Įkraunama...
Įkraunama...

Saldainių medeliai 12 tema

QUOTE(Mocamoca @ 2012 12 04, 17:50)
Kiek grozyyybiuuu  bigsmile.gif !!! O kiek vienam medeliui rafaelo saldainiu sunaudojat? Gal cia kokiu sveriamu randat,ar dezutem perkat?


Ačiū. Vienam medeliui 5 dėžutės Raffaello, taigi ant kiekvieno medelio po 75 saldainiukus.
Perku dėžutėm, sveriamų nesu mačiusi.
Atsakyti
QUOTE(Saga 28 @ 2012 12 03, 23:41)

Na jau Kalėdos ir pas mane...



su tokiu kiekiu net eglutės puoštis nereikia biggrin.gif tikros Kalėdos biggrin.gif puikiai padirbėjai smile.gif
Atsakyti
Na įspūdingai atrodo tiek rafaelinių medelių, bet kokia investicija... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2012 12 05, 12:13)
su tokiu kiekiu net eglutės puoštis nereikia  biggrin.gif  tikros Kalėdos biggrin.gif  puikiai padirbėjai  smile.gif


Tai jau jo biggrin.gif, trupučiuką į taviškius pernykščius žvilgtelėjau darydama smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolagra @ 2012 12 05, 17:16)
Na įspūdingai atrodo tiek rafaelinių medelių, bet kokia investicija...  rolleyes.gif


Na investicija nemaža smile.gif 80 dežučių biggrin.gif
Atsakyti
Saga 28 - nuostabus kaledinis miškas smile.gif)! wub.gif wub.gif wub.gif
Rudeninis brendis !
Hallovynui smile.gif!
Pampersu tortukai ir saldainiu medelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **sea**: 06 gruodžio 2012 - 01:32
Wau iš Jūsų darbų jau kvepia Kalėdom newyear.gif

O aš Kalėdoms gaminau nykštuką
user posted image
Atsakyti
Super visi darbeliai. Saga, sea labai grazu! Raima, labai fainuolis nykstukas! Saunuoles.

As ateinu vis jusu darbai pasigrozeti, o saiems laiko nerandu, bet jau sakiau susikaupsiu ir sesiu savosios eilutes mazint smile.gif Kaledos, musu darbymetis smile.gif
Atsakyti
Mielosios, o gal galite pasakyti kur Kaune butu galima isigyti stai toki dalyka http://www.spalvunam...kugis-28cm.html
noriu saldainu eglute pagaminti. Gal urmo bazeje zinote kokia vietele kur tokiais geriais prekiauja, o gal rasciau senukuose? Dekoju is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Utopian @ 2012 12 07, 16:14)
Mielosios, o gal galite pasakyti kur Kaune butu galima isigyti stai toki dalyka http://www.spalvunam...kugis-28cm.html
noriu saldainu eglute pagaminti. Gal urmo bazeje zinote kokia vietele kur tokiais geriais prekiauja, o gal rasciau senukuose? Dekoju is anksto  4u.gif

As masciau is storo kartono susukt kugi,kazi laikytu g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Utopian @ 2012 12 07, 16:14)
Mielosios, o gal galite pasakyti kur Kaune butu galima isigyti stai toki dalyka http://www.spalvunam...kugis-28cm.html
noriu saldainu eglute pagaminti. Gal urmo bazeje zinote kokia vietele kur tokiais geriais prekiauja, o gal rasciau senukuose? Dekoju is anksto  4u.gif

aš tai tokius kūgius eglutėms darausi iš kartono 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raaima @ 2012 12 07, 15:31)
aš tai tokius kūgius eglutėms darausi iš kartono  4u.gif


g.gif mintis labai nebloga, bet tas kugis kartoninis lieka tusciaviduris, ar ne? O as noreciau koteli padaryti, priklijuoti kokia medine kaladele, ar net visa kota i vazona ikisti poto... tai vien del to man tas poroloninis atroso patogiau, na bet gal kaip pirmam blynui, galiu ir ant kartono pameginti.... ir visgi, jei kas zino, kur gauti, tai brukstelkit... ax.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles, visi grazus darbeliais, atsistebeti negaliu.
Ir as siais metais sugalvojau kazkada darytis. Pernai dariausi ant sampano buteliu, o siais metais norejau pabandyti pagaminti vazoneliuose.
Tik iskilo toks klausimelis kur kaune rasti tu butbulu ant kuriu klijuojat saldainius ir kur perkate tas medziagytes, net nezinau kaip vadinasi tokie sieteliai doh.gif ? Gal kokioj floristikos parduotuvej, tik kur kaune butu galima isigyti uz prieinama kaina?
Ir dar i vazona pilat gipsa? Pats kotas yra paprasta saka, ar perkat ar kaip cia? g.gif
Dali dekoratyviniu prekiu ir saldainiu jau isigijau tik truksta JUsu pagalbos kittai daliai.
Aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti