Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė nėštumo metu

Sveikos visos!!!
Man pienlige buvo labai opi problema apie 6 men pries kokius 1.5 metus. Isleidau aibe pinigeliu visokiems vaistams... Kol nesutikau viena sesute ir ji man tiesiog pasake ka reikia daryti - rezultatas neitiketinas... pienliges neturiu jau 1.5 metus ir jau kiap 6 men. nescia, bet phu phu... jos dar nesimato pas mane...
Ogi i pagalba atejo paprastas dalykas ka kiekviena seimininke turi virtuveja - actas. Paparastas be jokiu priedu baltasis (bespalvis) actas.
Reikia zinoti ir laikytis naudojimo instrukcijos: vienam litrui vandens isipilti tik vos ant butelio kamstelio dugno acto. Svarbu: tureti sau inda kurio niekas daugiau nenaudotu, o tik jus ir naudoti tik plaunant intymia vieta - lytinius organus ir tik PAVIRSIU. Negalima plauti maksties vidaus!!!
Visada pravartu ta indeli (geriau su dangteliu) laikyti vonioje ir maza buteliuka su actu.
Dar labai zinotina: kai plaunate intymia vieta neliesti "siknos". Jei paliesite butinai gerai nusiplauti rankas siuo tirpalu ir tada toliau plauti su naujai pasidarytu tirpalu. Gerausia naudoti si tirpala - vandeni taip, kai sauja naudoji vandens, kad jis nepapultu atgl i jusu indeli.
TA TIRPALA NAUDOKITE KAI JAUCIATE BENT MENKIAUSIA NEMALONUMA TARPKOJYJE. GALITE NAUDOTI KIEK NORITE DIENOJE - VIENA, DU, TRIS KARTUS.
Svarbu kad intymia vieta niekad neplauTUMET muilu (nekalbu apie kvapuosius, net paprastu ar tai vaikisku - NENAUDOKITE intymiai vietai plauti). Taip pat atsisakykite duso zeles bet kokios, jei naudojate, tai taip kad neliestumete intymu vietu. Negulekite vonioje, ypac tokioje kur daug drusku pripilate ir vonios burbulu prileidziate.
Kelnaites: atsisakykite bet kokiu stringu, naudokite 100% medvilnines, geriausiai nedazytas baltas. Geriau plauti rankomis su ukisku muilu ir gerai perskalauti drungnu vandeniu. Nenesiokite labai aptemtu dzinsu - geriau trupuciuka laisvesni ar tai medvilnines kelnes, o geriausia sukneles, sijonai
Sumazinkite saldumynu naudojima, o tuo paciu ir vyno naudojima.
Valgykite jogurtus, kefyra, rupia duona ir t.t.
SEKMES, jei laikysites visu instrukciju jums tikrai pades, bet labai idemei perskaitykite instrukcijas!!!
Atsakyti
o Dievulėliau, kiek čia draudimų, kaip dietoje kokioje biggrin.gif
Atsakyti
Del pienliges po lytiniu santykiu.
Moterims kurios turi ta problema gerai acto tirpaliuku (kaip ji pasidaryti pamineta auksciau) nusiplauti pries ir po lytiniu santykiu. o kad jusu vyras , draugas pries lytinius santykius savo drauguzi jei nusiplove muilu ar duso zele, kad ji po to gerai nuplautu vandeniu, kad neliktu muilo ar tai duso zeles nei pedsaku...
g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurisimo @ 2009 01 14, 15:27)
man dabar klausimas iškilo, o jei tamponą jogurte palaikius kelias valandas, argi jis neišbrinksta, kaip paskui jį beįsidėti ? ir iš vis iš kur tu pati sužinojai apie tai ? čia šiaip iš draugių ar visdėlto kokia med. sesute pasiūlė ?


