Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

QUOTE(Vilmuciuke @ 2008 02 24, 11:35)
Mano maziui 5men ir 5d,bet jis nesivarto verysad.gif Reikes eiti pas daktarus,kad darytu manksta.Net nezinau ka galvoti,baisoka,kad kas rimto nebutu g.gif



labukas 4u.gif mes irgi pas jus jau ilindome, nors iki 5 menesiuku liko dar 6 dieneles. mano irgi nesivarto, tai jau po truputi pradedu nerimauti g.gif ant pilvuko tai megsta labai guleti, malasi kojytem rankytem, jau po trupuciuka moka kojytes po uzpakaliu susikisti, bet i prieki dar nesistumia. kartais guledama ant pilvuko persivercia ant nugaros, bet jai taip netycia gaunasi 'nugriuti' ax.gif jau biski pradejom valgyti obuoliu arba morku kosytes, patinka thumbup.gif siaip pagal svori tai coliukes esam 4.5 men sverem 6.7 kg wub.gif ir tai man jau sunku kilnoti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs.ieva @ 2008 02 25, 00:01)
labukas  4u.gif  mes irgi pas jus jau ilindome, nors iki 5 menesiuku liko dar 6 dieneles. mano irgi nesivarto, tai jau po truputi pradedu nerimauti  g.gif  ant pilvuko tai megsta labai guleti, malasi kojytem rankytem, jau po trupuciuka moka kojytes po uzpakaliu susikisti, bet i prieki dar nesistumia. kartais guledama ant pilvuko persivercia ant nugaros, bet jai taip netycia gaunasi 'nugriuti'  ax.gif  jau biski pradejom valgyti obuoliu arba morku kosytes, patinka  thumbup.gif siaip pagal svori tai coliukes esam 4.5 men sverem 6.7 kg  wub.gif  ir tai man jau sunku kilnoti  bigsmile.gif


Manau dar per anksti nerimauti, kad nesivarto, jei tik patinka guleti ant pilvuko, tai taip ir darykite, greiciau sustipres nugaros raumenukai ir prades vartytis. as tai panikavau kad musu mazius per sunkus ir dar tinginukas buvo, kad ir nenores vartytis, bet jam patikdavo ant pilvuko guleti ir dairytis, tai gyd, patare dazniau taip laikyti ir pradejo vartytis.O jei dar turite galimybe galetumemt baseina palankyti thumbup.gif , tai super vaikuciui sustiprejai visapusiskai mums 5men o mes jau pasodinti sedime, manau baseinas pamacijo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 02 23, 13:09)
Klausymas mamytem maitinanciom tik mp- kas kiek laiko vaikas praso kruties?Ar dazniau valgo, ar pasisotina vien pieneliu?

Mano praso kas 2val kazkur,siaip uztenka-svoris auga pagal norma.As jau duodu po sauksteli susipazinti su kitokiu maistu ir jai labai patinka rolleyes.gif
Musu dukryte jau pradejo stovet ant keturiu ir linguoja lotuliukas.gif manau neuzilgo sliauzios thumbup.gif
Vakar pirma karta buvom baseine thumbup.gif labai patiko thumbup.gif

Mamytes kuriu vaikuciai nesivarto pabandykit sudomint vaikuti kad suktusi.As padedavau jos megstama zaisliuka prie galvytes,o ji stengdavosi pasiekt su rankytem-pradzioj padedavau apsiverst,o poto pati pradejo vartytis.Aisku daug padeda masazai bei baseinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule.: 25 vasario 2008 - 11:03
QUOTE(Andren @ 2008 02 23, 19:14)
labas mes kaip ir jus gime viena diena , taciau kol kas nieko be mamos pieno nevalgome.kai buvome pas gyd 4men, tai sverem 9500g ir 67cm , tai svoris auga mums gerai apie primaitinima negalvojame.
o kruties praso kartais dazniau, o kartais retai.as pastebejau jei pati gerai ir daug privalgau pienas sotesnis buna ir vaikutis pas tris val valgo, o jei maziau pati pavalgau tai vos dvi val praeina ir vel alkanas doh.gif
mes kaip ir jus daug sypsomes, garsiai juokiames daznai sakome de de, abuuu, ir dar daug ivairiu garsu kuriu neimanoma aprasyti biggrin.gif


Labukas,
Tikrai musu maziai ta pacia diena gime smile.gif Smagu smile.gif Ohoho, jus daug sveriat- tada mes palyginus coliukai svoriu, bet ugio ir 67cm mirksiukas.gif Zinai, nors gydytoja rekomendavo jau primaitinti tai as kol kas neskubu- noriu dar savaitele kita su mp pratempt, spesim isragauti dar visko- mp niekas nepakeis. Tavo pastebjimas gal ir taiklus- bet maniskis po ligos dabar nori atsigriebti ir valgo daznai. Mes turim 2dantukus, laukiam jau kitu lotuliukas.gif O garsai pas maziuka ir visokie- aki, abu, ma, ir karais taip stengiasi mus pamegdzioti- kai as barskinu barskuciu ir duodu jam - jis bando kratyti rankyte ir mosikuoja zaisliuku lotuliukas.gif Smagu matyti kai graziai vystosi.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Aciu,uz paguoda,nes galvojau,kad mano vienas toks tinginukas biggrin.gif Tik jis nelabai megsta ant pilvuko guleti g.gif rankyciu po savim nelaiko,o i sonus ir plaukia.Dar galvoju,kad jis nesivarto todel,kad per sunku blush2.gif sveria lyg ir normaliai 8,320 o udis 67cm.O gal as nemoku jam padeti g.gif
Atsakyti
Šiandien ir mano mažasis ankeliukas apsivertė nuo nugarytės ant pivuko, labai ilgai laukiau, nes jau visi aplinkui šį fokusą mokėjo, o Agnietė vis dar kažko laukė clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina.domeikiene: 25 vasario 2008 - 16:06
QUOTE(Vilmuciuke @ 2008 02 25, 13:48)
Sveikutes smile.gif Aciu,uz paguoda,nes galvojau,kad mano vienas toks tinginukas biggrin.gif Tik jis nelabai megsta ant pilvuko guleti g.gif rankyciu po savim nelaiko,o i sonus ir plaukia.Dar galvoju,kad jis nesivarto todel,kad per sunku blush2.gif sveria lyg ir normaliai 8,320 o udis 67cm.O gal as nemoku jam padeti g.gif

nevisiem vaikiukam patinka ant pilvuko gulinet,gal masaziukai paskatintu greiciau vartytis ax.gif

QUOTE(kristina.domeikiene @ 2008 02 25, 15:05)
Šiandien ir mano mažasis ankeliukas apsivertė nuo nugarytės ant pivuko, labai ilgai laukiau, nes jau visi aplinkui šį fokusą mokėjo, o Agnietė vis dar kažko laukė  clap_1.gif

thumbup.gif sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
galiu pasakyti ka mums sake nes dukryte taip pat nemego guleti ant pilvuko tai kinezaterapeute liepe kai paguldai ant pilvuko prispausti uzpakaliuka, arba kad alkune eitu ant uzpakaliuko o tuo tarpu rankytemis siekite zaisliuko tik prilaikykite uzpakaliuka, mums pasiseke ir be masazu apsieiti pacios namuose viska ismokome, bet galite nueiti pas kinezaterapeute ji viska paaiskins kaip daryti o dar geriau parodis. mano nuomone tai tokia kad kiekvienam vaikui savas laikas ir visi pagal vadoveli negali augti tai sekmes 4u.gif
ta prasme gal pades tau vilmuciukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta sal: 25 vasario 2008 - 18:47
QUOTE(Vilmuciuke @ 2008 02 25, 14:48)
Sveikutes smile.gif Aciu,uz paguoda,nes galvojau,kad mano vienas toks tinginukas biggrin.gif Tik jis nelabai megsta ant pilvuko guleti g.gif rankyciu po savim nelaiko,o i sonus ir plaukia.Dar galvoju,kad jis nesivarto todel,kad per sunku blush2.gif sveria lyg ir normaliai 8,320 o udis 67cm.O gal as nemoku jam padeti g.gif



