Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XIV tema)

Labai simpatiškas Tipis 4u.gif
O man pora klausimų kilo, smalsumas užvaldė smile.gif Tikras teddy meškiukas turi pats stovėti. O kaip su jų draugais? Patraukė mane prie visokių žvėriukų teddinių. Bet kai kurių tokia struktūra, kad pav. letenos būna neproporcingai mažos ir pastatyti nu niekaip... g.gif
O kaip atrodo įmeškinimo dokumentai blush2.gif Jie kažkokį standartą turi? Čia jau šiaip labai įdomu pasidarė. Nes, tai, kad meškutis šiaip turi istoriją, juk ne tas pats smile.gif
Atsakyti
Ojej kiek groziu cia prisiziurejau 4u.gif . Net nedrasu saviskius rodyti blush2.gif
Imetu keleta foto jusu komentarams:

Keistas zveriukas, 17 cm ugio:
user posted image
Smagioji trijule:
user posted image
Meiles sirdukas:
user posted image
Susitarsiusi meilute, mazute, siuvau viska rankomis blush2.gif :
user posted image

Labiausiai patinka dirbti su medvilne, darab bandau konstruoti didesnius gyvunelius biggrin.gif
Atsakyti
mieli naujieji zveriukai ir meskiukai wub.gif man gal tik siek tiek per margi, kai is margos medziageles siuta, neiziuriu akyciu doh.gif
bet cia jau skonio reikalas.

as noriu klustelt del akiduobiu g.gif
veriu siula po akyte, istraukiu ties priesinga ausyte, mezgu mazga, duriu galvytes gale, taip abi akytes, ir surisu siulu galus?
nezinau, ar neteisingai ka darau, ar kazka praleidau.. kai itempiu siula ir uzmezgu mazga uz ausytes, ok, pasidaro akiduobe, bet paskui kai surisu abu siulu galus is priesingu akyciu, tai gaunasi duobutes ir uz ausu. o tas man nepatinka. bandziau neristi mazgiuku uz ausyciu, bet tada neisitempia siulas, ar per silpnai tempiu?

kitu budu akiduobes, kai skersai nosyte, gaunasi geriau, bet irgi dar ne visai taip, kaip noreciau. bet tai keicia veidelio forma...

gal kas turit kokiu patarimu, kaip GRAZIAI akiduobes padaryt? blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
Aš tai akis va taip tvirtinu, akiduobės pasidaro tvirtai sutraukus siūlą. ta prasme mano kai linininai zaisliukai, tai man gal nereikia tu labai giliu akiduobiu. Beje, as ne prie ausies mazga rišu, o ties kakliuko sanariuku. Ta prasme pradedu ir pirmiausia duriu per kaklą, išlendu ties viena akim, tada perveriu akyte, veriu adatą į kitą akiduobe, vel perveriu akyte ir tada jau bedu adatą vel i kaklo sanariuka ir stipriai suverčiu mazgą. Gaunasi puikios akiduobės man ir niekur kitur nei mazgiuku nei duobeliu nebuna smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kvaksytė: 12 vasario 2013 - 16:12
QUOTE(As ir Morka @ 2013 02 05, 13:57)

Uoj kokia gerule zofija.... thumbup.gif

QUOTE(Mielinamai @ 2013 02 06, 12:57)
Mano meškutis šį kartą irgi laisvokais sanariukais kažko...........

O jau kokia nuotaika pas tipi biggrin.gif Gal bandyk didesnius sujungimus imti.... Tvirciau jie uzsisuka wink.gif

QUOTE(As ir Morka @ 2013 02 09, 00:19)
Labai simpatiškas Tipis  4u.gif
O man pora klausimų kilo, smalsumas užvaldė  smile.gif  Tikras teddy meškiukas turi pats stovėti. O kaip su jų draugais? Patraukė mane prie visokių žvėriukų teddinių. Bet kai kurių tokia struktūra, kad pav. letenos būna neproporcingai mažos ir pastatyti nu niekaip...  g.gif 
O kaip atrodo įmeškinimo dokumentai  blush2.gif  Jie kažkokį standartą turi? Čia jau šiaip labai įdomu pasidarė. Nes, tai, kad meškutis šiaip turi istoriją, juk ne tas pats  smile.gif

Na manau tiesiog butina pamineti, kad meskis nestovi... O siaip nieko tokio... Buna maciau ir stambesnem galunem nestovinciu.... lygiai taip pat jei daro su dvigubais sujungimais visa meskuti irgi gi nestovi....
Pavartyk googla del dokumentu.... Kiek teko ziureti, vienos standartines formos nera....

