Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(leila10 @ 2012 06 22, 20:38)
Labas vakarelis. Ar patartumet aptepti sviestiniu pries dengiant ganasu? Kazkaip nepamenu ar reik. Dekui jei kuri atsakys  blush2.gif

Nepakenks bet kokiam dengimui mirksiukas.gif


Tortai vel kokie grazus wub.gif
Atsakyti
HELP !!!
dariau, vadinasi dabar krema grietinele+rududu... uzkaitinau ja, sudejau rududu, viskas ten istirpo susimaise, skystas toks atseit kremas. dabar vesta, bet netirsteja ne kiek...
TAI KAIP JUO SUTEPTI TORTA??? prisikaiciau, kad taip reikia daryti, ir jauciu s gavosi verysad.gif ka dabar daryt, kur deti ta sriuba verysad.gif

atsiprasau, kad rasau ne toj temoj blush2.gif

va radau interneto paltybese:

Užviriname grietinėlę, sudedame “Rududu” ir gerai gerai išmaišome, kol nebelieka gumulėlių. Atvėsiname, paliekame šaldytuve pernakt, o kitądien išplakame kaip normalią grietinėlę.

tai taip ir daryti man dabar turbut?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DykumosSniegas: 22 birželio 2012 - 21:57
QUOTE(leila10 @ 2012 06 22, 21:38)
Labas vakarelis. Ar patartumet aptepti sviestiniu pries dengiant ganasu? Kazkaip nepamenu ar reik. Dekui jei kuri atsakys  blush2.gif


nereikia sviestinio kramuko,nes ganasas juk is grietineles.....na bet jei aptepet pries tai sviestiniu tai nieko tokio...nekenks...

QUOTE(DykumosSniegas @ 2012 06 22, 21:50)
HELP !!!
dariau, vadinasi dabar krema grietinele+rududu... uzkaitinau ja, sudejau rududu, viskas ten istirpo susimaise, skystas toks atseit kremas. dabar vesta, bet netirsteja ne kiek...
TAI KAIP JUO SUTEPTI TORTA??? prisikaiciau, kad taip reikia daryti, ir jauciu s gavosi  verysad.gif ka dabar daryt, kur deti ta sriuba  verysad.gif

atsiprasau, kad rasau ne toj temoj  blush2.gif


reikia ne tik uzkaitinti,bet uzvirinti....tegul per nakty vesta,o rytoj ypilkit standiklio pokely ir isplakit,taip kaip plakat grietinele.....turetu buti viskas gerai.....
Atsakyti

Sveikutės,kepėjėlės smile.gif Nuostabių torčiukų pridėjot wub.gif

Padariau šįvakar maišą su MMG...kverbetkos nenori sustingt-paramsčiau su folija...ar sustings iki ryto???
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2012 06 22, 21:57)


Padariau šįvakar maišą su MMG...kverbetkos nenori sustingt-paramsčiau su folija...ar sustings iki ryto???


turetu sustingti.....
Atsakyti
astuftis thumbup.gif jau ta moteriskaite thumbup.gif
rabelkyte taip ir toliau 4u.gif
Olesta be priekaistu smile.gif tas vestuvinis tai labai super atrodo wub.gif

Labai aciu uz grazius zodzius anam tortukui, cia panasia tema tik su angeliuku smile.gif

linette atnesu tau dar viena su boruzem issprogusiom akim biggrin.gif visiem jos kazko kliuna biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2012 06 22, 23:05)
turetu sustingti.....

Ačiū už atsakymą smile.gif Esu dengusi maišą marcipanine mase-sustingo,stovėjo gražiai,bet pabuvo šiltame kambaryje ir kverbetkos nusileido...o iš MMG neteko dar tokių "statinių" statyti,tai kilo abejonių .

QUOTE(Nevute @ 2012 06 22, 23:06)


linette atnesu tau dar viena su boruzem issprogusiom akim  biggrin.gif visiem jos kazko kliuna  biggrin.gif



Gražūs,Nevute tavo torčiukai,vasariški tokie,mieli labai...o boružėm akytes piešk su dažais,nes tikrai krenta į akį ,nustebusios tokios,išsigandusios flirt.gif
Atsakyti
Nevute aš šitą torčiuką jamu wub.gif lotuliukas.gif o ypač boružikes lotuliukas.gif , visai ten tos akys neišsprogusios lotuliukas.gif , man jos tokios biškutį apdujusios atrodo lotuliukas.gif wub.gif wub.gif

Olesta tinklininkui tortas labai labai wub.gif , viskas aišku ,konkretu ,nereiktų nė komentaro ir taip aišku kam skirtas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2012 06 22, 21:56)

reikia ne tik uzkaitinti,bet uzvirinti....tegul per nakty vesta,o rytoj ypilkit standiklio pokely ir isplakit,taip kaip plakat grietinele.....turetu buti viskas gerai.....


aciu 4u.gif
parsinesiau is balkono, uzvirinau ir vel isnesiau stingti, paskui desiu i saldytuva, taip pat ir su sokoladiniu ganasu padariau blush2.gif
Atsakyti
nevute,super torciukai....o boruzytes ir toliau taip daryk...super jos man.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

[B]olesta
,labai grazus tortai.....
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2012 06 22, 23:12)
Gražūs,Nevute tavo torčiukai,vasariški tokie,mieli labai...o boružėm akytes piešk su dažais,nes tikrai krenta į akį ,nustebusios tokios,išsigandusios  flirt.gif


Man kazkaip jos tokios patinka, tokios psichines boruzes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevute @ 2012 06 22, 23:06)

rabelkyte taip ir toliau  4u.gif

linette atnesu tau dar viena su boruzem issprogusiom akim  biggrin.gif visiem jos kazko kliuna  biggrin.gif


Dekui uz padrasinima 4u.gif 4u.gif

boruzes kaip boruzes, bet zemuoges bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti