Įkraunama...
Įkraunama...

Bulgarija - jūra, saulė, prinokę vaisiai....

QUOTE(muminukas @ 2013 05 17, 10:04)
mes pernai tik su mama , o šiemet  jau visi + mama  thumbup.gif aišku, galvosopis, kaip iki Vilniaus nuvažiuot, vienai teks traukiniu. tai turbūt į priekį traukiniu aš, atgal mama

oj. cia kaip mes pernai i Sventaja varem, anytai teko autobusu vaziuot, nes musu bagazinej, kur issilanksto dar dvi sedynes, viska uzeme vezimas ir lagaminas.
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2013 05 17, 09:14)
ir suaugusiems nelabai ten imanoma juroj plaukiot, bent as anais metais tik prie kranto buvau.. s:


Praėjusiais metais teko patirti, kokios gali būti Juodojoje jūroje bangos blink.gif Ne Bulgarijoje - Kryme, bet įtariu, yra tokių pakrančių ir Bulg, pagal rusų atsiliepimus. Tai bangos - virš suaugusio žmogaus ūgio, ir bloškia su tokia jėga, kad maža nepasirodo. Aš ten voliojausi prispausta prie dugno ištisai, ir akinius taip pamečiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 05 17, 11:29)
Praėjusiais metais teko patirti, kokios gali būti Juodojoje jūroje bangos blink.gif  Ne Bulgarijoje - Kryme, bet įtariu, yra tokių pakrančių ir Bulg, pagal rusų atsiliepimus. Tai bangos - virš suaugusio žmogaus ūgio, ir bloškia su tokia jėga, kad maža nepasirodo. Aš ten voliojausi prispausta prie dugno ištisai, ir akinius taip pamečiau  biggrin.gif


taigi ir biblinis tvanas Juodojoj jūroj buvo smile.gif
Atsakyti
sakykit, kas nebe pirma karta i Bulgarija, kokios gultų kainos prie jūros, ar ten populiariau ant smeliuko, kaip Lietuvoj gulinet?
Atsakyti
QUOTE(salamandra_ @ 2013 05 17, 14:08)
sakykit, kas nebe pirma karta i Bulgarija, kokios gultų kainos prie jūros, ar ten populiariau ant smeliuko, kaip Lietuvoj gulinet?


kaip kas nori, taip guli, t.y. tikrai ir be gultų matėm. bet paskui be gultų gal smėlis labai įkaista.
pernai gultas pas mus buvo 6 levai - 12 Lt dienai.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 05 17, 11:04)
mes pernai tik su mama , o šiemet  jau visi + mama  thumbup.gif aišku, galvosopis, kaip iki Vilniaus nuvažiuot, vienai teks traukiniu. tai turbūt į priekį traukiniu aš, atgal mama

Musu seimynele vaziuoja su mazyliu + mama vezames. Tik galvoju kaip i ekskursijas vaziuot. Kai mes vaziuosim, tai kartu su MB, o su kuo mama paleisti? Liudna bus.. Nebent MB su vaiku sedes viesbutyje, o mes su mama keliausim bigsmile.gif
Gal kas vaziuoja su mama ar teciu biggrin.gif nuo liepos 14d. i auksines smiltys? ax.gif
Atsakyti
Google, mes siaip jau proaguojam vaziuot atostogaut su tevais. ar su vienais, ar su uosviu ar su anyta (jie issiskyre). Kitiems atrodo keista ir nenormalu, o mums pats tas. va uzpernai pagaliau pabandem su savo jaunimeliu vaziuoti be tevu ir MB antra diena pasake - veltui sutaupem. nes nu vistiek, kur dviems 3 vaikus suziuret, kur 4 suaugusiems. o ir siaip as vis pagalvoju, mano tevai tokie, kad jiems lysnu pinigu tokioms kelionems nebus niekada. nu toks tipas ju. o ir kainuoja mums si karta ne super daugiau. kadangi be ju vaziuojant tektu imt seimynini kambari, o dabar imam du dviviecius. tevai papildomai gaunasi vos 2 tukst uz 9 naktis su AI. nu griekas neimt.
Atsakyti
pernai mama su vyresniuoju važiavo į NEsebarą, aš su mažu likau, šieemt mudu su MB į Nesebarą važiuosim, ji liks viešbutyje. būtų mus į Stambulą išleidusi, bet nutarėm nevažiuot.
Papildyta:
nu, po pernai mes irgi nusprendėm, kad idealiausia 1vaikas:1suaugęs. jei suinteresuotų suaugusių daugiau, tik geriau
Papildyta:
QUOTE(Google @ 2013 05 17, 14:57)
Musu seimynele vaziuoja su mazyliu + mama vezames. Tik galvoju kaip i ekskursijas vaziuot. Kai mes vaziuosim, tai kartu su MB, o su kuo mama paleisti? Liudna bus.. Nebent MB su vaiku sedes viesbutyje, o mes su mama keliausim  bigsmile.gif
Gal kas vaziuoja su mama ar teciu  biggrin.gif nuo liepos 14d. i auksines smiltys?  ax.gif


vieną ekskursiją su vyru, kitą - su mama. o ko jai liūdėti viešbutyje? su anūku bus ką veikti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandra_ @ 2013 05 17, 15:08)
sakykit, kas nebe pirma karta i Bulgarija, kokios gultų kainos prie jūros, ar ten populiariau ant smeliuko, kaip Lietuvoj gulinet?

Saulėtam krante 7 BGL(levai) skėtis, 7 gultas.
Jei jūs dviese, reikia skėčio ir 2 gultų, t.y. 21 BGL apie 42 Lt parai, palyginus su kitomis šalimis - labai brangu
Gulėjimui pajūryje yra atskiros juostos, juosta tik su gultais, juosta ant smėliuko.
Sakyčiau abi užpildytos vienodai.
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2013 05 20, 16:21)
Saulėtam krante 7 BGL(levai) skėtis, 7 gultas.
Jei jūs dviese, reikia skėčio ir 2 gultų, t.y. 21 BGL  apie 42 Lt parai, palyginus su kitomis šalimis - labai brangu
Gulėjimui pajūryje yra atskiros juostos, juosta tik su gultais, juosta ant smėliuko.
Sakyčiau abi užpildytos vienodai.

Ačiū už atsakymus, taip pat ir Muminukui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salamandra_: 20 gegužės 2013 - 21:39
kadangi kelione neisvengiamai arteja, mano mamulis neisvengiamai skysteja ir tryznioja nebevaldomai wub.gif . iskilo bais svarbus klausimas - ar uz kambariu tvarkyma reik palikt pinigeli ir jei reik, tai kiek?
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 05 22, 09:07)
kadangi kelione neisvengiamai arteja, mano mamulis neisvengiamai skysteja ir tryznioja nebevaldomai  wub.gif . iskilo bais svarbus klausimas - ar uz kambariu tvarkyma reik palikt pinigeli ir jei reik, tai kiek?


nuo jūsų priklauso, kažkur skaičiau, kad bulgarai dar neišlepinti taip arbatpinigių kaip egiptiečiai ir pan.
palikti galima 1 levą, 1 eurą ar dolerį ar du, irgi nuo jūsų noro ir kišenės priklauso smile.gif
Atsakyti