Įkraunama...
Įkraunama...

Ramučių mamos

QUOTE(Tina* @ 2012 10 10, 13:44)
Gal galima tau kuom nors pagelbet?  unsure.gif Jei nori parasyk man AZ.

aciu tau! 4u.gif bet tu tikrai nepadesi cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Pargyne lietus namo? As tai pasodinau jau tas svogunines, dabar Lu miega, einu valgyt daryt.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 10 10, 13:50)
Pargyne lietus namo? As tai pasodinau jau tas svogunines, dabar Lu miega, einu valgyt daryt.

taip ir neisejau,nes namie turejau valgyt padaryt,pasitvarkyt ir jau va kiek valandu.. o oras vesus unsure.gif
Atsakyti
Siandien palyginus nieko. Vakar buvom su dukryte pasivaiksciot, tai ilgai netverem, parvarem namo. Bet kaip kaimynai vaiku nepriziuri, eina sau. Vakar netolimo kaimyno sunus su vienu mokykliniu svarkeliu pedino nuo stoteles iki namu, susitraukes vargsas. Baisu ziuret, kai tevai tokie neatsakingi. O gal jam kokia striuke mokykloj ateme? unsure.gif Paskui serga tie nabagai vaikai. As pati buvau su silta striuke ir pirstinem, tai kai pamaciu ji blink.gif
Atsakyti
Niu, ar bendrauja dar Ramuciu mamytes?
Atsakyti
Vangiai biggrin.gif O jus pati ne LT siuo metu?
Atsakyti
4u.gif
Sveikos merginos!!!
Visai mielai ir aš prie jūsų prisidėčiau su savo maža atżalėle, mes Beržų gatvėje gyvenam smile.gif
Jei vis dar priimat į būrelį blush2.gif
Atsakyti
Priimam priimam 4u.gif smile.gif tik kad kazkaip sunkiai susibendraut einasi smile.gif mes Vijokliu g. gyvenam mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif
Šiandien bevažinėjant Ramučiuose sutikom dvi mamas bet ne gi kalbinsi sad.gif nesupras dar
O kaip susitiknkat ir bendraujat?? Pas kažką ar važinėjatės gatvėmis?
Kaip mums su jumis susitikti?! ax.gif
Atsakyti
As pabendrauju su Realybe gyvai, o su kitomis nebuvau susitikus. Ji gyvena netoli nuo manes. Siaip visai smagu butu kada vezimus kartu pastumdyt smile.gif nors pas mane dabar visai rezimo nera, kol mazas lelius. Vos speju suktis doh.gif
Atsakyti

4u.gif
Tikiu ir suprantu, mes jau išaugom tai... Viskas susitvarkys ir rėžimas atsiras po truputį, mums jau metukas ir pora savaičikių, auginu antrą zuikį... Pirma jau dičkė...
Galim po pietukų susitikti kai saulė ne tokia kaitri, nes labai nemalonu per karštį....
ax.gif ax.gif ax.gif
Beje, aš vardu Virginija, o jūs?
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Virgau @ 2013 07 18, 13:27)
Beje, aš vardu Virginija, o jūs?

Parasiau AZ smile.gif
Atsakyti