Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

Sveikos mamytes, mes taipogi norime pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Po savaitės mano sūneliui bus 5 mėn. jau turim 2 dantukus, mėgstam sėstis, pati mėgstamiausia poza - ant pilvo. O paskutiniu metu dar pradėjo stotis ant keliukų arba išvis keturpėsčias ištiesęs kojytes. Neramina tik tai, kad mums vis dar pučia oilvuką, Valgom Aptamil1 ir per pietus daržovienę. Tiesa, šie naktiniai neramumai prasidėjo, kai pradėjo dygti dantukai.Gal tai susiję? Rašykit mamytės, gal ir jūsų vaikučiams taip buvo...
Atsakyti
Sveikos mamytės mum irgi jau 5 mėnesiukai smile.gif mokam čiauškėti ir čiaušketi,paimti ir viską kišti į burnytę...Jau sėdim o po kokios savaitėles ir savarankiškai sėdėsim thumbup.gif o va prieš porą dienelių mano mažoji pasakė ma-ma-ma ir me-me-me wub.gif tai dabar vien tik ir čiauška ma-ma-ma-ma thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

jungiames ir mes prie jusu mazuju cempionu thumbup.gif
mums nesenai suejo 5 men blush2.gif
musu pasiekimai butu tokie sveriam 9 kg uzaugom iki 68 cm, o valgom tik mamytes pienuka smile.gif
nors esam druckiukai vartomes jau nuo 3men tongue.gif tai dabar mamyte su teciu nespeja gaudyt lotuliukas.gif sestis tik dabar pradejo noreti, nes visas gyvenimas pagrinde vire gulint ant pilvuko ir sestis nebuvo reikalo bigsmile.gif
dabar skaniausias daikciukas yra didysis kojytes pirsciukas lotuliukas.gif
dantuku dar neturim, bet jau du ruosiasi islysti ir labai mus kankina naktimis, del to valgom per nakti n kartu doh.gif
siaip labai linksmas berniukas - viskas jam juokinga ir seses ir tetis ir jis pats kai mato save veidrodi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rataute: 21 vasario 2008 - 00:23
QUOTE(taputapu @ 2008 02 18, 16:17)
sveikos,mamytės. mes taip pat norim prisijungti prie 5 o mėn bendraamžių. kojas savo tai au atradom ir mes, bet vartytis tai tingim dar,netyča kai kada apsiverčiam nuo pilvo ant nugaros,o sėstis tai visai dr nebandom,bet aš manau kiekvienam savas laikas. Turim vieną dantį. Pradėjom valgyt daržovienę, bet labai ilgai ''kramtom'',kol nuryjam arba išspjaunam. o šiaip dar mp pakanka,sveriam 7,800 o ūgis 71 cm.

kaip fainai kad jau dantuka turit-mum dantenos pabrinke o dantuko dar nera.O ir dideli jus.Mes sveriam 7080gr ugis 66cm-gal coliuke bus? lotuliukas.gif
QUOTE(jolanta74 @ 2008 02 20, 15:28)
Sveikos mamytes, mes taipogi norime pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Po savaitės mano sūneliui bus 5 mėn. jau turim 2 dantukus, mėgstam sėstis, pati mėgstamiausia poza - ant pilvo. O paskutiniu metu dar pradėjo stotis ant keliukų arba išvis keturpėsčias ištiesęs kojytes. Neramina tik tai, kad mums vis dar pučia oilvuką, Valgom Aptamil1 ir per pietus daržovienę. Tiesa,  šie naktiniai neramumai prasidėjo, kai pradėjo dygti dantukai.Gal tai susiję? Rašykit mamytės, gal ir jūsų vaikučiams taip buvo...

dantukai thumbup.gif pas mus lygiai tokie patys pasiekimai drinks_cheers.gif
O del pilvuka pucia gal nuo darzovienes?kokia duodi?o gal bevalgant oro prisigaudo daug? as viska po truputi isbandziau pati valgydama ir ziurejau reakcija-tai zinau kad nuo pieno produktu tikrai jai pucia pilvuka,o nuo obuoliu nepucia.
Atsakyti
Labutis. Mes ir jau turime dantuka tik siandien pamaciau mums 5 men ir 10 dienu thumbup.gif Mes su tetuku laimyngi lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas visoms mamytėms ir tėveliams (turiu žinių, kad ir pastarieji skaito), mums jau 5,5 mėnesiuko. Šiandien buvom pasitikrinti pas gydytoją, taigi rezultatai: sveriam 7,7 kg. ūgis 68,5 cm. Dantukų dar neturime ir verčiamės tik nuo pilvelio ant nugarytės (atvirkščiai dar nesigauna). Šiandien jau pradėjo bandyti šliaužti bis.gif. Kai guli ant pilvuko apsisuka 360 laipsnių. Jau viena pasėdi truputį, o pažaisti viena gali net kokią 20 min. be problemų thumbup.gif . Labai mėgsta pakalbėti su įvairiausiom mimikom huh.gif , o kai protestuoja dėl ko nors sako ne- ne -ne. Kai žaidžia kartais sako lia- lia. O toliau tai labai neaiškiai šneka. Valgome daržovių arba kruopų košytę, geriame Aptamil 2 arba arbatytę. Žaisliukus pasiima tik tuos kurie yra šalia. Labai myli tėvelį, labai džiaugiasi kai tėvelis grįžta iš darbo. Tada visas vakaras jų vienų būna ir tėvelis tada daro taip: tease.gif , o Agnietė krykštauja.
Papildyta:
[quote=jolanta74,2008 02 20, 16:28]
Sveikos mamytes, mes taipogi norime pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais. Po savaitės mano sūneliui bus 5 mėn. jau turim 2 dantukus, mėgstam sėstis, pati mėgstamiausia poza - ant pilvo. O paskutiniu metu dar pradėjo stotis ant keliukų arba išvis keturpėsčias ištiesęs kojytes. Neramina tik tai, kad mums vis dar pučia oilvuką, Valgom Aptamil1 ir per pietus daržovienę. Tiesa, šie naktiniai neramumai prasidėjo, kai pradėjo dygti dantukai.Gal tai susiję? Rašykit mamytės, gal ir jūsų vaikučiams taip buvo...



