Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ruošiate mišinuką naktį?

QUOTE(ryyd @ 2006 10 20, 19:40)
o tai negi neiseina isdalinti paros normos taip, kad pavalgytu diena??? 7-iu menesiu, manau, jau imanoma... nors gal kaip kuris, juk visi leliai skirtingi. tik man neisivaizduojamas dalykas nakti keltis maitint...
Nemanau,kad taip iseitu,kai buvo mazute valge,kas 3 valandas,dabar ir beveik tas pats diena dar reciau netgi valgo,o va nakti tai keliojasi pastoviai blink.gif Tikejausi,kad tai susitvarkys kai prades kieta maista valgyti,bet vat gi niekaip negaliu isiulyti jo g.gif
Atsakyti
mano mažylė keliasi naktį 2-3 kartus,bet aš visada keliuosi ir padarau šviežią mišinuką,niekada neduodu pastovėjusio.
Atsakyti
o kiek jau laiko primaitini kitu maistu? nes maniske , tai tik po poros menesiu nuo primaitinimo pradzios pradejo valgyti, nes ankstesni valgyma ragavimu pavadinciau, vistiek reikedavo misinuko po jo.
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2006 10 22, 12:09)
o kiek jau laiko primaitini kitu maistu? nes maniske , tai tik po poros menesiu nuo primaitinimo pradzios pradejo  valgyti, nes ankstesni valgyma ragavimu pavadinciau, vistiek reikedavo misinuko po jo.

Aš primaitinti pradėjau nuo 4 mėn,ir mano nuostabai valgė be jokių tampymuisi.Labai jau patika daržovienė thumbup.gif .Bet kai pavalgo košės,tai mišinį ne visada po to geria,o buna,kad suvalgo košytę ir dar mišinuko pageria mirksiukas.gif
Atsakyti
na nesuprantamas man dalykas... sakau, kai man atsibodo kelinetis naktimis padidinau dienines maisto porcijas ir viskas susitvarke. nes, as taip manau, kad jeigu vaikui truksta maisto per diena, tai nakti buna alkanas ir keliasi valgyti. zinoma sitos savo teorijos netaikiau pirmus menesius, kai keldavosi kas 3-4val.
o misinuko duodavau po koses valgymo, kol suvalgydavo ne pilna porcija, t.y. 200g.
dabar misinuko atsigeria ryte200ml ir dar viena karta diena tiek pat.
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2006 10 17, 23:41)
o ar ne geriau būtų laikyt šaldytuve,o jau prireikus pašildyt? ax.gif  Arba pabandyk laikyti termosiuke g.gif

As kartais taip darau,jeigu mano mazyle nesuvalgo misinuko,aisku jeigu nebunu jo sildziusi,tai idedum i saldytuva o poto ji pasildau.O seip as nakciai prisipilu pilna arbatinuka vandens kad ilgiau palaikytu siluma ir paskui tik gaminu misinuka.Aisku tapati gali daryti ir su termusu.O jei laikysi saldytuve tai nemanau kad bus labai blogai,svarbu kad jis nebutu sildytas,nes antra karta to paties sildyti negalima,o saldytuve laikyti galima24val.
Bet geriau visada gaminti sviezu!!!
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2006 10 22, 12:09)
o kiek jau laiko primaitini kitu maistu? nes maniske , tai tik po poros menesiu nuo primaitinimo pradzios pradejo  valgyti, nes ankstesni valgyma ragavimu pavadinciau, vistiek reikedavo misinuko po jo.
Primaitinti pradejau gana anksti nuo 4men.,bet pabandydavau nevalgo ir atidedau ,po kiek laiko vel bandydavau smile.gif O jau rimtai uzsiemiau kai jai suejo 6men.Siek tiek jau nerimauju,pora sauksteliu ir viskas...Na iki 8men.tikiuosi jau prades valgyti g.gif
Atsakyti
As tai termosiuke silto vandens turiu nakciai ir kai reikia greit paruosiu.Kazkaip nesinori laikyt paruosta misinuka essen.gif
Atsakyti
O as
darau taip. Ipilu i termosa karsta virinta vandeni, ir nakti kai mazoji pradeda niurzget, einu i virtuve ipilu vandens is termuso ir dar bunu isipylus i pupdeli salto virinto vandens, sumaisau ta vandeni su karstu is termoso, idedu miltelius ir viskas. Kartais bunu kad ateinu o ji vel miega, tai idedu i termusa ir kai vel prabunda misinelis dar buna siltas. Nors tuose vaikiskuose termosuose ilgai siluma neisbuna. Na gal as netoki nusipirkus?
Atsakyti
Maniskis irgi valgo kelis kartus nakti.As dar truputi maitinu pati ,bet buna,kad neuztenka.Tad jau bunu termuse pasiruosus karsto vandens,o i buteliuka jau sudejus miltukus,belieka uzpilt ir istacius i salta vandeni atvesint.O tai kad visa nakti laikai sildytuve labai negerai,nes silumoj greiciau genda maistas doh.gif Kai auginau pirma dukryte taip pat laikiau per nakti sildytuve ir surugo doh.gif ,gerai,kad ta syk sugalvojau paragaut tuomet supratau,kad taip negalima laikyt maistelio schmoll.gif Jau 2dienos,kaip pradejau pati virti klijuka aviziniu dribsniu.Tai sianakt vaikutis ne karto nepabudo,tik as pati puse 4 atsibudau ir pamaitinau,nes krutys buvo pilnos. biggrin.gif Galvoju,kad naturalus maistas geriau,nei ta sintetika,o ir diena reciau bevalgo rolleyes.gif Matysim,ar ir sia nakti taip gerai miegos. rolleyes.gif
Atsakyti
mano maze per makti keliasi kas 3val.tai as pasidarau vandenuko i termosa tinkamos temperaturos,ir kaip tik uzsimano valgyt padarau silta maistuka jokiu problemu nera,ir taip dienos metu darau.
Atsakyti
QUOTE(liauryte @ 2006 11 03, 20:48)
O as
darau taip. Ipilu i termosa karsta virinta vandeni, ir nakti kai mazoji pradeda niurzget, einu i virtuve ipilu vandens is termuso ir dar bunu isipylus i pupdeli salto virinto vandens, sumaisau ta vandeni su karstu is termoso, idedu miltelius ir viskas. Kartais bunu kad ateinu o ji vel miega, tai idedu i termusa ir kai vel prabunda misinelis dar buna siltas. Nors tuose vaikiskuose termosuose ilgai siluma neisbuna. Na gal as netoki nusipirkus?

Tikrai ne toki, nes as irgi buvau nusipirkus is kazkurio prekybos centro termosa, laikydavo 2 val. maximum. Paskui man sesuo nupirko Avent termosa, ten telpa 2 buteliukai. Super thumbup.gif Siltas misinukas islieka 6 val.
Maniske keliasi valgyti nakti viena karta ~ 4val. Tai as is termoso istraukiu buteliuka ir miegodama pamaitinu.
Atsakyti