Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ruošiate mišinuką naktį?

Mamytes, norejau jusu pasiteiraut, nuo kada jus pradejot primaitinti? Kaip manot, ar mums jau galima? blink.gif Nes jau mano maziukas pradejo kas 45 min. - 1 val. noreti papuko. Diena dar tiek to, bet nakti... doh.gif
Atsakyti
Kad vaikiukas daznai valgo MP, nereiskia, kad ji reikia primaitinti. Gal jis mazai istraukia, nes pavargsta. Ir todel greitai uzsinori vel. Kai pieno truksta, tada primaitint galima, bet tu gal pabandyk nusitraukti ir paziureti kiek jo yra.
As primaitint pradejau, kai akivaizdziai truko pieno, dukra isikasdavo speneli ir tampydavo...paleidzia, ir vel bando traukti...vel supyksta. Po to isvis neima kruties...vargom kol pabandziau primaitinti.
Ir primaitint, kai reikia geriausia pradeti dienos metu, o nakti duoti kruti. Tavo lelius dar mazytis...svarbiausia kantrybes ir noro. rolleyes.gif Na nebent tikrai nera pienelio... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Caffe: 10 gegužės 2006 - 07:10
apsisarvuok kantrybe ir duok kiek jis nori dar labai mazytis vaikutis ir pieno gamyba nesusinormalizavusi ,gerk dauk skysciu ir nepanikuok 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Gerbiamosios,prasau jusu patarimo!Kaip ruosiate misinuka nakciai?Kadangi mano

mazoji keliasi 3,o kartais ir dazniau nakti atsigerti,ar pavalgyti,tai as jau pries

nakti pasidarau 2butelius misinio ir 1b.arbatos.Bet vat atsirado broblema kaip juos

islaikyti siltus.Kol vasara buvo,tai duodavau gerimukus kambario temperaturos,o

dabar kai namuose labai salta pasidare,tai bijau,kad gerklytes nepersaltu,tai jau

kelinta naktis palieku visa nakti ijunkta buteliuku sildytuva su buteliuku,kad kai ji

staigiai issinores gerti galeciau iskart duoti.O kaip jus darot?Negaleciau nakti keltis

ir ruosti misinuka del 2priezasciu:
1)visai neissimiegociau,juolab ,kad ir taip labai mazai miegu...
2)nespeciau jo paruosti,nes ji labai staigiai prabunda ir pradeda verkti-rekti,tai nenoriu jos rekdyti verysad.gif
Na o kaip jus darote? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
hm... g.gif
1. nemanau, kad gerai paruosti misinuka ir ji sildyta duoti. juk misinukai yra naudojami tik svieziai padaryti.
2. o arbata bent jau nesaldinta duodi, tikiuos? nes jei saldinta, tai kenkia dantukams (jei ju turit, aisku)

Atsakyti
Mano zuikis irgi dažnai keliasi naktį valgyti.Tai aš jau prabundu kai jis pradeda zirzti,duodu jam soskį ir per tą laiką pasiruošiu mišinuką.Jau būnu į buteliuką prisipylus vandenuko kiek reikia ir į indelį,nuo tyrelės,įsibėrus mišinuko miltelių.Tada greitai sumaišau ir jei dar neverkia tai pašildau.Bet jeigu įsižliumba tai duodu kambario temperatūros ir nieko neatsitinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 10 17, 21:29)
hm...  g.gif
1. nemanau, kad gerai paruosti misinuka ir ji sildyta duoti. juk misinukai yra naudojami tik svieziai padaryti.
2. o arbata bent jau nesaldinta duodi, tikiuos? nes jei saldinta, tai kenkia dantukams (jei ju turit, aisku)
Ammm...Na ta arbatele Hippo ax.gif Zinau,kad negerai ,bet man daktare liepe kelis maitinimus,pakeisti ja ,nes ir taip mergyte dabar apie 11kg sveria...O vandenuko ji negeria.
Atsakyti
o ar ne geriau būtų laikyt šaldytuve,o jau prireikus pašildyt? ax.gif Arba pabandyk laikyti termosiuke g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitah @ 2006 10 17, 22:07)
Ammm...Na ta arbatele Hippo ax.gif Zinau,kad negerai ,bet man daktare liepe kelis maitinimus,pakeisti ja ,nes ir taip mergyte dabar apie 11kg sveria...O vandenuko ji negeria.


o taip tik hippo arbateles yra labai saldzios. verciau pabandyk paprastos arbateles be cukraus. pvz as saviskei duodu ramuneliu siektiek. nestiprios. ir nesaldinu. geria labai skaniai.
juk ir tie patys misinukai saldoki siek tiek. o dar sakai,kad tavo dukryte svorio nemazai turi.
Atsakyti
As darydavau taip:
termose visada turedavau silto virinto vandens, o atskirai puodelyje kambario temperaturos virinto vandens. Kai maziukas pabusdavo, greit sumaisau vandenuka iki reikiamos temperaturos, idedu milteliu ir misinukas paruostas.
Maniskis tai keldavosi tiksliai 6 ryto, tai as budavo jei anksciau pabusdavau, paruosdavau buteliuka, ir pas save po kaldra siltai palaikydavau bigsmile.gif
Atsakyti
Nakciai visada turedavau virinto vandens, kai vaikai nubusdavo-vandeni keliolika sekundziu pasildydavau mikrobangej, idedavau miltuku, suplakdavau ir duodavau vaikui. Per puse minutes vaikas nespedavo isirekti, nes pries rekiant jau isgirsdavau ji puksiant biggrin.gif
Arbatele pasiruosdavau is vakaro ir paguldydavau ant radiatoriaus, tai ji visa diena/nakti buna silta. Asmeniskai as vaikams duodavau arbatas, pienuka, koseles saldintas cukrumi. Manau, kad del dantuku gedimo yra daugiau isitikinimas, nei reali gresme. Tai priklauso nuo paveldimumo, o ne nuo suvartoto cukraus kiekio vaikysteje tongue.gif
Atsakyti