Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

QUOTE(Tinka @ 2013 05 09, 10:20)
musu pajurys. bet nu vel, pernai, kadangi maziukas tik tik isperetas buvo, vaziavom. isleidom kruva pinigu, susalom, apsirgom ir nesupratom, ko mes ten grudomes.




drinks_cheers.gif as todel pernai skrisdama i BG vos vos nestuke.gif ir nusprendziau, kad ir kitais metais jau su 2.gif skrisim , nes ir prie musu juros ir i BG lektuvu visa kelione uzima ~ 4 val. Bent jau oras tikrai bus geresnis thumbup.gif ir vanduo siltas vacation4.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2013 05 14, 09:25)
gal pamenat, ar Bulgarijoj būna pirkti gražių skarų? g.gif
Papildyta:
šilkinių ar šiaip plonų, ne vilnonių.


Albenoje pernai tikrai buvo 4u.gif
Atsakyti
Kiek iš forumo supratau, tai Bulgarijoje Juodoji jūra būna iš karto negili, kaip ir mūsų Baltija g.gif
Atsakyti
O galit kas nors apie St. Konstantin & Elena papasakoti?
Ziurineju viesbuti Dolphin Marina, labai patinka, ir vaikams veiklos sociai ir kaina padori. Bet tas kurortas taip nuosaly. Tai realiai vakare jau niekur neiseisi?
Atsakyti
QUOTE(Amiala @ 2013 05 15, 18:17)
Kiek iš forumo supratau, tai Bulgarijoje Juodoji jūra būna iš karto negili, kaip ir mūsų Baltija g.gif



Priklauso nuo kurorto.
Vienur tikrai seklus įbridimas, kitur staigiai gilėja, vienur ramus vanduo, kitur toks banguotas, kad rašo, su vaiku neįmanoma maudytis (sėdėjo baseinuose).
Atsakyti
QUOTE(neriba @ 2013 05 15, 21:28)
O galit kas nors apie St. Konstantin & Elena papasakoti?
Ziurineju viesbuti Dolphin Marina, labai patinka, ir vaikams veiklos sociai ir kaina padori. Bet tas kurortas taip nuosaly. Tai realiai vakare jau niekur neiseisi?


Siais metais pasirinkau si kurorta mirksiukas.gif ir butent si viesbuti thumbup.gif
Is pradziu norejau i Rubina, nes arciau juros, bet musu tur.agente atkalbejo, nes jis senas" tarybininiu laiku sanatorija" o jos drauge pernai buvo Dolphin Marinoje, jai labai patiko. Tik zinau, kad salia didelis parkas, kur galima pasivaiksciuoti ax.gif man su 6.5 men 2.gif tai buvo aktualu thumbup.gif nors man pasirode, kad miestelis labai grazus blush2.gif kiek skaiciau atsiliepimu, kadangi viesbutis priklauso Grand Varna kompleksui, teritoja didele ir nemazai veiklos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 16 gegužės 2013 - 08:25
QUOTE(flight @ 2013 05 09, 12:19)
Pritarčiau Muminukui - vaikai vaikams nelygu, bet kelionė tikrai ilga, ne iš lengvųjų.  O mes važiuosim su dviem vaikais ir trečiu -pakeliui, tai irgi nežinau kaip čia bus, gal pusė išsvajotų maršrutų nuplauks smile.gif  Stosim Vengrijoj vienai dienai, tuose baseinuose, kad vaikai pailsėtų, išsidūktų vandeny, o tada vėl į kelią smile.gif

Dėl artimesnių keliojnių - Rumunija nebus labai daug arčiau wink.gif
Paminėta iš artimesnių - Vengrija, Kroatija kiek arčiau nei Bulgarija,  Čekija (tik čia nėra jūros, bet... vasarinė Čekija - mano planuose), Slovakija...

dekui 4u.gif skaitau skaitau ir vis gryztu i sia temuke del keliones, beje radau kainas kad po pigiai agenturos siulo poilsi jei gerai pamenu Berges salia Varnos, nutole tik 50 km g.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 05 16, 08:11)
Priklauso nuo kurorto.
Vienur tikrai seklus įbridimas, kitur staigiai gilėja, vienur ramus vanduo, kitur toks banguotas, kad rašo, su vaiku neįmanoma maudytis (sėdėjo baseinuose).


ir suaugusiems nelabai ten imanoma juroj plaukiot, bent as anais metais tik prie kranto buvau.. net sunku paaiskinti kodel, kazkokios sroves , baisu toli bristi , ir akmenuku daug g.gif
Nors jura silta, anais metais buvom pirmom bizelio dienom, tai jura silta buvo, apie 20 C. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 17 gegužės 2013 - 08:17
mes pernai jūroj iki kelių bridom, nes nesam geri plaukikai. vaikams iš viso užteko kur bangų užliejama pasitaškyti.


ir šiaip daugiau leidom laiko baseine, kur nemokami kokteiliai biggrin.gif
Atsakyti
O mes kaip tik pernai birzelio men tiek juroje prisimaudem thumbup.gif pirma karta vaziavome i viesbuti toliau nuo juros, bet isejo tik i psiusa ax.gif nes i papludymi ejome is karto po pusryciu ir grizdavome tik pietums blush2.gif po pietu dukra pora valandu praleisdavo baseine, o mama salia user posted image
ir nuo 15.30-16 val vel prie juros iki vakaro

Albenoje jura thumbup.gif cia buvo musu 3as kartas BG, bet tiek maudemes tai 1a karta user posted image
Atsakyti
šiemet ir mb kartu, jis geras plaukimas, ištirs dugną, tada ir mes iš paskos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 05 17, 09:10)
šiemet ir mb kartu, jis geras plaukimas, ištirs dugną, tada ir mes iš paskos biggrin.gif


thumbup.gif o mes vel paliekame teveli dirbti unsure.gif bet kartu su mano mama, ji pirma karta skris prie siltos juros rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2013 05 17, 10:00)
thumbup.gif  o mes vel paliekame teveli dirbti  unsure.gif  bet kartu su mano mama, ji pirma karta skris prie siltos juros rolleyes.gif


mes pernai tik su mama , o šiemet jau visi + mama thumbup.gif aišku, galvosopis, kaip iki Vilniaus nuvažiuot, vienai teks traukiniu. tai turbūt į priekį traukiniu aš, atgal mama
Atsakyti