Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai, 6 tema

QUOTE(j_tina87 @ 2012 06 27, 09:25)
Siust nesiuncia, as per giminaicius perku, ir siuncia per siuntiniu firma, tai siuntimas nuo svorio prilauso, ir jokio muito mokescio tada nereikia moketi smile.gif

g.gif o kas per siutiniu firma? turi minty DPD ar UPS? ta prasme ne paprastas pastas?
Atsakyti
Oij ne ne, nei tas nei tas. Lietuviu firma Atlantic Express ( berods taip vadinas). Jei turit kas nuperka, tai prasykit kad per ta siustu, o jei is parduotuves sakotes, tai jie tikrai nesius per ja. Cia jau biznis ne ju, tai jiems jokios naudos, nes neuzdirba is to, o va kai siuncia per pasta, tada jiems pinigai...
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2012 06 17, 00:21)
Nugarele biski per marga (net man  biggrin.gif ) nebent, siuta is visai likuciu  ax.gif Noretusi vitoj staciakampiu, kazko tai apvalesnio...
O priekis labai orginalus  wub.gif Gal galima is arciau parodyti gelyte  bigsmile.gif
Na ir aisku vidus  wub.gif Saunuole 

dekui, Ju. Ju. man margumas patinka vasara, o ypac kai nugarele ne tiek daug matosi nesiojant rankine. nors sutinku, gal galejau ir nemargint taip jau biggrin.gif tiesiog knietejo isbandyt ta motyva, ir sugalvojau naudot skirtingas skiauteles. is tikro tai pradedant karpyt gabalelius sunku nuspet, kaip jie galutinaim vaizde atrodys, uztai tiap ir gaunas. o perdaryt nemegstu schmoll.gif man rankines priekis irgi per margas atrodo

gelyte siuvau, nes norejau ismegint, kaip ten su tom aplikacijom doh.gif na, kadangi skiautiniuos esu visiska naujoke, tai man rupi ivairios technikos, o igudziai menki doh.gif issirinkau per sudetinga gelyte, manau, todel nesiryzau uzlankstinet krastelius, o siuvau zigzagu unsure.gif kreivokai gavos, tiesa sakant, labai sunku man ten buvo doh.gif sugalvojau ta koteli su lapukais siut apatinej daly, ir kol nebuvo isiutas paminstinimas, kotas su ziedu graziai sutapo. o kai susiuvau visus sluoksnius, kotelis pasisilinko i viena sona unsure.gif zodziu, netobulas terbiukas isejo rolleyes.gif bet sitai vasarai man jo pakaks g.gif gelytes is arciau nenufotkinau

QUOTE(mama_gulbe @ 2012 06 20, 22:41)
zavi terbyte, tokia nuotaikingai vasariska 




dekui, mama gulbe.

mergaites, noriu klaust. as i terbele dejau magnetini uzsegima. toj atsiverciancioj daly jis laikosi tik uz pamusalo, ir jau nuo dazno segiojimo kampuciai prasitryne g.gif ten is vidaus tokia metaline plokstele uzsitvirtina jis. galvoju, turejau det papildoma medziagele is blogos pamusalo puses, arne? unsure.gif kazin kaip dabar pataisyt...pamusala ardyt butu per sudetinga, nes jis ne tik susiutas su rankine, bet dar ir krastai nusiuti siule doh.gif tikiuosi, sita vasra atlaikys terbele, o kitam kartui gal galit patart, kaip tai daroma? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2012 06 27, 15:51)
mergaites, noriu klaust. as i terbele dejau magnetini uzsegima. toj atsiverciancioj daly jis laikosi tik uz pamusalo, ir jau nuo dazno segiojimo kampuciai prasitryne g.gif  ten is vidaus tokia metaline plokstele uzsitvirtina jis. galvoju, turejau det papildoma medziagele is blogos pamusalo puses, arne? unsure.gif kazin kaip dabar pataisyt...pamusala ardyt butu per sudetinga, nes jis ne tik susiutas su rankine, bet  dar ir krastai nusiuti siule doh.gif  tikiuosi, sita vasra atlaikys terbele, o kitam kartui gal galit patart, kaip tai daroma? blush2.gif

aš dėdama tą magnetuką dedu dar medžiaginį kietą paklijavimą rolleyes.gif
o kaip pataisyt, tai gal magnetuką perdėt ant medžiagos gabalėlio ir užsiūt ant senosios vietos arba slėpt rankom siūlę, arba daryt matomą siūlę ir prisiūt siuvinka (man taip gal estetinį vaizdą darko (GAL), bet patikima ir tvirta bigsmile.gif
P.S. nepamiršk paklijuot
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 27 birželio 2012 - 17:44
QUOTE(rugsėjė @ 2012 06 27, 18:43)
aš dėdama tą magnetuką dedu dar medžiaginį kietą paklijavimą rolleyes.gif
o kaip pataisyt, tai gal magnetuką perdėt ant medžiagos gabalėlio ir užsiūt ant senosios vietos arba slėpt rankom siūlę, arba daryt matomą siūlę ir prisiūt siuvinka (man taip gal estetinį vaizdą darko (GAL), bet patikima ir tvirta bigsmile.gif
P.S. nepamiršk paklijuot

