Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XIV tema)

as dar is Vilniaus 4u.gif
Atsakyti
ir as is Vilniaus, bet man taip nedrasu prisijungti- jus cia visos susibendrve, o as nieko nepazistu...........
Atsakyti
QUOTE(IndresS @ 2013 02 03, 14:47)
S.B.M., seniai matyta  mirksiukas.gif Kas per paroda?
Aš tiktai už meetą   biggrin.gif   Vieną savaitgalį jau pražiopsojom Arbatėlę, aš pati kažkokią bacilą buvau pagavus, ne tai kad iš namų, bet ir iš lovos nebuvo minties lipt..


Tavo Latte tai pakerejo mane... Jau senai i favoritus isimetus smile.gif

Aga Arbatele prazioplinom, bet pabandysim vel pagauti... smile.gif

O as atidariau savo fotografiju paroda, vienoje galerijoje smile.gif tai vienoje saleje fotografijos, kitoje saleje meskuciu kolekcija iseksponuota smile.gif


QUOTE(Kvaksytė @ 2013 02 03, 20:09)
niu ir vėl aš su lininuku smile.gif

Bat kaip smagu skaityti, kaip tu lininukais sergi smile.gif

QUOTE(BloodBlondie @ 2013 02 04, 11:19)
as dar is Vilniaus  4u.gif

Nu va kompanija jau dideja smile.gif Tikiuosi si karta prisijungsi ir tu....

QUOTE(Mielinamai @ 2013 02 04, 11:43)
ir as is Vilniaus, bet man taip nedrasu prisijungti- jus cia visos susibendrve, o as nieko nepazistu...........



Tai, kad nera ko nedrasiai jaustis wink.gif Mes gi nesikandziojam... biggrin.gif Na taip, as labai megstu pakalbeti, tai jei ka mane reik pertraukineti biggrin.gif bet siaip nepiktybiskos mes visos... Labai lauksim prisijungiant....

Sakykit kokia diena geriau butu savaitgali ar vidury savaites? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B.M.: 04 vasario 2013 - 11:27
S.B.M. parodyk nuotraukų kaip tavo meškiai parodoj atrodo smile.gif
Atsakyti
Kvaksyte koks simpatiskas Joniukas wub.gif

S.B.M. koks grazus renginys - sveikinimai 4u.gif isties but smagu paganyt akytes ax.gif
Atsakyti
Išties- oho! Šaunuolė S.B.M., įkvepi judėjimui thumbup.gif biggrin.gif Labai džiaugiuosi, kad patiko Latte, nes ji man 'vienu mostu' gavosi.. biggrin.gif

Man Jono kelnių fasonas patinka bigsmile.gif mirksiukas.gif

Gal savaitgalį kurį susitinkam? nes paprastą dieną vaikus iš darželio pasiiminėju, niekaip neištrūksiu.
Merginos vilnietės, net nebandykit pasibaidyt nuo meeto, tikrai nesikandžiojam, ir labai džiaugsimės naujom pažintim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2013 01 31, 21:54)
O ką jūs spaudžiat? Aš jokios nuorodos nedėjau g.gif


Nesupratau ir aš g.gif - man ant žodžio "ten" rodė nuorodą, kurią paspaudus turėtų atsidaryti kažkokia svetainė. Kai paspaudžiau - iššoko kažkokie šlamštatinkliai. Tai todėl ir paprašiau patikslint nuorodą. Šiuo metu tikrai jokios nuorodos nebesimato g.gif . Nebesupratau... g.gif Kažkokie technikos pokštai, o gal kažkas bando kažkur įsilaužt g.gif
Atsakyti
Kiek naujų gražuolių meškių wub.gif thumbup.gif
Aš irgi prie vilniečių mielai prisijungčiau, tik kol kas nežinau kada kur būsiu blush2.gif
ir vėl aš su klausimu blush2.gif Kokią virvutę ar siūlau naudojate letenų tvirtinimui, ka nededat sąnarių? Turėjau labai puikaus tvirto storo siūlo, bet baigiau. Ir neįsivaiduoju kokį pirkt. Gal naudoti tą patį kaip ir siuvimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(As ir Morka @ 2013 02 04, 23:34)
Kiek naujų gražuolių meškių  wub.gif   thumbup.gif 
Aš irgi prie vilniečių mielai prisijungčiau, tik kol kas nežinau kada kur būsiu  blush2.gif
ir vėl aš su klausimu  blush2.gif  Kokią virvutę ar siūlau naudojate letenų tvirtinimui, ka nededat sąnarių? Turėjau labai puikaus tvirto storo siūlo, bet baigiau. Ir neįsivaiduoju kokį pirkt. Gal naudoti tą patį kaip ir siuvimui?  g.gif

aš tai paprastą irisinį nėrimo siūla naudoju smile.gif dvigubą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaksytė: 05 vasario 2013 - 00:06
QUOTE(Kvaksytė @ 2013 02 04, 23:06)
aš tai paprastą irisinį nėrimo siūla naudoju smile.gif dvigubą smile.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Aš naudojau meškių akytėms skirtą siūlą, toks labai tvirtas, nors ir nestoras. Bet jis atsiriša doh.gif Nesilaiko mazgelis. Dabar galvoju kiek tuomet tos akys laikys. Gal kai nejudinamos jos, tai ir laikys, bet rankas bandžiau su juo pritvirtint, tai labai greit jos man nukrenta, nes atsiriša - keturis mazgelius užrišus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2013 02 05, 10:08)
Aš naudojau meškių akytėms skirtą siūlą, toks labai tvirtas, nors ir nestoras. Bet jis atsiriša doh.gif Nesilaiko mazgelis. Dabar galvoju kiek tuomet tos akys laikys. Gal kai nejudinamos jos, tai ir laikys, bet rankas bandžiau su juo pritvirtint, tai labai greit jos man nukrenta, nes atsiriša - keturis mazgelius užrišus blink.gif


Betgi kai akis su tuo stipriu slidžiu siūlu įstatai, tai ir per ausų vietą prasiuvi, ir mazgelius užriši, ir paskui dar su ilga adata kiaurai praveri kietai prikimštą galvą. Jau tada tai nžn kaip krapštyt tas akis reikia, kad kas nors atsirištų mirksiukas.gif
Atsakyti