Šiaip tai jūs jau turėtumėte gerti Aptamil 2 nes nuo 4 mėn. jau jį reikia gerti. O dėl pilvuko pūtimo pabandykite panaudoti homeopatinius žirnelius "calcium carbonicum" jeigu neklystu. Jų tikrai yra pirkti Kaune, Muziejaus vaistinėje, Rotušės aikštėje. Kiek teko susidurti, tai visom mamom ir jų leliukam (bei mum su Agniete) padėjo.
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2008 02 21, 18:11)
Labutis. Mes ir jau turime dantuka tik siandien pamaciau mums 5 men ir 10 dienu thumbup.gif  Mes su tetuku laimyngi lotuliukas.gif

thumbup.gif sveikinimai su pirmu dantuku 4u.gif

QUOTE(kristina.domeikiene @ 2008 02 21, 18:29)
Labas visoms mamytėms ir tėveliams

labutis 4u.gif smagu kad puikiai augat thumbup.gif O tu kartais ne is Domeikavos? blush2.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif smagu kad puikiai augat thumbup.gif O tu kartais ne is Domeikavos? blush2.gif

Labas, aš iš Jonavos, jei būčiau iš Domeikavos būtų "Sviestas sviestuotas" lotuliukas.gif
sunglasses2.gif
O Domeikavoj yra Kristina Domeikienė? g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif
as cia pas jus pirma karta ir noriu pasidalinti savo dziaugsmeliu biggrin.gif
mano mazuliui jau 5 men ir 8 dienos pries savaite sveremes tai sveria 9,2 kg ir 69 cm ugio
auga kaip ant mieliu ,po kilograma per menesi bigsmile.gif valgom misinukus nuo 2 menesiuku , o dabar papildomai darzovienes, obuoli, banana. bet mano virtu kosiu nelabai pripazysta , geriau pirktines nors man jos labai neskanios ,o jis lapnoja. schmoll.gif
gal kuri girdejot apie skiepus nuo rotaviruso
Atsakyti
[quote=vilmute30,2008 02 21, 20:42]
sveikos mamytes 4u.gif
as cia pas jus pirma karta ir noriu pasidalinti savo dziaugsmeliu biggrin.gif
mano mazuliui jau 5 men ir 8 dienos pries savaite sveremes tai sveria 9,2 kg ir 69 cm ugio
auga kaip ant mieliu ,po kilograma per menesi bigsmile.gif valgom misinukus nuo 2 menesiuku , o dabar papildomai darzovienes, obuoli, banana. bet mano virtu kosiu nelabai pripazysta , geriau pirktines nors man jos labai neskanios ,o jis lapnoja. schmoll.gif
gal kuri girdejot apie skiepus nuo rotaviruso

Girdėjau tik vieną nuomonę- kad brangu ir nepasiteisino, nes vaikutis susirgi rotavirusu tik užslėpta forma, todėl ne iš karto atpažino. g.gif
Pabandyk pasiskaityti forume apie skiepus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina.domeikiene: 21 vasario 2008 - 20:50
dabar labai daug kas sirgo ,tai labai baisu kad toks mazytis neuzsikrestu doh.gif
darzelius dezinfekavo, kaimynu namus nes mergaite su greitaja i kauna per valanda ir isveze verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.domeikiene @ 2008 02 21, 19:30)
Labas, aš iš Jonavos, jei būčiau iš Domeikavos būtų "Sviestas sviestuotas"  lotuliukas.gif
sunglasses2.gif 
O Domeikavoj yra Kristina Domeikienė?  g.gif

As taip tik pamaciau kad Domeikiene tai pagalvojau gal is Domeikavos doh.gif lotuliukas.gif (nes cia mano gimtas kaimas) ax.gif

QUOTE(vilmute30 @ 2008 02 21, 19:42)
sveikos mamytes 4u.gif
as cia pas jus pirma karta ir noriu pasidalinti savo dziaugsmeliu  biggrin.gif
mano mazuliui jau 5 men ir 8 dienos  pries savaite sveremes tai sveria 9,2 kg ir 69 cm ugio 
gal kuri girdejot apie skiepus nuo rotaviruso

didelis jusu maziulis thumbup.gif -del roto viruso tai girdejau kad paskiepina,bet vistiek gali susirgti nes jo yra daug atmainu,tad manau neverta nes ir daug kainuoja.
Atsakyti