Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(vilkra @ 2012 07 11, 08:16)
Labas rytas,

pristatau savo ND 1.




Labas rytas. o su kokiu Jūs fotoaparatu fotografuojate? g.gif


Tai ar kas paskelbė datą šiauliečių susitikimo? biggrin.gif Ar man reikės skelbt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiklinė @ 2012 07 11, 08:30)
Labas rytas. o su kokiu Jūs fotoaparatu fotografuojate?  g.gif



Nikon Coolpix L120
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilkra: 11 liepos 2012 - 07:36
QUOTE(vilkra @ 2012 07 11, 07:16)
Labas rytas,
pristatau savo ND 1.


būčiau linkus paprašyti, kad perdarytum.

pirma, fokusas vietomis abejotinas. antra, tamsu, tarsi purvina. trečia, neestetiškai atrodo, o pas mus yra minimalios estetikos reikalavimas.

jei gali, pasiimk visiškai lygų, pvz., baltą foną, įsitikink,kad pakanka natūralios šviesos ir pakartok. ir gal ne su saldainiais, o kuo nors paprastesniu.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2012 07 11, 08:39)
būčiau linkus paprašyti, kad perdarytum.

pirma, fokusas vietomis abejotinas. antra, tamsu, tarsi purvina. trečia, neestetiškai atrodo, o pas mus yra minimalios estetikos reikalavimas.

jei gali, pasiimk visiškai lygų, pvz., baltą foną, įsitikink,kad pakanka natūralios šviesos ir pakartok. ir gal ne su saldainiais, o kuo nors paprastesniu.


OK.. Saldainių ir taip nebeliko
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 07 11, 07:43)
OK.. Saldainių ir taip nebeliko


juo labiau smile.gif norėjau siūlyt, kad suvalgytum arba pavaišintum ką nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chiquitka @ 2012 07 10, 17:58)
Pazaidimai su ilgu islaikymu:


Pirmoji tai labai graži thumbup.gif Tobulėji labai greit 4u.gif

QUOTE(neiste @ 2012 07 11, 00:16)
4u.gif

Seniausiai besirodziau. Ka manot?



Pirmasis koliažas gražus, antrajam nepatiko, kad skiriasi nuotraukų dydis 4u.gif

Dar kartą ačiū Say už pastabas, bandžiau pasitaisyti smile.gif

user posted image



Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2012 07 11, 08:47)
Pirmoji tai labai graži  thumbup.gif  Tobulėji labai greit  4u.gif
Pirmasis koliažas gražus, antrajam nepatiko, kad skiriasi nuotraukų dydis  4u.gif

Dar kartą ačiū Say už pastabas, bandžiau pasitaisyti smile.gif


man kadras pats fainas, tie kupstai fone susilieje faini ir mergina viskas ok. Bet jai is galvos kazkokie du strypai kyso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 07 11, 12:23)
man kadras pats fainas, tie kupstai fone susilieje faini ir mergina viskas ok. Bet jai is galvos kazkokie du strypai kyso  unsure.gif


Ačiū už pastabą, tikrai jų nepastebėjau, reikės nuklonuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 07 11, 06:24)
sėdėjau sėdėjau ir vistiek nesumąsčiau, kodėl blondinės pieną parduotuvėje geria.



QUOTE(robobebras @ 2012 07 11, 07:25)
haha biggrin.gif as irgi puse vakaro galvojau, taip ir nesumasciau biggrin.gif

Nu gerais pamokinsiu, tik niekam nesakykit.
Ant pakelio parašyta - PLĖŠTI ČIA.
Atsakyti
QUOTE(paluri @ 2012 07 11, 07:47)

Dar kartą ačiū Say už pastabas, bandžiau pasitaisyti smile.gif



jau geriau. gražiai liejas. man mergikės poza ir apranga nepatinka, nuimčiau auskarus, paleisčiau plaukus, pakeisčiau rūbą į vienspalvį ir ryškių - pvz., su žalia itin gražiai kontrastuoja raudona. neprašyčiau mergytės liesti gėles, bet įduočiau kokią smilgą į rankas ir laukčiau, kol ji užsimirš, kad yra fotogrfauojama ir.. spust smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dincelis @ 2012 07 10, 16:48)
Kaip tik turiu svieziai iskepta vasariska, skanu ir saldu koliaziuka... komentarai ypac laikiami!


kaip koliažas , tai ne itin. man ta kur braškės delniukuose geriausiai žiūrisi, sakyčiau wink.gif

QUOTE(neiste @ 2012 07 10, 19:46)
Seniausiai besirodziau. Ka manot?



skirtingi fotkių formatai nepatinka man

QUOTE(Dalyja @ 2012 07 10, 22:26)
Ilgesniam laikui būsiu rugpjūtį ties viduriuku kažkur. Aš turiu tave omeny ir planuoju tyliiai tave aplankyt  mirksiukas.gif


ok thumbup.gif žinai, kur mano tėvai gyvena?

QUOTE(paluri @ 2012 07 11, 07:47)
http://farm9.staticflickr.com/8152/7547960334_4f9f693078_c.jpg

man visai patinka wink.gif


Erika, o Ukmergėj jau darei mytą? žiūriu, šiaulietės ir klaipėdiškės daro, tai pamislijau, o kaip su taviškiu mytu baigėsi.

o gal kuri netoli Tauragės bazuojatės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 11 liepos 2012 - 08:22
Paluri, matau fokusą, techniškai tvarkingą kadrą.. daugiau nieko.. ką ji ten veikia? kažkoka keista poza, stovėsena... man ne unsure.gif
Atsakyti