Įkraunama...
Įkraunama...

Live clean

Turejau melyna sampuna, is pradziu patiko, bet paskui pastebejau, kad nuo jo plaukai pradejo slinkti...
Atsakyti
Turiu su argano aliejum šampūną ir kondicionierių- nieko blogo pasakyt negaliu, bet ir nieko gero biggrin.gif Priemonės kaip priemonės, antrą kartą nepirkčiau 4u.gif
Atsakyti
pritariu, sunaudojau organini kondicionieriu, nei patiko nei ne.Plaukams poveikio jokio, daugiau nepirksiu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 27 kovo 2013 - 17:15
Turiu violetinį garbanotiems plaukams.Man asmeniškai pats nuostabiausias šampūnas-atsikračiau pleiskanų,plaukai minkšti,blizga,lengvai šukuojasi.Žodžiu-super.
Atsakyti
turiu zalia, tonizuojanti sampuna-puikus, palukai blizgus slidus, sesuo nuo manes nusimegdziojo
Atsakyti
nusipirkau alieju, bet nepatinka, net rankos lieka lipnios nuo jo. tepiau kelis kart ant slapiu plauku. viena karta gavos super, labai slidus, svelnus plaukai, bet tada buvau per daug pritepus, nuploviau ir tada uztepiau nedideli kieki. antra karta kai tepiau jau nebe tas. Plaukai siukstoki pasirode. Zodziu reik labai atitaikyt kieki. Apskritai tas man labai nepatinka, kai naudojimas apsunkinamas ir nezinai, kas gausis. kazkaip nustebau tokios konsistencijos, jei ten daug alieju ingridientu sarase, o pats aliejus toks nealiejiskas, o lipnus.
greta jo dar naudoju nenuplauama live clean kondicionieriu. tas patinka, bet irgi reikia saugot, kad per daug nepritept, nes tada jau sh gaunas doh.gif
Atsakyti
Ilgai naudojau Šampūną ir Kondicionierių Bali oil. Kvapas nuostabus ir šiaip plaukai švelnūs, tapdavo. Užsimaniau pabandyt tada kažką naujo, bet ačiū D jau į pabaigą visai einu su kitais šampūnais ir jaučiu šian keliausiu savojo Bali Oil pirkt wub.gif
Atsakyti
Gal kas bandė raudoną- dažytiems plaukams?
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu melyna Live Clean Volumizer purinanti, tai nelabai, pasiausia plauka ir sausina, nebus kartojamas, yra geresniu, nes mano ploni silpni plaukai, sitas per stiprus.
Atsakyti
Pabandymui nusipirkau šampūną dažytiems (rožinis) ir argano aliejų. Šampūnas - kartais naudojamas - nieko ypatingo. Bet aliejus? g.gif Sulipina ir sukietina plaukus, po kelių pabandymų tikrai pagalvojau, kad kokį seną nusipirkau. doh.gif (naudojau visai nedidelį kiekį ant drėgnų plaukų). Ne, ne, ačiū schmoll.gif daugiau nenoriu plaukų-šerių lotuliukas.gif
Atsakyti
keliu temą 4u.gif
susipirkau viską, galėsiu parašyti, kaip rezultatas. Kainos stulbinančios, pasinaudokit :

http://evaistine.cam...o...c&search_qu

Atsakyti

Kad nelabai vertos demesio priemones smile.gif
Atsakyti