčių.
PCT - o kiek trombocitų? nes irgi būdinga sumažėjusiems trombams.
neutrofių ne tiek ir daug, gali būti dėl auglio, anemijos...
Tipinis anemiškas kraujas  g.gif mano galva

Šalia angiocelio vartoju wobenzymą. Jaučiuosi šiuo metu neblogai  mirksiukas.gif  Nemačiau, kad negalima šių dviejų vaistų kartu naudoti. Jie gi papildai. Vienas - fermentas, kitas- stabdo angiogenezę. Gal nevartoti kartu buvo turima galvoje išgerti wobenzymą ir užsigerti angoceliu  lotuliukas.gif (fu kokia šlykštynė)

Man chemoterape aiskino, kad nereikia tiek imuniteto stimuliuoti. Todel dabar Wobe Mucos vartoti. O kokiu grafiku ir dozemis siuos du preparatus naudojate?
Atsakyti
[quote=šiandien besišypsanti,2012 06 22, 10:09]
Sveikute,
ką aš žinau, mano galva nėra tas kraujas labai blogas. Man atrodo, turėtų būti ir anemija šiokia tokia (kiek hemoglobino?). Limfocitai krenta dėl chemijos, anemijos, spinduliavimo, hormonų vartojimo, vėžio...daug priežasčių.
PCT - o kiek trombocitų? nes irgi būdinga sumažėjusiems trombams.
neutrofių ne tiek ir daug, gali būti dėl auglio, anemijos...
Tipinis anemiškas kraujas g.gif mano galva

Anemiškas tai nei, nes hemogl. 137. Geras.

Trombocitai 211 (180-320).
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 06 19, 12:24)
Šviežiuose vaisiuose ir uogose cukraus yra, tad svarbu nepadauginti

Jomajo,tikejaus ,kad tas nesiskaito,as dabar vien uogom ir gyva doh.gif

QUOTE(Viti17 @ 2012 06 19, 13:21)
Pauliukonienė - nuostabi gydytoja, kiek griežta, dėl ko gali atrodyti piktoka, bet tikra profesionalė. Tikime ir pasitikime ja, tiek aš, tiek mano ligoniukas.

Jokiu budu nesakau,kad ji bloga,viskas man joje tinka,tik neprosal butu ir gerbiamo Caso konsultacija ax.gif

QUOTE(nida44 @ 2012 06 21, 10:41)
EMILY,

jei užklysi, primenu tą vaistą nuo kosulio BERODUAL-N

dar yra VENTOLIN

Būtinai gydyk kosulį, nes jis išvargins ir taip išvargusį organizmą

Aciu nida 4u.gif ,uzsirasiau tu vaistuku pavadinima.Ventolina turiu,ne velnio negelbeja jis manes unsure.gif Dar toki Miflonide gydytoja buvo israsiusi irgi nemacija verysad.gif Jau pavargau kiekviena diena koseti iki vemimo,tai jau tapo kasdienybe.Baisu kai lauke toks priepolis uzeina,asaros bega,ziaugcioju,zmones ziuri..et.. unsure.gif
Atsakyti
Emily,

uogas galima valgyti tikrai, tokias kaip braškės, vyšnios, serbentai, visos kitos, gal tik trešnės gali būti per saldžios. Žemuogių ir mėlynių kiek įmanoma daugiau, kels hemoglobiną, reikia būtinai dabar ta proga pasinaudoti. Aš jau dabar kaupiuosi, valgau kasdien. Vaisių nevalgyti tik tų, kurie turi daug cukraus, bet vienas obuolys nepakenks, o labai gerai yra kiviai. apelsinai širdį atgaivina.

Gal dėl kosulio pabandyk šalpusnio arbatą pagerti. Yra superinė Jadvygos arbata Nr. 17, ji man bronchitą per savaitę išgydė, bet tau dabar chemija, nežinau, ar tokios sudėties galima vartoti. Pabandyk pasitarti su patikimu žmogumi.

Kai kalbėjome apie lauką, tai reiškia, kad saulėje negalima būti, bet pavėsyje po medžiais pavaikštinėti tikrai gerai. Tau kaip tik reikia pušyno oro, kad atidarytų plaučius ir bronchus, jie ventiliuotųsi, gerai ir jūros oru kvėpuoti.

Užeik pas A.Česą vis dėlto, sugalvok priežastį, pasakyk, norėčiau išgirsti jūsų nuomonę,
Atsakyti