QUOTE(Dowie @ 2013 02 10, 16:53)
Ojej kiek groziu cia prisiziurejau  4u.gif . Net nedrasu saviskius rodyti  blush2.gif
Imetu keleta foto jusu komentarams:


Ogo kokia magute kompanija smile.gif

QUOTE(ziogelis2 @ 2013 02 12, 14:01)
gal kas turit kokiu patarimu, kaip GRAZIAI akiduobes padaryt? blush-anim-cl.gif:

Zinok manau kiekvienas atranda, sau tinkamiausia buda kaip tas aktes geriau ir graziau istatyti ir kaip padaryti tinkamas akiduobes... Akiu siulu verimo budu yra ivairiu pasinagrinek isbandyk ir atrasi wink.gif

Gal darom susitikima vilniuje si savaitgali? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B.M.: 13 vasario 2013 - 08:57
Sveikos visos, labai grazus meskuciai ryskuoliai! Ir begemotukas labai mielas smile.gif
Si kart turiu klausimeli toms, kurios akis darydamos deda balta pagrinda po akyte..niekada nebandziau dar ir siuo metu siuvamam meskuciui noreciau padaryt, bet nezinau ka naudoti tam reikalui? Veltinio skiautele? Bet kad ji tokia veliasi plaukeliai mazi..odos balta gabaliuka? Visai storokas atrodo man jis..pasidalinkite ka jus naudojate?
Atsakyti
Mielinamai, fainuolis tavo Tipis wub.gif O jis is medvilnes ar is kokio pliushiuko, labai vientisas kailiukas atrodo, kaip susukuotas:)

Dowie, labai nuotaikingi spalvoti zvereliai mirksiukas.gif Tie trys meskuciai labai faini, gerai vaikams i ranka telpa smile.gif

kaipjaustis, kazkur skaiciau kad akytes baltai daliai naudoja balta trikotaza. Bandziau linini audini det - smarkiai bariausi, nes byra tas linas. Perkelio balto neturejau po ranka, nzn kaip jis. As tai dedu vilna, veltini. Vistiek, ir meska pukuota, ir velta nosis pukuota, gal nieko tokio jei ir akys biski pukuotos g.gif

S.B.M., gal darom bigsmile.gif
Atsakyti
Tai darom drinks_cheers.gif

Sestadienis tinka?



Ai vis pamirstu imesti reportaziuka is parodos ...
Buvo smalsaujanciu tai rodau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.B.M.: 13 vasario 2013 - 14:31
ačiū patarusioms! bandysiu ieškoti to savojo būdo hihihi.gif
Atsakyti
as galbut prie jusu susitikimo irgi prisijungciau su savo meskiais....

Mano Tipis is seno vintazinio pliuso ( mama isarde mociutes palto kalnieriu). pliusas toks truputi ilgesnio plauko buvo ir juodas. pabalinau ir isejo tokia gazi ryza spalva- o paskui taip vargau iskarpeles sudeti- kaip dedu, vis vieno cm truksta....... labai mazai medziagytes, kazkaip sutalpinau. ir nosyte pirma karta vaskavau- net negalvojau, kad taip kvepia medumi...

o parodoje kaip fainei meskiukai eksponuojami smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mielinamai: 13 vasario 2013 - 18:49
Nuo pat pradžių vis šitą temą stebiu, ir vis neatsistebiu merginų išmone ir darbštumu wub.gif .
IndreS, Arbatele, Kvaksyte, S.B.M, Mielinamai, jau turbūt nė girti nereikia, ir taip žinote, kad Jūsų meškiai tobuli wub.gif
Dowie - labai labai žavūs padarėliai wub.gif . Tokie šilti ir jaukūs. Šie, ko gero, ne dekoratyvūs, o skirti mažoms rankytėms?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borri: 13 vasario 2013 - 21:31
Borri, aciu blush2.gif mirksiukas.gif As tai vis dar baisiai dziaugiuosi, kai jie patinka dar kam nors apart manes ax.gif

S.B.M. - nu labai graziai ziurisi meskuciai, i tokius remelius sutupdyti wub.gif
Tai darom 6dieni, kokia 16 val? ar visom tinka? Kur nors centre? bigsmile.gif

Atsakyti