hm, matyt vistik nelabai aiškiai išsireiškiau g.gif lotuliukas.gif Ta prasme, pamerki tamponą į jogurtą, iš karto ištrauki ir įsidedi. Ir tada įsidėjus palaikai kelias valandas. Šiaip šitas patarimas yra liaudies išmintis, t.y. atkeliavo iš SM archyvuose rastų patarimų ir atsiliepimų. Nes kai jau nebeapsikenčiau tos zarazos ir vaistai jau jokie nebepadėjo - tai sąžiningai perskaičiau VISKĄ, ką buvo galima rasti SM šia tema. Ir tada iš nevilties išbandžiau, nes nusprendžiau,akd jau toks dalykas, jei ir nepadės, tai tikrai negali ir pakenkti ax.gif
Atsakyti
Na nezinau ar cia tampona galima laikyti... g.gif
Man medc.sesute aiskiai buvo pasakius : svirksto pagalba (be adatos!) praplauti smile.gif
Atsakyti
o as per visa nestuma negalejau pienliges issigydyt, ir zvakutes naudojau ir visokias liaudiskas priemones, o po gimdymo ji pati ta pacia diena dingo thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(graziukas @ 2009 01 14, 17:50)
Del pienliges po lytiniu santykiu.
Moterims kurios turi ta problema gerai acto tirpaliuku (kaip ji pasidaryti pamineta auksciau) nusiplauti pries ir po lytiniu santykiu. o kad jusu vyras , draugas pries lytinius santykius savo drauguzi jei nusiplove muilu ar duso zele, kad ji po to gerai nuplautu vandeniu, kad neliktu muilo ar tai duso zeles nei pedsaku...
g.gif  g.gif


vyrui irgi reiketu suduot tabletuke priesgrybeline, o tai buna, moteris issigydo jau atrodo, o vel lieka pas vyra, tai taip vienas nuo kito nesibaigianciu ratu
Atsakyti

Papildyta:
vyrui irgi reiketu suduot tabletuke priesgrybeline, o tai buna, moteris issigydo jau atrodo, o vel lieka pas vyra, tai taip vienas nuo kito nesibaigianciu ratu
[/quote]

Jo sutinku, bet kai moteris ir vyras gydosi menesi ar tai du - ir vis ta pati problema. Tada jau imuniteto stiprumo klausimas moters organizme.
Nes pienlige - liaudiskai grybeline. Sio grybelio poru yra daug aplinkoje... Apie 80% moteru turi to grybelio poru intymioje vietoje, tik kai susidaro salygos - isssibalansuoja Ph, jis pradeda dauginti ir atsiranda liga - pienlige. Reikia stiprint organizmo imuniteta ir bent sau dar susiradau viena buda kaip sios ligos isvengti ir man asmeniskai labai padeda smile.gif
Jei dar kam pade - puiku...
Atsakyti
Dariausi bendrą tepinėlį. Gal kam įdomu bus.
Esu 11 sav. nestuke.gif

Tai mano rezultatai tokie:
uretra cervix rectum (vaginas)

Gonokokai nėra nėra nėra
Leukocitai 2-3 40-50 20-28
Epitelis daug daug daug
Mikroflora (negaliu perskaityti, kažkas panašaus į 1g+)
Trichomonos:
naktyviniame prep. nėra nėra nėra
dažytame prep. nėra nėra nėra
Grybai nėra nėra rasta
Gardnerellos nėra nėra nėra

Tai gyd. pasakė, kad gerai kad nėra gonokokų, trichomonų, gardnerellų.
Makštyje rastas grybelis (pienligė).
Sakė, kad per daug leukocitų, t.y. uždegimas verysad.gif
Patarė naudoti man Lomexin 3 žvakutės po 200mg kiekvieną vakarą, o vyrui naudoti Lomexin kremą (nors jis neturi jokių simptomų). Apsiplauti su medetku arbata.
Sakė kai išsigydysiu pienligę tai ir leukocitai turėtų sumažėti.

Labai jaudinosi dėl vaikelio. Gal kas žino ar tie leukocitai visada padidėja kai yra pienligė. Gasdina jie mane....

Atsakyti
Ar kam buvo panaši situaciją? gal dar gydytoja turėtų man skirti tyrimus dėl tų leukocitų? kaip Jūs gydė?
Atsakyti
QUOTE(violeta_151 @ 2009 02 10, 16:38)
Ar kam buvo panaši situaciją?  gal dar gydytoja turėtų man skirti tyrimus dėl tų leukocitų?  kaip Jūs gydė?


Jokiu papildomu tyrimu tikrai nereikia, nes padidejes leukocitu kiekis tik rodo kad yra kazkokia infekcija. Ja issigydzius sumazeja ir leukocitu kiekis....
Atsakyti
Dėkui *ruta* 4u.gif
gal be reikalo panikuoju... bet jaudinuos dėl savo vaikelio, noriu kad jam būtų viskas thumbup.gif

sunaudojau jau 2 Lomexin žvakutes, bet kažkaip nejaučiu pagerėjimo unsure.gif
Atsakyti
man ir iki nėštumo ir jo metu kartodavosi pienligė doh.gif š tos žvakutės ir visa kita. va pagimdžius dar nė kartą nebuvo, nes akušerė per nėštukių kursus puikų int. higienos prausiklį pasiūlė thumbup.gif
Atsakyti