Dar gali pabandyti kai paguldai ant pilvko tai kryžminį kaulą pagal laikrodžio rodyklę pamasažuoti švelniai, tai labai suaktyvina vystymąsi, mums taip rekomendavo chirurgas- ortopedas. Jeigu nori kad greičiau vystytųsi tai kai duodi košyčių arba tyrelių leisk kačiukui savo rankytėmis paimti valgio, tada geriau vystosi motorika: saldu, rūgštu, lipnu, tiršta, skysta... essen.gif Grūdų košių gabaliukai masažuoja vaikučio pirštų galiukuose esančius nervų taškelius, ir aktyvina vystymąsi.
O dėl to kad rankyčių po savim nelaiko, tai dauguma tokio amžiaus angeliukų taip daro, nes jiems įdomu liesti ir tirti viską kas yra aplinkui, mūsų Agnietė irgi jau seniai nelaiko rankyčių po savimi. mirksiukas.gif

saule.
Labai ačiū už sveikinimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės,
na, mes irgi norim draugauti su bendraamžiais. 4u.gif Mūsų ūgis 71 cm, sveriam 8600 g - žodžiu, gan drūtas vyras. Dantukų vis dar laukiam. Mėnesio pradžioj smagiai vartėmis, dabar kažkodėl nustojom verysad.gif

QUOTE(vilmute30 @ 2008 02 21, 22:42)
gal kuri girdejot apie skiepus nuo rotaviruso



QUOTE(saule. @ 2008 02 22, 14:39)
del roto viruso tai girdejau kad paskiepina,bet vistiek gali susirgti nes jo yra daug atmainu,tad manau neverta nes ir daug kainuoja.


Mano draugės vyresnysis sūnus persirgo rotavirusu, tai ji savo jaunėlę skiepijo be jokių mičių, nors ir brangus tas malonumas. Dar paskaičiau porą baisių straipsnių ir nutariau saviškį paskiepyt. Tik vat pirmą skiepą reikia darytis berods iki mažiui sueina 24 savaitės.
Atsakyti
Labas, mamytes. Siandien svente penkiu menesiu proga 4u.gif Nikutis sveria daugiau 8kg, tiksliai nezinau. Kita savaite eisim pas daktare, tada pasisversim ir pasiskiepinsim, nes visa menesi sirgo (viduriavo), tai ir skiepai paveluotai gaunasi g.gif . Moka labai vartytis, kaip nori, kada nori ir kiek nori. Net ir nakti sukasi ratu ir vartosi kaip padukelis blink.gif . Jau prades zaisti ant grindu, nes ant lovos baisu palikt, o savo lovytej mazai vietos sukinetis. Kol sirgo mazai judejo, o ir kraujas truputi nusilpo, mazai gelezies, bet manau viskas susitvarkys. Valgo tik MP ir gerai auga, o mamos svoris kaip uzkeiktas stovi vietoj cry.gif Jau pazista svetimus ir kartais pyksta, o siaip isdykelis, triuksmadarys. Auga tikras vyras, nes labai gerai gulet nuogam, ziuret televizoriu ir ciulp mamos papa doh.gif lotuliukas.gif Jau keliasi is miego. Ate mamytes smile.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Labai dziaugiuosi prisijungus,cia tiek geru patarimu gali rasti.Sveikinam su gimtadieniu 4u.gif Ziuriu Jusu angeliukas ir telika megsta ziureti biggrin.gif ir musu ziuri,nors sako negerai,bet kur ji padeti,kad neziuretu g.gif Jau naudojuosi Jusu patarimais,kad vartytusi,na gal pasiseks smile.gif Pirmas vaikiukas tai labai del visko nervinuosi.Aciu visoms labai mirksiukas.gif
Atsakyti