aciu rugseje 4u.gif dar jei paaiskintum issamiau, ka reiskia paklijuot ax.gif ar tai spec kokia lipni medziagele buna ar kokie termo klijai? g.gif nelabai isivaizduoju, nesu siuveja schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, as va irgi susirgau skiautiniais. Pabandziau pagalve pasiut (na pabandymui nes labai labai noriu antklodes), ir zodziu kazkaip nelygiai susiuvau kvadratelius, ta prasme, lygiai susiuvau juostas, o va juostas susiudama siek tiek pakreivinau, na zodziu kvadrateliu krastines nesutapo. Gal zinot kokiu gudrybiu, kaip lygiai lygiai padaryt? Ar tiesiog reikia praktikos? Pjausciau su rotary pjaustikliu, atrodo lyg ir lygiai...
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2012 06 28, 21:37)
dar jei paaiskintum issamiau, ka reiskia paklijuot ax.gif ar tai spec kokia lipni medziagele buna ar kokie termo klijai? g.gif nelabai isivaizduoju, nesu siuveja schmoll.gif

aiškinau apie kietą paklijavimą - tai tokia medžiaga su klijų lašeliais skirta sustandinti kai kurias siuvamas detales, nueik į audinių parduotuvę ir paklausk paklijavimo medžiagai arba flizelino paprasčiau . O paklijuot tai reiškia ant blogos audinio pusės dedi tą spec medžiagėlę - paklijavimą ar flizeliną (ta puse kur klijai) ir prilygini karštu lygintuvu. Tik tam reik atitinkamos temperatūros nesusvilint biggrin.gif (rekomenduočiau dar ir per merliuką, kad lygintuvo nesugadint)
P. S. rekomenduočiau austinį paklijavimą, tokį kaip medžiaga panaši į skystą liną ir su klijų lašiukais, man krepšiams jie labai gerai ir formą palaiko, beje tikrai pigūs tie visi paklijavimai lyginant su audiniais

QUOTE(ametista @ 2012 06 29, 10:56)
Sveikos, as va irgi susirgau skiautiniais. Pabandziau pagalve pasiut (na pabandymui nes labai labai noriu antklodes), ir  zodziu kazkaip nelygiai susiuvau kvadratelius, ta prasme, lygiai susiuvau juostas, o va juostas susiudama siek tiek pakreivinau, na zodziu kvadrateliu krastines nesutapo. Gal zinot kokiu gudrybiu, kaip lygiai lygiai padaryt? Ar tiesiog reikia praktikos? Pjausciau su rotary pjaustikliu, atrodo lyg ir lygiai...

Tam reikia idealiai lygiai susikarpyt detales ir idealiai lygiom siulėm susiųt ir viskas bigsmile.gif . O čia jau paaiškint kaip tai padaryt negaliu, čia arba gaunasi arba ne. gali daug prigadint medžiagos ir nepavyks, gali iš pirmo karto padaryt viską labai gerai. O jei noras skiautiniams yra nenuleisk rankų, juk su laiku ir su kiekvienu darbu tobulėjam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 29 birželio 2012 - 18:13
Gal kas susigyndys smile.gif
http://www.joann.com.../brand_fiskars/
Atsakyti
geros medziageliu kainos
http://www.kasiulai....-c-163_236.html
tik siandien, siaubiam bigsmile.gif , tiesiog nepadorios kainos, pacčios prašosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2012 07 11, 08:00)
geros medziageliu kainos
http://www.kasiulai....-c-163_236.html
tik siandien, siaubiam  bigsmile.gif , tiesiog nepadorios kainos, pacčios prašosi  lotuliukas.gif

kazkaip perziurejau ir niekas i aki nekrito schmoll.gif
Atsakyti
aš keletą užsisakiau, tokia kaina bus galima ir linksmam pamušaliukui krepšio panaudot.
Gyvai medžiagos daug geriau atrodo nei foto. Jau nekartą pastebėjus, kad foto šiaip sau, o kai gauni į rankas - vaizdas 100 kart geresnis.
Kartais dėlioji dėlioji nei šiaip nei taip - nesiklijuoja, paimi tą medžiagą kuri , sakykim, nekokia, o bendram vaizde super derinys gaunasi.
Mano galvai negražių medžiagų nėra, tik netinkamas derinys lotuliukas.gif
Atsakyti
taip, sutinku, bet is ju esu pirkusi viena, ir deja nuvyle ir kokybe ir spalvos ne tokios grazios kaip foto buvo verysad.gif

dabar pirkau is kitur bigsmile.gif ir esu patenkinta biggrin.gif
Atsakyti