Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Asseni @ 2008 11 20, 13:44)
ŠOKOLADINĖ SALDAINIŲ MARSHMALLOW MASĖ SKIRTA GĖLĖMS IR TORTŲ DENGIMUI (RiMami)

receptas + komentaras

user posted image

Labas vakaras, merginos.
As cia norejau paklaust. Nezinau ,kodel,bet man ji nesigavo(labai minksta).Rodos viska dariau, pagal recepta,bet ,net ir pridejus daugiau cukraus pudros ji man lieka labai minksta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DykumosSniegas @ 2012 06 22, 23:19)
aciu  4u.gif
parsinesiau is balkono, uzvirinau ir vel isnesiau stingti, paskui desiu i saldytuva, taip pat ir su sokoladiniu ganasu padariau  blush2.gif

bezboznike lotuliukas.gif viską gerai padarei smile.gif , turėtų tortas gautis , nebent dar krūva nesklandumų iškils tongue.gif

QUOTE(Nevute @ 2012 06 22, 23:23)
Man kazkaip jos tokios patinka, tokios psichines boruzes biggrin.gif

ir nebandyk keist , man jos tokios tipo savotiškas tavo parašas wub.gif , jas pamačius iškart suprasiu , kad tavo darbas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, kažkaip labai senai pas Jus buvau, net negražu tuščiomis tai pasirodysiu, kad kažką dirbu mirksiukas.gif Mano "rūžava" savaitė biggrin.gif

Apatinis mano "Labai šokoladinis", viršutinis su persikais, apie 6 kg.

user posted image

Šitas turėjo atlaikyti ilgą kelionę į Daniją, bet vis dar nežinau ar atlaikė biggrin.gif Mano "Labai šokoladinis" 4 kg

user posted image

Šis mažos mergaitės krikštynom (tokio norėjo) su persikais ir želė, 2.6 kg
user posted image

Ną o Jūsų grožybių nekomentuosiu, nes man iki Jūsų toli, visos tos figūrėlės, spalvos ir t.t. doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
man irgi labai patinka tos boruzes su didelem akytem biggrin.gif

turtingas kavos
user posted image
varskinis su persikais
user posted image
vysninis karamelinis
user posted image
vysninis karamelinis/turtingas kavos
user posted image
ir keksiukai
user posted image
Atsakyti
Atsiprasau mergaites, kad as biski ne i tema. Bet labai ieskau kas galetu iskepti pati graziausia gimimo dienos torta, berniukui, Vilniuje. Gal kas atsilieps su kokiu pasiulymu arba rekomendacija. aciu labai visosms.

P.S. visi tortai temutej labai gazus, net neisivaizduoju kaip tokius galima padaryti 4u.gif 4u.gif 4u.gif Visoms kepejoms, fejoms.
Atsakyti
Sveikos, merginos, prikaupiau šiek tiek tortukų, tai galiu ir pasirodyti temukėje lotuliukas.gif

Jūsų tortukai nuostabūs wub.gif

"2D Kempinukas ir keksiukai":
user posted image

"Teletabiai ruošia dovanėlę":
user posted image

"Vienetukas su meškiuku Oso":
user posted image

"Mašinytės ant ketverto":
user posted image

"Lenktynės":
user posted image

Šiam kartui užteks ax.gif
Atsakyti
Migle wub.gif ale tie keksiukai,kzk nerealaus thumbup.gif
geda prisipazint blush2.gif ale megstu ir as kartais kempiniuka apsiziuret ax.gif su vaikais kartu,zinoma laugh.gif
Atsakyti
Vaaaaauuu kempiniukas kaip tikras smile.gif thumbup.gif Labai grazus tortai wub.gif
Atsakyti
Migle79, tortai nerealus, kazkokie kitokie...ziurejau ziurejau ir nusprendziau, kad del to, jog kampai ir plokstumos labai taisyklingai statmenos, labai aiskus, ryskus ir kruopstus darbelis, net sunku patiketi, kad tikri, o ne plastmasiniai, taip viskas nepriekaistinga mano akimis smile.gif
Atsakyti
[quote=Migle79,2012 06 23, 12:42]
Sveikos, merginos, prikaupiau šiek tiek tortukų, tai galiu ir pasirodyti temukėje lotuliukas.gif

Tikrai kampai atmusti nepriekaistingai wub.gif
Su vaisiais
Pasirodysiu ir as, nors niekas neatsiliepe i mano uzklausa, padariau kaip ismaniau smile.gif
[url=http://radikal.ru/F/s019.radikal.ru/i640/1206/d8/adedf181e75a.jpg.html]
user posted image[/url]Kavosuser posted imagesu braskemisuser posted image user posted image
rafaelouser posted imageMedutisuser posted imageMasinytes berniukai sake savo uzsides, tai as pasiskolinau is dukrytes del foto smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 23 birželio 2012 - 11:37
mergaites, jusu torciukai kaip is pasakos:)
Tik kokiais dazias dazote? As dazydavau Amerikolar arba Wilton, bet ziuriu dabar nauju firmu eina http://www_cake-deco...mp;limitstart=0
gal kas bandete?
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 06 22, 19:14)
Gera atmintis  bigsmile.gif taip,saldytas dedu i puoda,siek tiek vandens ,cukraus ir zelatinos idedu.Paverdu kelias minutes ir atvesinu,atsaldau,tai tada jos  buna drebutese,man skanu ir ''Miskui'' labai tinka,nes ir parduotuves maciau,kad drebutines jas deda  mirksiukas.gif

Aha stengiuosi smile.gif Einu daryti tu drebuciu ale nesupratau kiek tos zelatinos man tn deti kad neprivanociau perdaug g.gif Jeigu lapeliais tai vieno uzteks ar du deti g.gif
----------------------------------------------
Nu ir pasirodyt noriu savo sios savaites backutes Jonam smile.gif bet radical-ru kazko streikuoja Pirma karta dariau slapia beze - gavosi labai dziaugiuosi, tik as maniau ji bus slapesne biggrin.gif standoka ji toki ma gavosi
Atsakyti