Įkraunama...
Įkraunama...

Teddy meškiukai ir jų draugai (XIV tema)

Dar viena pavasarinė zuikytė smile.gif Iškeliauja į tolimąją ir egzotiškąją Indiją wub.gif

user posted image

Neatsimenu ar rodžiau, bet mano meškiukai keliauja pas savo šeimininkus va tokiuose nameliuose ax.gif
user posted image
Atsakyti
Aciu uz pagyras ir pastabeles. Taip, kaip pastebejot mano gyvuneliai spalvoti, žaismingi, nes as juos kuriu mazoms rankytems-vaikams žaisti. Manau, kad spalvos ir rastai labai prisideda prie vaikucio vaizduotes lavinimo. 4u.gif
Papildyta:
[quote=Kvaksytė,2013 02 14, 11:55]
Dar viena pavasarinė zuikytė smile.gif Iškeliauja į tolimąją ir egzotiškąją Indiją wub.gif

Grazu, jauku, silta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Borri @ 2013 02 13, 22:31)
.
IndreS, Arbatele, Kvaksyte, S.B.M, Mielinamai, jau turbūt nė girti nereikia, ir taip žinote, kad Jūsų meškiai tobuli wub.gif

Nu jau nu jau.... As visada neuztiktinta savo dabais smile.gif Manau visada yra kur tobuleti smile.gif

QUOTE(IndresS @ 2013 02 14, 09:52)
S.B.M. - nu labai graziai ziurisi meskuciai, i tokius remelius sutupdyti  wub.gif 
Tai darom 6dieni, kokia 16 val? ar visom tinka? Kur nors centre? bigsmile.gif

Bliamba pradejau organizuot ir staiga mano planai pasikeite sad.gif
Negaliu si sestadieni niekaip, tai jei imanoma nukeiam i kita... prizadu buti laisva.... smile.gif


O Valentas nori jus pasveikinti su meiles diena smile.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Kvaksytė @ 2013 02 14, 10:55)
Dar viena pavasarinė zuikytė smile.gif Iškeliauja į tolimąją ir egzotiškąją Indiją  wub.gif

Neatsimenu ar rodžiau, bet mano meškiukai keliauja pas savo šeimininkus va tokiuose nameliuose  ax.gif

Fainuole kiskute... Ir pakuote labai liuks... wub.gif
As vs kankinuosi su ipakavimu vis neatrandu to kuris mane tenkintu....
Atsakyti
QUOTE(S.B.M. @ 2013 02 14, 14:54)
Bliamba pradejau organizuot ir staiga mano planai pasikeite sad.gif
Negaliu si sestadieni niekaip, tai jei imanoma nukeiam i kita... prizadu buti laisva.... smile.gif
O Valentas nori jus pasveikinti su meiles diena smile.gif


Niu vaaaa... unsure.gif Pagyvensim arciau kito savaitgalio, tada bus matyt mirksiukas.gif

Ir as sveikinu Valenta su vardadieniu! biggrin.gif ir visas meskiuku mamas su Valentino vardadieniu! smile.gif

O dezuciu ir as nerandu nei pirkti, nei ka. Tenka paciai daryt doh.gif Betgi nera to blogo, teks ismokt dar ir dezes daryt unsure.gif
Atsakyti
Grazuolis Valentukas wub.gif
Atsakyti
Kvaksyte,
klausimelis- as va irgi apie tokias dezutes svajojau ( truputi kitokias, bet vistiek su iskirstu priekiu) noriu paklausti- ar tu tokias pas kazka uzsakineji ar pati daraisi? gal ne paslaptis- as aklai nekopijuosiu - seniai turiu vizija, bet va technologiskai mastau kaip cia paprasciau prasisukti. paciai neisivaizduoju kaip ta ovala is kartono issipjauti....
o Valentukas grazuolis- labai miela uodegyte- manes dukra vis klausia kodel mano meskiai be uodegu- nu tikrai? gi reikia....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mielinamai: 14 vasario 2013 - 16:11
S.B.M. o kodėl tu nepakuoji į tokias dėžutes kaip parodoj eksponuojami tavo meškiai? ta prasme į tokias kaip laikraščiu trauktas dėžutes. Nu man tai atrodo jos labai tinkamos prie tavo charakteringų meškiukų bigsmile.gif Netgi galėtum pataikyti dėžutės laikraštį kokį kloti - pvz jei meškiukas fotografas, tai išklota galėtų būti iš žurnalo apie fotografiją, jei koks gėlininkas, tai iš žurnalo apie gėlininkystę ir pan smile.gif


O mano dėžutės yra pirktinės... galvojau ir aš pati darytis, bet norėjau būtinai dėžučių su langeliu ir kad būtų pakankamai tvirto kartono, kad galėtų drąsiai jose ir paštu keliauti. Kibau į paieškas. Gamyba tokmių dėžučių pakankamai brangi, didelio kiekio man nereikėjo. Ir netyčia atradau vieną firmelę, kurioje buvo likutis tokių dėžučių nuo kažkokio kito užsakymo. Man jos kiek per dideslės iš tikro, todėl būtinai turiu dėti tuos šiaudelius. Bet gal ir gerai, nes erdviau atrodo. Ir dar aš dedu dovanėles užsakovams, tai irgi puikiai telpa.
Atsakyti
tai va, as irgi su tom dezuciu paieskom vargstu, kaip ir su grikiu lukstais ( bet ten dar sudetingiau )
Atsakyti
QUOTE(Mielinamai @ 2013 02 14, 22:19)
tai va, as irgi su tom dezuciu paieskom vargstu, kaip ir su grikiu lukstais  ( bet ten dar sudetingiau )


Aš tai nusipirkus grikių lukštų pagalves ir jas naudoju smile.gif
Atsakyti
Koookia paroda wub.gif Gaila, kad vėl ne Vilniuj doh.gif
Pasižiūriu vis į žvėriukus temoj ir taip gera pasidaro biggrin.gif

Aš kadangi dar tik mokausi savo meškučiams ir kitiems gyvuliams namų ieškoti tai kaupiu visokias dėžutes. Nuo visokių daiktų daiktelių. Ir paskui kiekvienam asmeniškai ar medžiaga ar popieriumi ar dar kuo bandau apklijuot. Ne visada gaunas tai kas norėjau, bet... tobulėju blush2.gif Tikiuosi biggrin.gif Arba vardinį maišelį siuvu smile.gif
Atsakyti
Kvaksytė - tavo pavasarine zuikyte tiesiog pasakiska! Tikrai nesanti saule ir siluma..labai noreciau tokios ofise pasisodint priesais, kad taip raminamai ir pavasariskai nuteiktu! smile.gif

S.B.M. - tavo Valentino nesupainiotum su niekuo kitu! akiu gerumas ir pacio zverelio meilumas..va tokie tavo zveriuku pagrindiniai bruozai! uodegyte tikrai faina..as kazkaip irgi beuodegius siuvu kazkodel...

Siandien Lryte perskaiciau kad vasario 15d. - PLIUSINIO MESKUCIO DIENA! Su kuo visas ir sveikinu! 4u.gif
Atsakyti
Penktadieninei nuotaikai pakelti, naujas darbelis - Antonas.
Šį kartą panaudojau šiek tiek mažiau spalvų biggrin.gif .

user posted image
Atsakyti