Įkraunama...
Įkraunama...

Skiautiniai, skiautinukai, 6 tema

QUOTE(mama_gulbe @ 2012 07 12, 09:00)
taip,  sutinku, bet is ju esu pirkusi viena, ir deja nuvyle ir kokybe ir spalvos ne tokios grazios kaip foto buvo  verysad.gif

dabar pirkau is kitur  bigsmile.gif  ir esu patenkinta  biggrin.gif

Gal jau gavot siuntinuka is JAQS? As tai negaliu atsigrozet medziagytem doh.gif Istraukiu, paziuriu ir vel padedu, nu grozis nerealus, nedristu dar karpyt biggrin.gif wub.gif Beje, teko susimoket pvm, bet kaina vistiek gavosi geresne negu perkant LT, o kur dar pasirinkimo gausa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2012 07 12, 09:58)
Gal jau gavot siuntinuka is JAQS? As tai negaliu atsigrozet medziagytem doh.gif Istraukiu, paziuriu ir vel padedu, nu grozis nerealus, nedristu dar karpyt biggrin.gif  wub.gif Beje, teko susimoket pvm, bet kaina vistiek gavosi geresne negu perkant LT, o kur dar pasirinkimo gausa thumbup.gif

bigsmile.gif
taip taip gavau jau, iskart kai idejai nuoroda ir uzsisakiau doh.gif lotuliukas.gif
audinukai tikrai kokybiskesni nei visi kuries yra kasiulai .lt nes ju audiniai ne is USA smile.gif

kokybe man fantastiska ir atsiunte greitai, PVM nemokejau nes nevirsyjau sumos smile.gif tai kaina tikrai gera gavosi neskaitant kad siuntimas salyginai brangus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 07 12, 11:45)
bigsmile.gif
taip taip gavau jau, iskart kai idejai nuoroda ir uzsisakiau  doh.gif  lotuliukas.gif
audinukai tikrai kokybiskesni nei visi kuries yra kasiulai .lt nes ju audiniai ne is USA smile.gif

kokybe man fantastiska ir atsiunte greitai, PVM nemokejau nes nevirsyjau sumos smile.gif tai kaina tikrai gera gavosi neskaitant kad siuntimas salyginai brangus  thumbup.gif

thumbup.gif
Kiek issiaiskinau, tai suma neturi virsyti 75Lt. be siuntimo, visa kita apmokestinama doh.gif nebent pavyksta "praslyst" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretchene: 12 liepos 2012 - 14:29
QUOTE(gretchene @ 2012 07 12, 15:29)
thumbup.gif
Kiek issiaiskinau, tai suma neturi virsyti 75Lt. be siuntimo, visa kita apmokestinama doh.gif nebent pavyksta "praslyst" biggrin.gif

75 jai komercines paskirties
jai nekomercines, o asmeniniam naudojimui tai 160 Lt

mano suma buvo 40 $ be siuntimo, pazymejo kaip GIFT ,vadinas as praslydau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2012 07 12, 16:15)
75 jai komercines paskirties
jai nekomercines, o asmeniniam naudojimui tai 160 Lt

mano suma buvo 40 $ be siuntimo, pazymejo kaip GIFT ,vadinas as praslydau  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Pas mane lygiai taip pat, bet matyt nepasiseke doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Apmirus visai tema g.gif Ar niekas nebesiuvat? Ar tik nesirodot? g.gif

Aš atnešu mažytį darbelį, beveik net neskiautininį, tik kad pritaikiau porą skirtingų medžiagų ir dygsniavau mašina unsure.gif Reikėjo labai greitai dėkliuko IPadui į kelionę, tai jau rimtai skiautiniaut nebebuvo kada blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Labai grazus dekliukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lace @ 2012 08 01, 13:25)
Apmirus visai tema g.gif Ar niekas nebesiuvat? Ar tik nesirodot? g.gif

Aš atnešu mažytį darbelį, beveik net neskiautininį, tik kad pritaikiau porą skirtingų medžiagų ir dygsniavau mašina unsure.gif Reikėjo labai greitai dėkliuko IPadui į kelionę, tai jau rimtai skiautiniaut nebebuvo kada  blush2.gif

Labai grazus ir toks tvarkingas ir reikalingas daikciukas thumbup.gif

As irgi pasirodau, ka tik pabaigiau vaikams terbikes i darzeli. Ne visai skiautinukai, bet medziagytes pirkau skiautiniams ir beieskodama jiems ideju sugalvojau dar ir tokiu daikciuku pasiut ax.gif
user posted image
Atsakyti
wub.gif krepsiukai labai grazus ir audinukai fantastiski thumbup.gif

Atsakyti
butu smagu gera lietuviska psl rast audinuku,vienai pastoviai per brangu siustis is kasiulai.lt ,kooperuociausi prie audinuku uzsakymo g.gif nes klp pasirinkimas mazas,o p.rubuose ne kazi ka rast galima.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2012 08 03, 14:55)
butu smagu gera lietuviska psl rast audinuku,vienai pastoviai per brangu siustis is kasiulai.lt ,kooperuociausi prie audinuku uzsakymo  g.gif nes klp pasirinkimas mazas,o p.rubuose ne kazi ka rast galima.


as is cia kartais perku, greit labai atsiuncia thumbup.gif

http://www.facebook....388212254563638

pas juos nemokamas kol kas siuntimas bigsmile.gif

arba is USA bigsmile.gif bet kol kas susilaikau, reik susiut viska ka turiu prisipirkus lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mini Textilelt tikrai puikūs audinukai. Siunčiausi ir esu labai patenkinta ax.gif
Atsakyti