Įkraunama...
Įkraunama...

Ramučių mamos

Jo as senbuve jau,man nesitiki,kad jau virs 10 metu as cia blink.gif
Butu smagu susipazint ir pasikavint kada drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš iš Parko, o judvi? Tina, gaila, kad apsirgai tokiu geru oru, linkiu greit pasveikti.
Mes šiuo metu leidžiam laiką kalnuose, bet kai grįšim ir pailsėsim po atostogų, mielai susipažinciau.
Tina, peržiūrėjau tavo nuotraukas, o jau geliu grazumelis- kada tu ir spėji viską prižiūrėti..?! thumbup.gif
Atsakyti
As Vijoklių g. 4u.gif Realybe netoli nuo manes. Tai tu ten prie tos balos kazkur? g.gif

Taip, geles mano hobiu hobis wub.gif
Atsakyti
Visiskai teisingai, as prie didziosios Ramuciu balos! Sianakt cia vaizdas buvo nerealus- visas slenis tirstam ruke skendejo, salimais esancio namo nesimate...
Atsakyti
QUOTE(lbinge @ 2012 08 29, 09:25)
Visiskai teisingai, as prie didziosios Ramuciu balos! Sianakt cia vaizdas buvo nerealus- visas slenis tirstam ruke skendejo, salimais esancio namo nesimate...

as vaziavau i darba anksti,tai per ruka pravaziavau ir nezinau net kaip atsiduriau jau prie maximos lotuliukas.gif
Atsakyti
Ibinge, Realybe, kada susitinkam? Galim kur po Ramucius pasivaiksciot. Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 09 13, 22:28)
Ibinge, Realybe, kada susitinkam? Galim kur po Ramucius pasivaiksciot. Kaip manot?

aisku galim,sakyk kada drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Reik dar suzinot kada Ibinge su savo leliuku noretu / galetu?
Atsakyti
Sveikos, kaimynės!
Ir norėtų, ir galėtų, tik kad seniai bebuvau prisijungus...
Kada ir kur susitinkam? Grynas oras mums tikrai nepamaisys smile.gif
Atsakyti
Sveika, sveika. Siandien planuojam su mazge islist i kiema pavasariniu geliu svogunelius susodint. Orai nemaloniai zvarbus dabar. unsure.gif Tu labai retai skaitai sm ar ne? Dabar Realybe kazkur uzsikasus, darbuos prapuolus. Parasyk man AZ savo tel. Kai ka nors sumastysim - skambtelsim tau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 10 10, 10:21)
Sveika, sveika. Siandien planuojam su mazge islist i kiema pavasariniu geliu svogunelius susodint. Orai nemaloniai zvarbus dabar.  unsure.gif Tu labai retai skaitai sm ar ne? Dabar Realybe kazkur uzsikasus, darbuos prapuolus. Parasyk man AZ savo tel. Kai ka nors sumastysim - skambtelsim tau  smile.gif

as irgi einu siandien sodint. Turiu biski problemu namie smile.gif
Atsakyti
Gal galima tau kuom nors pagelbet? unsure.gif Jei nori parasyk man AZ.
Atsakyti