Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Skubiai reikia! Kaip papuosti torta sachmatu lentos motyvu? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Visų torčiukai labai gražūs, matosi, kad daug darbo įdedama, šaunuolės smile.gif

Dėl to torčiuko su Įžegnojimo diena...keistas kažkoks, kažko trūksta užrašas kažkur pakibęs. ir apskritai tokie užrašai ant tortų keistai atrodo, krikšto dar nieko, mes įpratę, bet čia man panašu, jei būtų tortas laidotuvėms, tai negi rašytumėte JONO LAIDOTUVĖS arba LAIDOTUVIŲ DIENA smile.gif čia tik mano nuomonė, kadangi autorė norėjo kritikos, tai ir gavo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yrakaipyra: 24 birželio 2012 - 09:50
QUOTE(yrakaipyra @ 2012 06 24, 10:49)
autorė norėjo kritikos, tai ir gavo tongue.gif

aciu biggrin.gif uz nuomone smile.gif na,si svente nera laidotuves,bet gana rimtas zingsnis vaiko gyvenime,nes tai baznytine svente 4u.gif norejau data uzdeti,bet kad skaiciai neproporcingai dideli pas mane doh.gif tai,juos ir nuemiau,tdl uzrasas truputi auksciau gavosi,nei kad per viduri.
(ir man uzraso norejosi tokios pat spalvos,kaip juostele,ale tu isgauk tokia g.gif man dar per sudetinga) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaciora* @ 2012 06 24, 10:41)
Skubiai reikia! Kaip papuosti torta sachmatu lentos motyvu? 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aš esu darius šachmatų lentą, tai tokią dariau, tik viena eile suklydau, per mažai uždėjau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
rekaliuke, gal galite smulkiau kaip padaryti ja? puiki lenta wub.gif Nesu labai patyrusi, o reikia skubiai 4u.gif
butu gerai be pastiliazo, tik su sokoladu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaciora*: 24 birželio 2012 - 10:07
Snikersas 2,5 kg Išbandžiau tokį šonų puošimo būdą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 06 24, 11:08)
Snikersas 2,5 kg Išbandžiau tokį šonų puošimo būdą

virsus graziai ziurisi,o sonu bangeles kaikur netgi tiesios atrodo,noretusi kiek labiau pabangavimu ir bent viena juostele gal netgi daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 06 24, 11:08)
Snikersas 2,5 kg Išbandžiau tokį šonų puošimo būdą

Man sis sonu puosimo budas labai grazus, tik dar nelabai suprantu kaip jis padaromas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ateinu pasirodyt savo pirmasias Joniniu backutes, jau vargau doh.gif nesekmiu savaite bet kazkas gavosi ax.gif laukiu kritikos smile.gif
Rafaelo 3,3kg
user posted image

Kriausinis karamelinis 3kg
user posted image

Papildyta:
QUOTE(airius @ 2012 06 24, 14:10)
Man sis sonu puosimo budas labai grazus, tik dar nelabai suprantu kaip jis padaromas 4u.gif

Nu man irgi ziauriai grazus ale nesigauna man tie pabangavimai nors tu ka doh.gif rulioju rulioju su tuo pagaliuku ne velnio nesigarbanoja o tik kazkaip mase issidarko gal as perdaug spaudziu kam gaunasi gal paprotintumet kaip tai daryti
Atsakyti
Aciu aciu visoms 4u.gif
QUOTE(Mingailiux @ 2012 06 23, 15:55)
Nu man kokios grazios Keilos rozytes, negaliu. Jos cia is plaktos grietineles darytos? Gal ten dar kokio standiklio dedasi? ri dadsi kas nors, tai koks kiekis ant kiek? Vis tiek noriu nusipirkti normalu antgali ir padaryti tas rozytes smile.gif

Taip is plaktos grietineles. Db, kai yra karsciai dedu standiklio ir tik kartais, siaip dirbu be jo.

QUOTE(niukse @ 2012 06 23, 17:19)
Keilanu man tos rozeeees  wub.gif  wub.gif  wub.gif  viskas sakiau pastilazas eis i sona pailseti prisipirksiu trilitreka grietineles  biggrin.gif ir suksiu suksiu suksiu noriu ir as tokiu roziu moket daryt. NU SUPER  thumbup.gif
Beje kaip tuos tureklus jachtai padarei? isanksto dziovinai ar kaip kad neikristu tarp stulpeliu  g.gif

Tiek daug nepirk grietineles lotuliukas.gif nebent ant lovos suksi tiek roziu kol ismoksi biggrin.gif Nusipirk pradziai puse litro, issiplak gerai ir bandyk.
Nieko nedziovinau, pasidariau tureklus, i vidu po maza pagaliuka, patepiau vandeniu ir sukisau. Isploninau juostele. Tureklus perbrakiua teptuk usu vandeniu ir uzdejau siek tiek ant tureklu paspausdama ir viskas

Lb grazus bokalas, tokia puta apetitna biggrin.gif

QUOTE(Ispaikyta @ 2012 06 23, 20:17)
Keila, super torciukai thumbup.gif , o koks antgaliukas reikalingas tu rozyciu darymui?


mergaites daug kartu rasiau, kad pagal viska reikalingas 1M (zvaigzdute), tik gana plati, buvo pas Mingailiux berots, tik per siaura, del to rozes gavosi per smulkios. Jus paziurekit youtube kaip daro, su 1M
Nors mokant jas sukti tinka bet kuris petal antgalis

QUOTE(keno @ 2012 06 23, 20:19)
mano kreivuolis rolleyes.gif laukiu streliu  pomidorai2.gif

kur kreiva lens.gif bandziau visaip iziureti, bet nematau. Lb paprastas, grazus tortukas.

Ir rankinukas gulintis grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 06 24, 12:30)
Aciu aciu visoms 4u.gif

. Db, kai yra karsciai

pas jus karsta? hihihi.gif biski auksciau +10 doh.gif tai bent vasarele,nors stauk irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(keno @ 2012 06 24, 12:35)
pas jus karsta? hihihi.gif biski auksciau +10 doh.gif tai bent vasarele,nors stauk irnesakyk.gif

Nu tik nereikia varyti ant LT vasaros lotuliukas.gif
As gi nesakau kad pastoviai karsta, bet buvo dienu kai tikrai buvo lb karsta ir dar saule tiesiai spigino i virtuve, tai patikekit kaip karsta
Atsakyti