Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema

na bent pernai kai klijavau, tai kg reikejo smile.gif sokoladiniu paprastu net daugiau, nes ju forma mazesne smile.gif jei liks, prie kavos suvalgysi smile.gif arba gali deti papuosimu i tarpus, maziau susinaudos smile.gif tarkim jei kaip eglute darai, tai viena sluoksni uzklijuoji saldainiu, tada dedi kokia girlianda ir tada vel saldainiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnutytea @ 2012 11 16, 09:46)
Sveikos, ateinu pasirodyt su savo paskutiniais darbais smile.gif

Grazu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(java @ 2012 11 15, 22:10)
kaip idomu ir grazu  smile.gif  Siandien ir as pradejau daryt su aguona saldainiais, bet.....

ne man daryt tokius dalykus, nes as suvalgau tuos saldainius  doh.gif  doh.gif  Kadangi gyvenu ne Lietuvoj, teko saldainius siustis. Pirma savo gyvenime medeli padariau pries menesi ir tik dabar prisedau daryt antra. Zinoma per ta laika vis ikisdavau ranka i saldainiu maisiuka manydama, ai tik viena suvalgysiu hihihi.gif    Buvau isitikinus, kad uzteks. Klydau...  stovi dabar mano medelis nabagelis su pliku pakausiu nebaigtas  biggrin.gif  , nes saldainius pradejau klijuot nuo apacios 
Gal esat kuri dariusi is skirtingu saldainiu? Na puse medelio vieni, kita puse kitokie saldainiai , kazin labai be rysio butu?

Dekoju smile.gif
Atsakyti
Pagaliau ir aš turėjau progą padaryti laivą
user posted image
Daugiau laivo foto rasite čia
Atsakyti
sveiki 4u.gif kadangi, manau, sioje temoje susirinkusios geriausios saldainiu zinove, tai prasau patarimo kaunieciu blush2.gif gal zinote kur galeciau isigyti kvadratiniu saldainiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiupis @ 2012 11 27, 21:16)
sveiki  4u.gif kadangi, manau, sioje temoje susirinkusios geriausios saldainiu zinove, tai  prasau patarimo kaunieciu  blush2.gif gal zinote kur galeciau isigyti kvadratiniu saldainiu  4u.gif



urmo bazes 13 sandely, ten yra didelis saldainiu pasirinkimas, kvadratiniu taip pat maciau yra smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos kruopstarankes 4u.gif , jau ilgokai skaitau jusu temute ir domiuosi siais medeliais, jau viena padariau, taip kad klausimuku turiu... smile.gif
1. Ar karsti klijai nepersigeria per saldainio popieriuka ir nepazeidzia pacio sokolado?
2. Kokio dydzio daryti ananaso pagrinda, kad apklijavus saldainiais gautusi grazus vaizdas, net neissivaizduoju kiek gali reiketi Ananasiniu saldainiu. smile.gif
3. Ir kokio dydzio naudojate pagrinda medeliui, kur saldainuku reikia apie 1.200kg ir pan...na man niekaip neuzteko...ir dvieju kg..biggrin.gif tai sakau gal jusu pasiklausiu standartinio medelio, apvalaus pagrindo dydi.. ax.gif
4. Tas pats ir su vynuoge klausimelis...
Isvaziuoju po keliu dienu i svetima sali ir noriu kartu pasiimti reikiama kieki saldainiu smile.gif Jusu pagalba labai praverstu thumbup.gif
Noriu LT saldainiu nes bus kaip dovanos..smile.gif
Atsakyti
http://idejuparkas.b...niu-eglute.html kokia gera ideja reiks pasidariti
Atsakyti
QUOTE(Mocamoca @ 2012 12 01, 20:02)
Aciu uz nuoroda,labai daug geru ideju  thumbup.gif

nera uz ka prasom
Atsakyti
sveikos saldziarankes biggrin.gif 4u.gif

seku jusu temute jau seniai...tenka karts nuo karto padaryti ir man koki saldu medeli...
stai vakar dienos darbas smile.gif
user posted image
Atsakyti
Daili eglutė thumbup.gif ir laivas thumbup.gif

Na jau Kalėdos ir pas mane...
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga 28: 03 gruodžio 2012 - 22:42
saga nuostabuuuuuuuuuuuu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
norejau paklausti kai darot medeli is triufeliniu saldainiu tai kaip su tais popieriuko virsunelemis? nukerpat? ar kaip darot? gal kokia pamokele yra? kelias perziurejau temas neradau kaip darosi, tik 1 pvz jau padaryta g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga 28 @ 2012 12 03, 23:41)
Daili eglutė  thumbup.gif ir laivas  thumbup.gif

Na jau Kalėdos ir pas mane...



Kiek grozyyybiuuu bigsmile.gif !!! O kiek vienam medeliui rafaelo saldainiu sunaudojat? Gal cia kokiu sveriamu randat,ar dezutem perkat?
Atsakyti