Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2012 07 11, 12:35)
jau geriau. gražiai liejas. man mergikės poza ir apranga nepatinka, nuimčiau auskarus, paleisčiau plaukus, pakeisčiau rūbą į vienspalvį ir ryškių - pvz., su žalia itin gražiai kontrastuoja raudona. neprašyčiau mergytės liesti gėles, bet įduočiau kokią smilgą į rankas ir laukčiau, kol ji užsimirš, kad yra fotogrfauojama ir.. spust smile.gif


Dėkoju 4u.gif Prašiau, kad paleistų plaukus, bet kažkodėl nesutiko sad.gif Nežinau ar suprastų jei paprašyčiau išsiimti auskarus smile.gif Bet, tarkim, dėl nagų tai visada pasakau, kad mergaitėms nuvalytų nagų laką, nes dažniausiai jis būna apsilupęs. Dabar teks mokytis parinkti tinkamą aprangą ir spalvas blush2.gif

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2012 07 11, 13:21)
Paluri, matau fokusą, techniškai tvarkingą kadrą.. daugiau nieko.. ką ji ten veikia? kažkoka keista poza, stovėsena... man ne  unsure.gif


Bent jau techniškai tvarkinga smile.gif Su vaikais gaudau kadrus, pametu kokią nors idėją ir bandau pagauti geresnį kadrą. Vaikai tokie judrūs blush2.gif Bet, aišku, įdomus tik galutinis variantas smile.gif
Atsakyti
paluri pritariu svajonei 4u.gif ,


vilkra nd irgi neuzskaitau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DEEN* @ 2012 07 11, 11:51)

vilkra nd irgi neuzskaitau  4u.gif


Nemuškit gulinčios- aš jau supratau, kad reikia perdaryti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 07 11, 09:05)
Nu gerais pamokinsiu, tik niekam nesakykit.
Ant pakelio parašyta - PLĖŠTI ČIA.

lotuliukas.gif


Paluri, eini į priekį, atsižvelgi į komentarus, patarimus. Išmoksi visas detales sužiūrėti, pozas ir t.t.
Ši foto man pati gražiausia iš visų, kurias rodei. Teisingu keliu eini 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2012 07 11, 11:12)
Nemuškit gulinčios- aš jau supratau, kad reikia perdaryti... mirksiukas.gif

Gi žmogus norėjo labai neužskaityti biggrin.gif Nesakyk, kad raudi labai dėl to biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG.: 11 liepos 2012 - 12:48
QUOTE(DEEN* @ 2012 07 11, 15:21)
paluri pritariu svajonei  4u.gif ,


Ačiū už balionėlį mirksiukas.gif

QUOTE(Yvette @ 2012 07 11, 15:54)
lotuliukas.gif
Paluri, eini į priekį, atsižvelgi į komentarus, patarimus. Išmoksi visas detales sužiūrėti, pozas ir t.t.
Ši foto man pati gražiausia iš visų, kurias rodei. Teisingu keliu eini  4u.gif


Labai malonu iš tavęs tai išgirsti 4u.gif 3-4 mėnesius turbūt stovėjau vietoje, dabar bandau judėti toliau.
Panašu, kad atėjau į stadiją, kai viskas ką fotografuoju yra negražu sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gal atsirastų norinčių Rugpjūčio 11 d. Meškuičių bažnyčioje (Šiaulių raj.) pafotografuoti krikštynas? Krikštynos kuklios, tad išlaidauti labai nesinori, tačiau norėtųsi turėti gražių prisiminimų. Žinoma už paslaugas atsilyginčiau thumbup.gif Jei atsirastų norinčių, mestelkite man a.ž. mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rG. @ 2012 07 11, 13:47)
Gi žmogus norėjo labai neužskaityti biggrin.gif Nesakyk, kad raudi labai dėl to  biggrin.gif


Nea.. Neturiu įpročio viešai raudoti ir viešai išsirenginėti...
Atsakyti
vilkra, perdaryk. smile.gif

chiquitka, nesu peizazu fotografiju myletoja, bet taviskiai labai "skaniai" ziurisi. smile.gif


As bandau pazadinti save is letargo miego. Labai mazai fotografuoju paskutiniu metu. Jauciuosi uzstrigusi tame paciame "lygyje". Jauniausia sesuo (karta jau rodyta) ir ...

Corpse Bride

user posted image

user posted image

Kaip visa laika. Flickre daugiau. http://www.flickr.co...s/55321582@N05/
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2012 07 11, 14:08)
Corpse Bride

Kaip visa laika. Flickre daugiau. http://www.flickr.co...s/55321582@N05/

Nu koks išraiškingas modelis (ten kur rašei, kad tau patinka, nors kokybė nelabai, tai oi, fainai gi nu), va ir pasiruošimas matosi, kadravimas kai kur labai patinka, na, bet tas apdirbimas... Man viską juodai sugadina. Blizga, pamėlę, o jau wb... Kai kur labai persistengta su ninja ar kuo tai identišku... Ir labai gaila, nes tikrai yra kadrų, kurie patinka...

Gal kas ką kito pasakys, o man va šitaip. Manau, kad savanoriškai gadini savo darbus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rG. @ 2012 07 11, 15:52)
Nu koks išraiškingas modelis (ten kur rašei, kad tau patinka, nors kokybė nelabai, tai oi, fainai gi  nu), va ir pasiruošimas matosi, kadravimas kai kur labai patinka, na, bet tas apdirbimas... Man viską juodai sugadina. Blizga, pamėlę, o jau wb... Kai kur labai persistengta su ninja ar kuo tai identišku...  Ir labai gaila, nes tikrai yra kadrų, kurie patinka...

Gal kas ką kito pasakys, o man va šitaip. Manau, kad savanoriškai gadini savo darbus biggrin.gif

Su apdirbimu ir sunkiausia. VISADA!!! Jeigu minimaliai pakontrastinus, pasarpinus, siek tiek spalvas pakoregavus visiskai nesiziuri. Neperteikia jokio jausmo. Eilines foto ir tiek. Todel ir zaidziu su sluoksniais, veido "smeklinimu", kad kiek nors privest prie tos Corpse Bride. doh.gif Nu sunku tai nerealiai. Nezinau kaip isukdyti ta jausma apdirbimui, rasti riba... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2012 07 11, 15:01)
Jeigu minimaliai pakontrastinus, pasarpinus, siek tiek spalvas pakoregavus visiskai nesiziuri. Neperteikia jokio jausmo. Eilines foto ir tiek.

Šviesa tau padės ax.gif Bet kokią dramą sukurt galima. Tik sunku, čia tai faktas ...
Atsakyti